Prijatie odpovede od spoločnosti Microsoft

Možnosť prijímať e-maily od spoločnosti Microsoft môže byť ovplyvnená ľubovoľným softvérom na filtrovanie e-mailov, ktorý ste nainštalovali do počítača. Keď odošlete spoločnosti Microsoft žiadosť o poskytnutie služby zákazníkom odoslaním formulára online alebo písomne na e-mailovú adresu, spoločnosť Microsoft vám odošle odpoveď na e-mailovú adresu, ktorú ste uviedli vo formulári, alebo na e-mailovú adresu, z ktorej ste odoslali spoločnosti Microsoft pôvodný e-mail.

Ak chcete mať istotu, že budete môcť odpoveď od spoločnosti Microsoft prijať, vykonajte jeden z nasledujúcich krokov:
  • pridajte doménu microsoft.com do zoznamu bezpečných domén svojho e-mailu,
  • ak nastavenie vášho e-mailového programu neumožňuje pridávanie e-mailových adries do zoznamu bezpečných domén, použite časť Pomocník alebo sa obráťte na oddelenie technickej podpory svojho poskytovateľa e-mailových alebo internetových služieb a požiadajte o preskúmanie možností konfigurácie,
  • vypnite softvér na filtrovanie e-mailov s nevyžiadanou poštou.
Ak sa vám nepodarí vykonať aspoň jeden z týchto krokov, je možné, že nebudete môcť prijať odpoveď na odoslanú otázku. Ak ste nedostali odpoveď na svoju otázku do 24 hodín, môžete tiež skúsiť skontrolovať priečinky hromadnej a nevyžiadanej pošty.

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Posledné hodnotenie : 14. marca 2012