Artikli ID: 890830 - Vaadake tooteid, millega see artikkel seostub.
Laienda kõik | Ahenda kõik

Sellel veebilehel

Kokkuvõte

Microsoft Windowsi pahatahtliku tarkvara eemaldamise tööriist aitab eemaldada pahatahtlikku tarkvara teie arvutit, kus töötab Windows 10 tehniline eelvaade, Windows 8.1, Windows Server 2012 R2, Windows 8, Windows Server 2012, Windows 7, Windows Vista, Windows Server 2003, Windows Server 2008 või Windows XP.

Microsoft annab iga kuu uue versiooni Microsoft pahatahtliku tarkvara eemaldamise tööriist. Pärast tööriista allalaadimiseks tööriista ühekordne otsida oma arvutist teatud levinud ründetarkvara (sh Blaster, Sasser ja Mydoom) ning aidata eemaldada leitud nakkusi.

See artikkel sisaldab teavet, kuidas see tööriist erineb viirusetõrjetootest, kuidas saate alla laadida ja käitada ja mis juhtub, kui tööriist leiab teie arvutist ründetarkvara. Kogenud kasutajatele mõeldud jaotis sisaldab teavet IT-administraator ja hallata ja pahatahtliku tarkvara eemaldamise tööriista kohta lisateabe saamiseks.

Ahenda see piltLaienda see pilt
2683283
Märkus Vastavalt Microsofti tootetoe elutsükli poliitika Windowsi pahatahtliku tarkvara eemaldamise tööriista (MSRT) enam on pakkuda või toetatud Windows 2000-ga süsteemides pärast 13. juulil 2010. See kuupäev vastab Windows 2000 laiendatud tugiteenuste osutamise perioodi lõpuni. Tootetoe elutsükli poliitika kohta lisateabe saamiseks minge selle Microsofti tootetoe elutsükli veebilehel.

Märtsi 2015 pahatahtliku tarkvara eemaldamise TÖÖRIIST release ei ole saadaval Windows Server 2003 x 64-bitiste opsüsteemide Windows Update'i kaudu. Regulaarne allalaadimine jätkub värskendus aprill 2015. Windows Server 2003 x 64-bitine kliendid käivitada mõni muuMicrosofti turvalisuse tarkvara et need on kaitstud.

Lisateave

Kuidas Microsoft pahatahtliku tarkvara eemaldamise tööriist erineb viirusetõrjetootest

Ahenda see piltLaienda see pilt
assets folding start collapsed
Microsofti pahatahtliku tarkvara eemaldamise tööriist ei asenda viirusetõrjetoodet. See on rangelt olemasoleva nakkuse eemaldamiseks tööriista. Seetõttu soovitame tungivalt installida ja kasutada mõnda ajakohast viirusetõrjetoodet.

Microsofti pahatahtliku tarkvara eemaldamise tööriist erineb anantivirus toote kolmel põhilisel viisil.
 • Tööriist eemaldab pahatahtliku tarkvara analready nakatunud arvutist. Viirusetõrjetooted takistavad ründetarkvara fromrunning arvutis. See on eelistatavam blokeerida malicioussoftware, kui seda eemaldada afterinfection arvutis.
 • Tööriist eemaldab ainult teatud levinud malicioussoftware. Teatud levinud pahatahtlik tarkvara moodustab üksnes väikese osa kogu themalicious tarkvara, mis on juba täna olemas.
 • Tööriist keskendub tuvastamisele ja eemaldamisele activemalicious tarkvara. Aktiivne õelvara on pahatahtlik tarkvara, mis iscurrently selles arvutis. Tööriist ei saa eemaldada sellist ründetarkvara softwarethat ei tööta. Viirusetõrjetoode saate siiski läbi thistask.
Arvuti kaitsmise kohta lisateabe saamiseks minge selle Microsofti ohutus & Security Center veebilehel.


Ahenda see piltLaienda see pilt
2683283
Märkus Microsofti pahatahtliku tarkvara eemaldamise tööriist keskendub tuvastamisele ja eemaldamisele ründetarkvara nagu viirused, ussid ja Trooja hobuseid ainult. See ei eemalda nuhkvara. Kuid saate kasutada Microsoft Security Essentials tuvastada ja eemaldada nuhkvara.
Microsoft Security Essentials allalaadimiseks klõpsake siin
Teil pole keelake või eemaldage viirusetõrjeprogrammi Microsoft pahatahtliku tarkvara eemaldamise tööriista installimisel. Kui levinud pahatahtlik tarkvara on teie arvuti nakatanud, viirusetõrjeprogramm seda õelvara tuvastada ja võivad takistada eemaldamise tööriista eemaldamine eemaldamise tööriista käitamisel. Sel juhul saate pahatahtliku tarkvara eemaldamise viirusetõrjeprogrammi abil.

Kuna Microsoft pahatahtliku tarkvara eemaldamise tööriist ei sisalda viirust ega ussi, ei peaks eemaldamisriist ise teie viirusetõrjeprogrammis kahtlusi. Kuid kui õelvara on arvuti nakatanud juba enne ajakohase viirusetõrjeprogrammi installimist, teie viirusetõrjeprogramm võib ei seda õelvara tuvastada enne, kui tööriist proovib seda eemaldada.
Ahenda see piltLaienda see pilt
assets folding end collapsed

Laadige alla ja käivitage Microsoft pahatahtliku tarkvara eemaldamise tööriista kohta

Ahenda see piltLaienda see pilt
assets folding start collapsed
Saate alla laadida ja käivitada Microsoft pahatahtliku tarkvara eemaldamise tööriista, kui teie arvuti töötab opsüsteemiga Windows 10 tehniline eelvaade Windows 8.1 Windows Server 2012 R2, Windows 8, Windows Server 2012, Windows 7, Windows Vista, Windows Server 2003 või Windows XP.

Ahenda see piltLaienda see pilt
2683283
Märkus Ei saa alla laadida ja käitada, kui kasutate MicrosoftWindows 98, Windows Millennium Edition või Microsoft Windows NT4.0.

Laadige alla ja käivitage tööriist lihtsaim viis on lülitada onAutomatic värskendusi. Automaatvärskenduste sisselülitamine tagab thetool automaatselt iga kuu. Kui teil on automaatvärskendusfunktsioon sisse lülitatud, sulgesite juba igakuiselt selle tööriista uusi versioone. Tööriist töötab inquiet režiimis kuni nakkuse leidmiseni. Kui teil on teatatud aninfection, ründetarkvara on leitud, mis vajab teie tähelepanu.

Ahenda see piltLaienda see pilt
2683283
Märkus Kui teie arvutis töötab Windows XP Service Pack 2 (SP2), automaatvärskendused on sisse lülitatud vaikimisi.

Te pole kindel, kas automaatvärskendusfunktsioon on sisse lülitatud? Tehke kindlaks, kas automaatvärskendusfunktsioon on sisse lülitatud: Lülitage sisse Windowsi automaatne värskendamine. Lülitage automaatvärskendused sisse teie eest, minge the "Lahendage minu eest"jagu. Kui soovite lülitada sisse automaatvärskendused ise, minge selle "Las ma lahendan ise"jagu.

Lahendage minu eest

Selle probleemi automaatseks lahendamiseks klõpsake lingil Lahenda see probleem . Seejärel klõpsake käsku Käivita dialoogiboksis Faili allalaadimine ja järgige selle viisardi juhiseid.
Ahenda see tabelLaienda see tabel
Automaatvärskenduste sisselülitamineAutomaatvärskenduste väljalülitamine
Probleemi lahendamiseks
Microsoft Fix it 50362
Probleemi lahendamiseks
Microsoft Fix it 50363


Ahenda see piltLaienda see pilt
2683283
Märkus See viisard võib olla üksnes ingliskeelne. Siiski toimib automaatne lahendus ka Windowsi teiste keele versioonide jaoks.

Ahenda see piltLaienda see pilt
2683283
Märkus Kui te ei ole arvutis, kus probleem esineb, võite salvestada automaatse lahenduse USB-mäluseadmele või CD-le ja seejärel käivitada selle probleemses arvutis.

Las ma lahendan ise

Automaatvärskenduste ise sisselülitamiseks järgige juhiseid järgmises tabelis teie arvutisse on installitud operatsioonisüsteem.
Ahenda see tabelLaienda see tabel
Kui teie arvutisse on installitudJärgige neid samme:
Windows 7
 1. Klõpsake nuppu Start
  Ahenda see piltLaienda see pilt
  StartButton
  , käsku Kõik programmidja seejärel suvandilWindows Update.
 2. Klõpsake vasakul paanil Changesettings.
 3. Klõpsake installimiseks updatesautomatically (soovitatav).
 4. Soovitatavad värskendusedall clickto märkige ruut Anna mulle soovitatavad värskendused nii olulisi värskendusi vastu võtta , ja seejärel klõpsakeOK. Kui teilt küsitakse administraatori parooli või forconfirmation, tippige vastav parool või esitage kinnitus. Jätkake juhis 3.
Windows Vista
 1. Klõpsake nuppu Start
  Ahenda see piltLaienda see pilt
  StartButton
  , käsku Kõik programmidja seejärel suvandilWindows Update.
 2. Klõpsake vasakul paanil Changesettings.
 3. Klõpsake installimiseks updatesautomatically (soovitatav).
 4. Soovitatavad värskendusedall märkige kaasa Soovitatavad värskendused allalaadimise, installides, või teavita mind värskendustest clickto, ja seejärel klõpsakeOK. Kui teilt küsitakse administraatori parooli või forconfirmation, tippige vastav parool või esitage kinnitus. Jätkake juhis 3.
Windows XP või Windows Server 2003
 1. Klõpsake nuppu Start, käskuJuhtpaneelja klõpsake jõudlus andMaintenance.
 2. Klõpsake süsteemi. SystemProperties dialoogiboks.
 3. Vahekaardil Automaatvärskenduste märkige ruut isselected Automaatne (soovitatav) ja seejärel klõpsake OK.

Video: Kuidas lülitada sisse automaatvärskendused Windows 7


Ahenda see piltLaienda see pilt
assets video1
UUID =beba3f86-dff1-4b23-baaa-d94f400b2d1f
Ahenda see piltLaienda see pilt
assets video2


Pahatahtliku tarkvara eemaldamise tööriista allalaadimiseks. Te mustaccept Microsofti tarkvara litsentsitingimused. Litsentsitingimused on onlydisplayed esimest korda automaatvärskenduste kasutamisel.

Ahenda see piltLaienda see pilt
2683283
Märkus Pärast ühekordsete litsentsitingimustega aktsepteerimiseks saate pahatahtliku tarkvara eemaldamise tööriista edaspidiseid versioone vastu pole arvutisse administraatorina sisse logitud.
Ahenda see piltLaienda see pilt
assets folding end collapsed

Kui pahatahtliku tarkvara eemaldamise tööriist tuvastab ründetarkvara

Ahenda see piltLaienda see pilt
assets folding start collapsed
Pahatahtliku tarkvara eemaldamise tööriist töötab vaikses režiimis. Kui tööriist tuvastab arvutis ründetarkvara, järgmine kord, kui logite arvutisse sisse administraatorina, arvuti mull kuvatakse olekualal, et olete teadlik tuvastamine.

Täielik skannimine

Kui tööriist leiab ründetarkvara, võidakse teil paluda teha täielik skannimine. Me soovitame, et te kontrollimine. Täielik kontroll hõlmab esmalt kiirkontrolli ning seejärel arvuti täielik skannimine sõltumata sellest, kas kiirkontrolli käigus leiti pahatahtlikku tarkvara arvutisse. Kontrollimine võib võtta mitu tundi, kuna selle käigus kontrollitakse kõiki kõvakettaid ja irdkettaid. Kuid ühendatud võrgudraive ei kontrollida.

Ründefailide eemaldamine

Kui pahatahtlik tarkvara on muutnud (nakatanud) faile yourcomputer, palub tööriist pahatahtliku tarkvara eemaldamiseks thosefiles. Kui ründetarkvara on muutnud teie brauserisätteid, teie homepagemay muudetakse automaatselt lehe, mis juhendab teid brauserisätete kuidas torestore need sätted.

Võite puhastada kindlaid faile või theinfected kõik failid, mida tööriist leiab. Pange tähele, et osa andmeid kaotsi minna possibleduring selle protsessi. Samuti pidage meeles, et tööriista ei saa somefiles nakatumiseelne oleku taastamiseks.

Eemaldamise tööriist mayrequest somemalicious tarkvara, või eemaldamise lõpuleviimiseks arvuti taaskäivitamist võib paluda teil teatud toimingud käsitsi sooritada completethe pahatahtliku tarkvara eemaldamise. Eemaldamise lõpuleviimiseks peaksite usean ajakohast viirusetõrjetoodet.

Nakkuse teabe Microsoftile

Pahatahtliku tarkvara eemaldamise tööriist saadab Microsoftile põhiteavet kui tööriist pahatahtliku tarkvara leidmisel või tõrke. Seda teavet kasutatakse viiruste leviku jälgimiseks. Selle aruandega koos ei saadeta mitte mingisugust isikuttuvastavat teavet teie ega teie arvutiga seotud.
Ahenda see piltLaienda see pilt
assets folding end collapsed

Pahatahtliku tarkvara eemaldamise tööriista eemaldamine

Ahenda see piltLaienda see pilt
assets folding start collapsed
Pahatahtliku tarkvara eemaldamise tööriist ei kasuta Installerit. Tavaliselt pahatahtliku tarkvara eemaldamise tööriista käitamisel loob see juhunimega ajutise kausta arvuti juurdraivil. See kaust sisaldab mitut faili ja see sisaldab faili Mrtstub.exe. Enamiku ajast, see kaust kustutatakse automaatselt pärast seda, kui tööriist on töö lõpetanud, või pärast arvuti järgmist käivitamist arvuti. Kuid selles kaustas võib ei alati automaatselt kustutada. Sel juhul võib kausta käsitsi kustutada ja see ei tekita mitte arvuti.
Ahenda see piltLaienda see pilt
assets folding end collapsed

Tugiteenused

Aitab kaitsta teie arvutit, kus töötab Windows viiruste ja pahavara: Virus Solution and Security Center
IT-spetsialistidele mõeldud turvalahendused: TechNeti turvalisuse tõrkeotsing ja tugi
Abi värskenduste installimine: Microsoft Update'i tugi
Kohalik tugi vastavalt oma riigis. Rahvusvaheline tugi.

Lisateavet kogenud kasutajatele

Kuva/peida lahenduse siit
Microsofti DownloadCenter
An enterpriseenvironment theMalicious tarkvara eemaldamise tööriista juurutamine
Pahatahtliku tarkvara RemovalTool kasutamise eeltingimused
Tugiteenuste forcommand rida lülitid
Usageand väljaande teave
Aruandluskomponendi
Võimalikud skannimistulemused
Korduma kippuvad küsimused Ründetarkvara SoftwareRemoval tööriist

See jaotis on mõeldud edasijõudnud arvutikasutajatele. Kui te ei tunne end täpsemas tõrkeotsingus kindlalt, võite kedagi appi paluda või võtta ühendust tugiteenusega. Lisateabe saamiseks Microsofti tugiteenusega ühenduse võtmise kohta külastage seda Microsofti tugiteenus veebilehel.

Microsofti allalaadimiskeskus

Pahatahtliku tarkvara eemaldamise tööriista saate käsitsi alla Microsoft Download Center. Järgmised failid on saadaval alla laadida Microsoft Allalaadimiskeskus.

32-bitine x 86-põhistele süsteemidele:


Ahenda see piltLaienda see pilt
Allalaadimine
Downloadthe x 86 pahatahtliku tarkvara eemaldamise TÖÖRIIST kohe alla.


64-bitiste x 64-põhised süsteemid


Ahenda see piltLaienda see pilt
Allalaadimine
X 64 MSRT paketi kohene allalaadimine.

Väljaandmise kuupäev: veebruar 10, 2015.

Märkus Pahatahtliku tarkvara eemaldamise tööriist praegu saadaval allalaadimiseks on veebruar 2015 versioon. Märtsi 2015 versioon on saadaval järgmise paari nädala jooksul.

Lisateavet Microsofti tugifailide värskenduste allalaadimiseks, klõpsake Microsofti teabebaasi artikli kuvamiseks järgmist artiklinumbrit:
119591 Kuidas hankida Microsofti tugifaile võrguteenustest
Microsoft skannis seda faili viiruste leidmiseks. Microsoft kasutas uusimat viirusetõrjetarkvara tarkvara, mis oli faili postitamise päeval saadaval. Faili talletatakse täiustatud turvalisusega serverites, mis aitab ära hoida faili volitamata muuta.

Pahatahtliku tarkvara eemaldamise tööriista ettevõttekeskkonnas juurutamine

Kui olete IT-administraator ja soovite rohkem teavet abouthow tööriista ettevõttekeskkonnas kasutuselevõtu, klõpsake Microsofti teabebaasi (Knowledge Base) artikli kuvamiseks followingarticle number:
891716 Microsoft Windowsi pahatahtliku tarkvara eemaldamise tööriista ettevõttekeskkonnas kasutuselevõtu
See artikkel sisaldab teavet aboutMicrosoft Systems Management serveri (SMS), Microsoft Software Update Services(SUS) ja Microsoft Baseline Security Analyzer (MBSA).

Pahatahtliku tarkvara eemaldamise tööriista kasutamise eeltingimused

Pole teisiti, kehtib selles jaotises toodud teave tagamine võimalust alla laadida ja käivitada pahatahtliku tarkvara eemaldamise tööriist:
 • Microsoft Update
 • Windows Värskendus
 • Automaatsed värskendused
 • Microsofti allalaadimiskeskus
 • Pahatahtliku tarkvara eemaldamise tööriista veebisait aadressil Microsoft.com
Pahatahtliku tarkvara eemaldamise tööriista käitamiseks peavad selle followingconditions:
 • Arvuti peab töötama Windows 7, Windows Vista, Windows Server 2003 või Windows XP.
 • Te peate logima arvutisse kontoga selle isa administraatorite grupi liige. Kui sisselogimiseks kasutatud kontol pole therequired õigusi, siis tööriist suletakse. Kui tööriista käitatakse mitte quietmode, kuvatakse tõrget kirjeldav dialoogiboks.
 • Kui tööriist on enam kui 60 päeva aegunud, tooldisplays dialoogiboksi väljale, mis soovitab teil alla laadida tööriista uusima versiooni.

Käsureavõtmete tugi

Pahatahtliku tarkvara eemaldamise tööriist toetab nelja käsu lineswitches:
Ahenda see tabelLaienda see tabel
LülitiEesmärk
/Qvõi/quietVaikse režiimi kasutamine. See suvand takistab tööriista userinterface.
/?Kuvatakse dialoogiboks, kus on käsk lineswitches.
/ NTöötab ainult tuvastamise režiimis. Selles režiimis kasutajale esitatakse malicioussoftware, kuid seda ei saa eemaldada.
/FSunnib arvuti laiendatud kontrolli.
NAKATUMISTESunnib pikendatud skaneerida arvuti-ja automaticallycleans leitud nakkuste.

Kasutuse ja väljaande teave

Kui laadite tööriista Microsoft Update'i või AutomaticUpdates ja arvutis tööriista willrun vaikses režiimis järgmine kord, kui ei leita pahatahtlikku tarkvara. Kui ei leita pahatahtlikku tarkvara arvutisse, järgmine kord, kui administraator logib sisse arvutisse, mull willappear teavitada teid tuvastamine olekualal. Moreinformation kohta, klõpsake jutumulli.

Kui thetool alla Microsoft Download Center, kuvab tööriist kasutaja interfacewhen see töötab. Kuid kui teil on pakkuda /Q käsurea lülitit, see töötab vaikses režiimis.

Väljaande teave

Pahatahtliku tarkvara eemaldamise tööriist antakse välja iga kuu secondTuesday. Iga väljaanne tööriist aitab tuvastada ja removecurrent, kust leitakse levinud pahatahtlikku tarkvara. Pahatahtliku tarkvara includesviruses, usside ja Trooja hobuseid. Microsoft kasutab mitut mõõdikut et determinethe leviku ründetarkvara pere ja saate seda beassociated kahju.

Järgmises tabelis on tööriist eemaldab pahatahtliku softwarethat. See tööriist saab eemaldada ka lehel Väljalaske thetime teadaolevaid variante. Tabelis on loetletud ka tööriista versioon selle firstincluded avastamise ja eemaldamise ründetarkvara perele.

Eachrelease tööriista väljaanded on kumulatiivsed. See tähendab, iga aitab eemaldada nii uusi ründetarkvaraperesid detectand, samuti aitab tuvastada ja eemaldada tagamine varasemate versioonidega hõlmatud pahatahtlikku tarkvara. Samuti on uusi versioone malicioussoftware, mille abil tuvastatava ja eemaldatava varasemate versioonide kaetud ineach igakuine vabastamist.

Microsofti teabebaasi (Knowledge Base) artikkel on teavet igakuiste beupdated nii, et jõustumiseni artikli number jääb samaks. Faili nimi on muudetud toreflect tööriista versioon. Näiteks jaanuaris 2005version failinimi on Windows-KB890830-ENU.exe ja 2005version veebruari failinimi on Windows-KB890830-V1.1-ENU.exe.
Ahenda see tabelLaienda see tabel
RündetarkvarapereToolversionPraegune raskusaste
Win32/BerbewJanuary2005 (V 1.0)Madala
Win32/DoomjuiceJaanuar 2005 (V 1.0)Madala
Win32/GaobotJaanuar 2005 (V 1.0)Mõõdukas
Win32/MSBlastJaanuar 2005 (V 1.0)Madala
Win32/MydoomJanuary2005 (V 1.0)Madala
Win32/NachiJaanuar 2005 (V 1.0)Madala
Win32/SasserJanuary2005 (V 1.0)Madala
Win32/ZindosJanuary2005 (V 1.0)Madala
Win32/KorgoFebruary2005 (V 1.1)Madala
Win32/NetskyVeebruar 2005 (V 1.1)Mõõdukas
Win32/RandexiFebruary2005 (V 1.1)Madala
Win32/ZafiFebruary2005 (V 1.1)Madala
Win32/BagleMarch2005 (V 1.2)Mõõdukas
Win32/BropiaMarch2005 (V 1.2)Madala
Win32/GowehMarch2005 (V 1.2)Madala
Win32/kaineMarch2005 (V 1.2)Mõõdukas
Win32/SobigMarch2005 (V 1.2)Madala
Win32 / Hackdef **April2005 (V 1.3)Mõõdukas
Win32/MimailApril2005 (V 1.3)Madala
Win32/RbotApril2005 (V 1.3)Mõõdukas
Win32/SdbotMay2005 (V 1.4) Mõõdukas
WinNT/IsproMay2005 (V 1.4)Madala
WinNT/FURootkitMay2005 (V 1.4)Mõõdukas
Win32/KelvirJune2005 (1,5 V)Madala
Win32/desinfitseerimiselJune2005 (1,5 V)Madala
Win32/MytobJune2005 (1,5 V)Madala
Win32/SpybotJune2005 (1,5 V)Mõõdukas
Win32/HactyJuly2005 (V 1.6)Madala
Win32/OptixJuly2005 (V 1.6)Madala
Win32/OptixproJuly2005 (V 1.6)Madala
Win32/PurstiuJuuli 2005 (V 1.6)Madala
Win32/Wootbot Juuli 2005 (V 1.6)Madala
Win32/BagzAugust 2005 (V 1.7)Madala
Win32/DumaruAugust 2005 (V 1.7)Madala
Win32/SpyboterAugust 2005 (V 1.7)Madala
Win32/Zotob.AAugust 2005 a (V 1.7.1)Madala
Win32/Zotob.BAugust 2005 a (V 1.7.1)Madala
Win32/Zotob.CAugust 2005 a (V 1.7.1)Madala
Win32/Zotob.DAugust 2005 a (V 1.7.1)Madala
Win32/Zotob.EAugust 2005 a (V 1.7.1)Madala
Win32/Bobax.OAugust2005 (V 1.7.1)Mõõdukas
Win32/Esbot.AAugust 2005 a (V 1.7.1)Madala
Win32/Rbot.maAugust 2005 a (V 1.7.1)Madala
Win32/Rbot.MBAugust 2005 a (V 1.7.1)Madala
Win32/Rbot.MCAugust 2005 a (V 1.7.1)Madala
Win32/BobaxSeptember 2005 (V 1.8) Mõõdukas
Win32/EsbotSeptember 2005 (V 1.8) Madala
Win32/GaelSeptember 2005 (V 1.8) Mõõdukas
Win32/YahaSeptember 2005 (V 1.8) Madala
Win32/ZotobSeptember 2005 (V 1.8) Madala
Win32/AntinnyOktoober 2005 (V 1.9) Mõõdukas
Win32/mõnitusOktoober 2005 (V 1.9) Madala
Win32/MywifeOktoober 2005 (V 1.9) Madala
Win32/WukillOktoober 2005 (V 1.9) Mõõdukas
Win32/Bugbear2005. aasta novembris (V 1.10) Madala
Win32/Codbot2005. aasta novembris (V 1.10) Madala
Win32/Mabutu2005. aasta novembris (V 1.10) Madala
Win32/Opaserv2005. aasta novembris (V 1.10) Madala
Win32/Swen2005. aasta novembris (V 1.10) Madala
Win32/IRCBotDecember2005 (V 1.11)Mõõdukas
Win32/RyknosDecember2005 (V 1.11)Madala
WinNT/F4IRootkitDecember2005 (V 1.11)Mõõdukas
Win32/BofraJanuary2006 (V 1,12)Madala
Win32/MaslanJanuary2006 (V 1,12)Madala
Win32/PariteJanuary2006 (V 1,12)Mõõdukas
Win32/AlcanFebruary2006 (V 1.13)Mõõdukas
Win32/BadtransFebruary2006 (V 1.13)Madala
Win32/EyevegFebruary2006 (V 1.13)Madala
Win32/MagistrFebruary2006 (V 1.13)Madala
Win32/AtakMarch2006 (V 1.14)Madala
Win32/TorvilMarch2006 (V 1.14)Madala
Win32/ZlobMarch2006 (V 1.14)Mõõdukas
Win32/LockskyApril2006 (V 1.15)Mõõdukas
Win32/ReatleApril2006 (V 1.15)Madala
Win32/VallaApril2006 (V 1.15)Madala
Win32/EvamanMay2006 (V 1.16)Madala
Win32/GandaMay2006 (V 1.16)Madala
Win32/põimikMay2006 (V 1.16)Madala
Win32/CissiJune2006 (V 1.17)Madala
Win32/FizzerJune2006 (V 1.17)Madala
Win32/AlemodJuly2006 (V 1.18)Mõõdukas
Win32/ChirJuly2006 (V 1.18)Mõõdukas
Win32/HupigonJuly2006 (V 1.18)Mõõdukas
Win32/NsagJuly2006 (V 1.18)Madala
Win32/pankurAugust2006 (V 1.19)Mõõdukas
Win32/JeefoAugust2006 (V 1.19)Mõõdukas
Win32/BancosSeptembril 2006 (V 1.20)Mõõdukas
Win32/SinowalSeptembril 2006 (V 1.20) Mõõdukas
Win32/HarnigOctober2006 (V 1.21) Madala
Win32/PassalertOctober2006 (V 1.21) Madala
Win32/TibsOctober2006 (V 1.21) Mõõdukas
Win32/BrontokNovember2006 (V 1,22) Mõõdukas
Win32/BeenutDetsember 2006 (V 1.23) Madala
Win32/HaxdoorJanuary2007 (V 1.24) Mõõdukas
WinNT/HaxdoorJanuary2007 (V 1.24) Mõõdukas
Win32/StrationFebruary2007 (V 1,25)Mõõdukas
Win32/MitgliederFebruary2007 (V 1,25)Madala
Win32/AlureonMarch2007 (V 1,27)Mõõdukas
Win32/FunnerApril2007 (V 1.28)Madala
Win32/RenosMai 2007 (V 1.29)Mõõdukas
Win32/AllapleJuunil 2007 (V 1.30)Mõõdukas
Win32/BuskyJuly2007 (V 1,31)Mõõdukas
Win32/Virut.AAugust2007 (V 1,32)Mõõdukas
Win32/Virut.BAugust2007 (V 1,32)Mõõdukas
Win32/ZonebacAugust2007 (V 1,32)Mõõdukas
Win32/NuwarSeptember2007 (V 1,33)Mõõdukas
Win32/RJumpOctober2007 (V 1,34)Mõõdukas
Win32/ConHookNovember2007 (V 1,35) Mõõdukas
Win32/FotomotoDecember2007 (V 1,36)Mõõdukas
Win32/CutwailJanuary2008 (V 1.37)Mõõdukas
Win32/LdpinchFebruary2008 (V 1.38)Mõõdukas
Win32/VirtumondeMarch2008 (V 1,39) Mõõdukas
Win32/VundoMarch2008 (V 1,39) Mõõdukas
Win32/NewaccMarch2008 (V 1,39) Mõõdukas
Win32/OderoorMai 2008 (V 1.41)Mõõdukas
Win32/CaptiyaMay2008 (V 1.41)Mõõdukas
Win32/CorripioJune2008 (V 1.42)Mõõdukas
Win32/FrethogJune2008 (V 1.42) Mõõdukas
Win32/TaterfJune2008 (V 1.42) Mõõdukas
Win32/StorarkJune2008 (V 1.42) Mõõdukas
Win32/TilcunJune2008 (V 1.42) Mõõdukas
Win32/ZutenJune2008 (V 1.42) Mõõdukas
Win32/CeekatJune2008 (V 1.42) Mõõdukas
Win32/LolydaJune2008 (V 1.42) Mõõdukas
Win32/HorstJuuli 2008 (V 2.0)Mõõdukas
Win32/MatcashAugust2008 (V 2.1) Mõõdukas
Win32/SlenfbotSeptember2008 (V 2.2)Mõõdukas
Win32/RustockOctober2008 (V 2.3)Mõõdukas
Win32/FakeSecSenNovember2008 (V 2.4)Mõõdukas
Win32/GimmivNovember2008 (V 2.4)Mõõdukas
Win32/FakeXPADecember2008 (V 2.5)Mõõdukas
Win32/YektelDecember2008 (V 2.5)Mõõdukas
Win32/BanloadJanuary2009 (V 2.6)Mõõdukas
Win32/ConfickerJanuary2009 (V 2.6)Suur
Win32/SrizbiVeebruar 2009 (V 2.7)Mõõdukas
Win32/KoobfaceMarch2009 (V 2.8)Mõõdukas
Win32/WaledacAprill 2009 (V 2.9)Mõõdukas
Win32/WinwebsecMai 2009 (V 2.10) Mõõdukas
Win32/InternetAntivirusJune2009 (V 2.11)Mõõdukas
Win32/FakeSpyproJuly2009 (V 2.12)Mõõdukas
Win32/FakeReanAugust 2009 (V 2.13)Mõõdukas
Win32/BredolabSeptember 2009 (V 2,14)Mõõdukas
Win32/DaursoSeptember 2009 (V 2,14)Mõõdukas
Win32/FakeScantiOktoobril 2009 (V 3.0)Mõõdukas
Win32/FakeVimesNovember 2009 (V 3.1)Mõõdukas
Win32/PrivacyCenterNovember 2009 (V 3.1) Mõõdukas
Win32/HamweqDetsembri 2009 (V 3.2) Mõõdukas
Win32/RimecudJaanuaris 2010 (V 3.3) Mõõdukas
Win32/PushbotVeebruar 2010 (V 3.4) Mõõdukas
Win32/HelpudMärts 2010 (V 3.5) Mõõdukas
Win32/MaganiaAprill 2010 (V 3.6) Mõõdukas
Win32/OficlaMai 2010 (V 3.7)Mõõdukas
Win32/FakeInitJuuni 2010 (V 3.8)Mõõdukas
Win32/BubnixJuuli 2010 (V 3.9) Mõõdukas
Win32/StuxnetAugust 2010 (V 3.10)Mõõdukas
Win32/CplLnkAugust 2010 (V 3.10)Mõõdukas
Worm:Win32/Vobfus.Gen!AAugust 2010 (V 3.10)Mõõdukas
Worm:Win32/Vobfus.Gen!BAugust 2010 (V 3.10)Mõõdukas
Worm:Win32/Vobfus.Gen!CAugust 2010 (V 3.10)Mõõdukas
USS: Win32 / Vobfus! dllAugust 2010 (V 3.10)Mõõdukas
Worm:Win32/Sality.auAugust 2010 (V 3.10)Mõõdukas
Virus:Win32/Sality.auAugust 2010 (V 3.10)Mõõdukas
Trooja: WinNT / SalityAugust 2010 (V 3.10)Mõõdukas
Win32/FakeCogSeptember 2010 (V 3.11)Mõõdukas
Win32/VobfusSeptember 2010 (V 3.11) Mõõdukas
Win32/ZbotOktoober 2010 (V 3.12) Mõõdukas
Win32/FakePAVNovember 2010 (V 3.13)Mõõdukas
Worm:Win32/Sality.atNovember 2010 (V 3.13)Mõõdukas
Virus:Win32/Sality.atNovember 2010 (V 3.13)Mõõdukas
Win32/QakbotDetsember 2010 (V 3.14)Mõõdukas
Win32/LethicJaanuar 2011 (V 3.15)Mõõdukas
Win32/CycbotVeebruar 2011 (V 3.16)Mõõdukas
Win32/RenocideMärts 2011 (V 3.17)Mõõdukas
Win32/AfcoreAprill 2011 (V 3.18) Mõõdukas
Win32/RamnitMai 2011 (V 3.19) Mõõdukas
Win32/RorpianDetsember 2011 (V 3,20) Mõõdukas
Win32/YimfocaDetsember 2011 (V 3,20) Mõõdukas
Win32/NuqelDetsember 2011 (V 3,20) Mõõdukas
Win32/TracurJuuli 2011 (V 3.21) Mõõdukas
Win32/DursgJuuli 2011 (V 3.21) Mõõdukas
Win32/FakeSysdefAugust 2011 (V 3.22) Mõõdukas
Win32/HilotiAugust 2011 (V 3.22) Mõõdukas
Win32/BamitalSeptember 2011 (V 4.0)Mõõdukas
Win32/KelihosSeptember 2011 (V 4.0) Mõõdukas
Win32/EyeStyeOktoober 2011 (V 4.1) Mõõdukas
Win32/kahjulikeOktoober 2011 (V 4.1) Mõõdukas
Win32/DofoilDetsember 2011 (V 4.2) Mõõdukas
Win32/CarberpDetsember 2011 (V 4.2) Mõõdukas
Win32/CridexDetsember 2011 (V 4.2) Mõõdukas
Win32/HelompyDetsember 2011 (V 4,3) Mõõdukas
Win32/SefnitMärts 2011 (V 4.4) Mõõdukas
Win32/PramroVeebruarist 2012 (V 4.5) Mõõdukas
Win32/FareitVeebruarist 2012 (V 4.5) Mõõdukas
Win32/Dorkbot2011 (V 4.6) Mõõdukas
Win32/Hioles2011 (V 4.6) Mõõdukas
Win32/Yeltminky2011 (V 4.6) Mõõdukas
Win32/Pluzoks.A2011 (V 4.6) Mõõdukas
Win32/ClaretoreAprillis 2012 (V 4.7) Mõõdukas
Win32/BocinexAprillis 2012 (V 4.7) Mõõdukas
Win32/GamarueAprillis 2012 (V 4.7) Mõõdukas
Win32/UnruyMai 2012 (V 4.8) Mõõdukas
Win32/DishigyMai 2012 (V 4.8) Mõõdukas
Win32/CleamanJuunil 2012 (V 4.9) Mõõdukas
Win32/KuluozJuunil 2012 (V 4.9) Mõõdukas
Win32/BafruzAugust 2012 (V 4.11)Raske
Win32/MatsnuAugust 2012 (V 4.11)Raske
Win32/MedfosSeptember 2012 (V 4.12) Raske
Win32/NitolOktoober 2012 (V 4.13)Raske
Win32/OneScanOktoober 2012 (V 4.13)Raske
Win32/FolstartNovember 2012 (V 4.14) Raske
Win32/WeelsofNovember 2012 (V 4.14) Raske
Win32/PhorpiexNovember 2012 (V 4.14) Raske
Win32/PhdetDetsember 2012 (V 4.15) Raske
Win32/GanelpJaanuaril 2013 (V 4.16) Raske
Win32/LefgrooJaanuaril 2013 (V 4.16) Raske
Win32/SirefefVeebruari 2013 (V 4.17)Raske
Win32/WecyklerMärts 2013 (V 4.18) Raske
Win32/BabonockAprill 2013 (V 4,19) Raske
Win32/RedymsAprill 2013 (V 4,19) Raske
Win32/VesenlosowAprill 2013 (V 4,19) Raske
Win32/fakedefMai 2013 (V 4,20) Raske
Win32/VicenorMai 2013 (V 4,20) Raske
Win32/KexqoudMai 2013 (V 4,20) Raske
Win32/TupymJuuni 2013 (V 4.21) Raske
Win32/SimdaSeptembri 2013 (V 5.4) Raske
Win32/ShiotobOktoobril 2013 (V 5.5)Raske
Win32/FoidanOktoobril 2013 (V 5.5)Raske
Win32/DeminnixNovembril 2013 (V 5.6)Raske
Win32/NapolarNovembril 2013 (V 5.6)Raske
Win32/RotbrowDetsember 2013 (V 5.7)Raske
MSIL/BladabindiJaanuarist 2014 (V 5.8)Raske
VBS/JenxcusVeebruari 2014 (V 5.9)Raske
Win32/WysototMärts 2014 (V 5.10)Raske
MSIL/SpacekitoMärts 2014 (V 5.10)Raske
Win32/RamdoAprillil 2014 (V 5.11)Raske
Win32/KilimAprillil 2014 (V 5.11)Raske
Win32/MiurefMai 2014 (V 5.12)Raske
Win32/FilcoutMai 2014 (V 5.12)Raske
Win32/NecursJuuni 2014 (V 5.13)Raske
Win32/CaphawJuuli 2014 (V 5.14)Raske
Win32/BepushJuuli 2014 (V 5.14)Raske
Win32/LecpetexAugust 2014 (V 5.15)Raske
Win32/ZemotSeptember 2014 (V 5.16)Raske
Win32/HikitiOktoobri 2014 (V 5.17)Raske
Win32/MdmbotOktoobri 2014 (V 5.17)Raske
Win32/MoudoorOktoobri 2014 (V 5.17)Raske
Win32/PlugxOktoobri 2014 (V 5.17)Raske
Win32/SensodeOktoobri 2014 (V 5.17)Raske
Win32/DerusbiOktoobri 2014 (V 5.17)Raske
Win32/TofseeNovembris 2014 (V 5.18)Raske
Win32/WinntiNovembris 2014 (V 5.18)Raske
Win32/ZoxpngNovembris 2014 (V 5.18)Raske
Win32/EmotetJaanuaril 2015 (V 5.20)Raske
Win32/DyzapJaanuaril 2015 (V 5.20)Raske
Win32/EscadVeebruar 2015 (V 5.21)Raske
Win32/JinupdVeebruar 2015 (V 5.21)Raske
Win32/NukeSpedVeebruar 2015 (V 5.21)Raske
Win32/AlinaosMärtsi 2015 (V 5.22)Raske
Win32/CompromisedCertMärtsi 2015 (V 5.22)Raske
* Raskusaste tähistab viiruse raskus kuvatavaid järgmist Microsofti veebisaiti:
http://www.microsoft.com/technet/security/bulletin/rating.mspx
Pange tähele, tõsidus hinnangud ohte võib updatedoccasionally arvestada muudatused leviku ja otherfactors.

** W32/Hackdef varjab enamasti muud potentsiaalselt unwantedsoftware arvutisse. Kui puhastusriist teatab, et W32/Hackdef wasdetected arvutisse, soovitame tungivalt käivitada skannida withup ajakohane viiruse- ja nuhkvaratõrje programmid (vthttp://www.microsoft.com/Security/PC-Security/Spyware-Prevent.aspx).Kui soovite vaadata tarkvara W32/Hackdef varjas, avage thelog fail puhastustööriist (% Windir%\Debug\Mrt.log). Järgmiseks "Possiblescanning tulemused" leiate üles rida või read, mis viitavad kaustale whichWin32/Hackdef leiti. Samast kaustast peaksite leidma Win32/Hackdefconfiguration fail, mille ini faili nimelaiend. Saate selle faili todetermine tarkvara Win32/Hackdef varjas arvuti.

Pahatahtliku tarkvara, mis on loetletud selles tabelis ei tuvastata ja tööriist ei eemaldata. Otsige ja muu ründetarkvara eemaldamiseks kasutage mõnda ajakohast viirusetõrjetoodet. Lisateabe saamiseks külastage järgmist Microsofti kaitse oma Arvutit veebisaiti:
http://www.microsoft.com/Security/Scanner/en-us/default.aspx

Aruandluskomponendi

Pahatahtliku tarkvara eemaldamise tööriist saadab teavet selle Microsoftif see pahatahtliku tarkvara leidmisel või tõrke. Konkreetse informationthat saadetakse Microsoft koosneb järgmistest elementidest:
 • Pahatahtliku tarkvara nimi, et isdetected
 • Ründetarkvara eemaldamise tulemus
 • Operatsioonisüsteemi versioon
 • Operatsioonisüsteemi lokaat
 • Protsessori arhitektuur
 • Tööriista versiooninumber
 • Indikaator, mis näitab, kas tööriista käitati Microsoft Update'i, Windows Update'i, automaatvärskendusfunktsiooni, allalaadimiskeskuse või veebisaidi kaudu
 • Anonüümne GUID
 • Krüptograafiline ühesuunaline räsi (MD5) tee ja faili nimi iga thecomputer eemaldatud ründetarkvara faili
Kui arvutis leitakse pealtnäha pahatahtlikku tarkvara thetool teilt teavet Microsoftile saata lisaks siin.Teilt küsitakse sel juhul ja see teave on saadetud onlywith teie nõusolekuta. Täiendav teave sisaldab järgmist:
 • Failid, mida tuleb pahatahtlikku tarkvara. Thetool tuvastab need failid teie eest.
 • Krüptograafiline ühesuunaline räsi (MD5) ning kõik kahtlased filesthat avastatakse.
Saate keelata tõrketeavituse funktsioon. Kuidas aruandluskomponent keelata ja tööriista Microsoftile teabe saatmisel takistada kohta teabe saamiseks lugege Microsofti teabebaasi artiklit
891716 Microsoft Windowsi pahatahtliku tarkvara eemaldamise tööriista ettevõttekeskkonnas kasutuselevõtu

Võimalikud skannimistulemused

Pärast tööriista käitamist on neljast järgmisest tulemusest ning removaltool saab kasutajale.
 • No infection ei leitud.
 • Vähemalt üks nakatumine leiti ja wasremoved.
 • Nakatunud leitud, kuid on eemaldatud. Kui arvuti leiti kahtlasi faile, kuvatakse see resultwill. Helpremove neid faile, kasutage mõnda ajakohast viirusetõrjetoodet.
 • Nakatunud leiti ja eemaldati osaliselt. Tocomplete eemaldamise kasutage ajakohast viirusetõrjetoote.

Korduma kippuvad küsimused Ründetarkvara eemaldamise tööriista kohta

 • 1. küsimus: On selle tööriista digitaalselt allkirjastanud Microsoft?
  A1: Jah.
 • K2: Millist teavet ei logifail sisaldab?
  A2: Logifaili kohta teabe saamiseks lugege Microsofti teabebaasi artiklit
  891716 MicrosoftWindows pahatahtliku tarkvara eemaldamise tööriista ettevõttekeskkonnas kasutuselevõtu
 • K3: Kas seda tööriista võib levitada?
  A3: Jah. Selle tööriista litsentsitingimuste litsentsitingimuste tööriist saab beredistributed. Aga veenduge, et levitate tööriista latestversion.
 • K4: Kuidas ma tean, et ma kasutan tööriist uusim versioon?
  A4: Kui olete Windows 7, Windows Vista, Windows XP või Windows Server 2003 kasutaja, kasutada Microsoft Update'i või Microsoft Update'i automaatvärskendusfunktsiooni abil kontrollida, kas kasutate tööriista uusimat versiooni. Kui te on Microsoft Update'i kasutusele võtnud ja teie arvutis Windows 7, Windows Vista, Windows XP või Windows Server 2003 Service Pack 1 (SP1) kasutaja, kasutage Windows Update'i. Või Windows Update'i automaatvärskendusfunktsiooni abil kontrollida, kas kasutate tööriista uusimat versiooni. Lisaks võite külastada Microsoft Download Center. Samuti, kui tööriist on enam kui 60 päeva aegunud, tööriista meenutab otsida tööriista uue versiooni.
 • K5: Muutub iga uue versiooni Microsofti teabebaasi artikli kuvamiseks artiklinumbril tööriista?
  A5: Ei. Microsofti teabebaasi artikli kuvamiseks artiklinumbril jaoks tööriist willremain nagu 890830 tööriista edaspidiseid versioone. See on alla laaditud Microsoft Download Center toolwhen nime muutumisest eachrelease väljaandmisaastat ja-kuud kui tööriista wasreleased versiooni.
 • Küsimusest K6: On mingil moel võimalik taotleda kindla uue pahatahtliku tarkvara lisamist tööriista?
  A6: Praegu mitte. Ründetarkvara, mis on suunatud tööriista isbased teatud mõõdikutest, mis jälgivad selle levikut ja tekitatava malicioussoftware kohta.
 • K7: Kindlaks teha, kas tööriista on arvutis käitatud?
  A7: Jah. Registrivõtme kontrollimise kaudu saate määratleda, kas thetool on arvutis käitatud ja millist versiooni oli uusima versiooni thatwas kasutada. Lisateabe saamiseks klõpsake viewthe artiklit Microsofti teabebaasi artikli kuvamiseks järgmist artiklinumbrit:
  891716MicrosoftWindows pahatahtliku tarkvara eemaldamise tööriista ettevõttekeskkonnas kasutuselevõtu
 • K8: Miks ei ole näha tööriista Microsoft Update'i, Windows Update'i või automaatvärskendusfunktsiooni kaudu?
  A8: Mitu põhjust võivad takistada tööriista onMicrosoft Update'i, Windows Update'i või automaatvärskendusfunktsiooni kaudu näha:
  • Tööriista Windows Update'i või AutomaticUpdates pakutakse ainult Windows 7, Windows Vista, Windows XP ja Windows Server 2003SP1 kasutajatele.
  • Kui olete juba kasutanud praeguse versiooni toolfrom Windows Update'i, Microsoft Update'i, automaatvärskendusfunktsiooni või mõne theother kaks versiooni mehhanismid, ei ole kas see uuesti Windows Update'i orAutomatic värskendused.
  • Automaatvärskenduste esmakordsel käivitamisel thetool, te peate olema sisse logitud acceptthe litsentsitingimused administraatorite rühma liikmena.
 • K9: Kuidas teeb Microsoft Update, Windows Update või automaatvärskendusfunktsioon kindlaks, kellele tööriista pakkuda?
  A9: Tööriista pakutakse kõigile Windows 7, Windows Vista, Windows XP ja Windows Server 2003 kasutajatele, kui järgmised tingimused on täidetud:
  • Kasutaja arvutis töötab MicrosoftUpdate või Microsoft Update'i automaatvärskendusfunktsiooni värskeim versioon.
  • Kasutaja on juba kasutanud tööriista praegust versiooni.
  Kõik Windows 7, Windows Vista, Windows XP ja Windows Server 2003 SP1users pakutakse tööriista, kui täidetud on järgmised tingimused:
  • Kasutaja arvutis töötab Microsoft Update'i.
  • Kasutaja arvutis töötab WindowsUpdate või Windows Update'i automaatvärskendusfunktsiooni värskeim versioon.
  • Kasutaja on juba kasutanud tööriista praegust versiooni.
 • K10: Kui ma vaatan logifaili, seda öeldakse, et skannimise käigus ilmnes tõrkeid. Kuidas neid lahendada?
  A10:Tõrgete kohta teabe saamiseks lugege Microsofti teabebaasi artiklit
  891717 Tõrkeotsing tõrge Microsoft Windowsi pahatahtliku tarkvara eemaldamise tööriista käitamisel
 • K11: On tööriistast isegi siis, kui mõnel kuul pole uusi turvabülletääne on?
  A11: Jah. Ka juhul, kui mõni particularmonth pole uusi turvabülletääne, on pahatahtliku tarkvara eemaldamise tööriist uuesti välja koos detectionand levinud ründetarkvara eemaldamise tuge.
 • K12: Kuidas vältida selle tööriista, Microsoft Update'i, Windows Update'i või automaatvärskendusfunktsiooni kaudu pakutakse mulle?
  A12: Kui teile pakutakse esmalt pahatahtliku tarkvara eemaldamise Toolfrom Microsoft Update'i, Windows Update'i või automaatvärskendusfunktsiooni kaudu, saate declinedownloading ja käivitades tööriista allalaadimisest litsentsilepingu tingimustega. See declinecan kehtivad ainult praeguse versiooni tööriista või mõlemad selle tööriista currentversion ja kõigist edaspidistest versioonidest, sõltuvalt valitud suvandist selle youchoose. Kui olete juba aktsepteerinud litsentsitingimustega ja eelistate toinstall tööriista Windows Update'i kaudu, klõpsake tühjendage märkeruut thatcorresponds tööriista Windows Update'i kasutajaliideses.
 • K13: Pärast seda, kui ma käivitada tööriista Microsoft Update'i, Windows Update'i või automaatvärskendusfunktsiooni kaudu, kus tööriista faile hoitakse? Kas tööriista saab uuesti käivitada?
  A13:Kui tööriist on alla laaditud Microsoft Update'i või Windows Update'i kaudu, käitatakse seda ainult kord kuus. Käsitsi käivitama tööriista mitu korda kuus, laadige see alla allalaadimiskeskusest või, kui külastate seda Microsofti ohutus & Security Center veebilehel.

 • Minge oma süsteemi Windows Live OneCare'i turbekontrolli abil käsitsi skannida, siis Microsoft Safety Scanner veebilehel.
  http://Safety.Live.com
 • Q14: Saate tööriista saab käitada Windows Embedded kasutavas arvutis?
  A14: Pahatahtliku tarkvara eemaldamise tööriist ei ole praegu supportedon Windows Embedded kasutavates arvutites.
 • K15: Kas tööriista käitamiseks on vaja kõik turvavärskendused, et arvutisse on installitud?
  A15: Ei. Kõige varasemad Puhastustööriistad olema, mis olid toodetud byMicrosoft, erinevalt nõuab pahatahtliku tarkvara eemaldamise tööriist ei ole turvalisuse updateprerequisites. Siiski soovitame enne selle tööriista abil saate vältida siiski malicioussoftware, mis kasutab ära turvahaavatavusi installida kõik criticalupdates.
 • Q16: Saab mul seda tööriista saab juurutada SUS-i või SMS-i abil? Kas see ühildub MBSA-ga?
  A16: Tööriista juurutamise kohta teabe saamiseks lugege Microsofti teabebaasi artiklit
  891716 MicrosoftWindows pahatahtliku tarkvara eemaldamise tööriista ettevõttekeskkonnas kasutuselevõtu
 • Q17: Vaja varasemad Puhastustööriistad olema installitud pahatahtliku tarkvara eemaldamise tööriista käitada?
  A17: Ei.
 • Küsimus 18: Kas selle tööriista üle arutamiseks uudiserühm?
  A18: Jah. Saate selle microsoft.public.security.virusnewsgroup.
 • Q19: Miks ei "Windowsi failikaitse" aknas kuvatakse tööriista käitamisel?
  A19: Mõnel juhul, kui teatud viiruste leidmisel süsteemis, thecleaner üritab nakatunud Windowsi süsteemifaile parandada. Kuigi thisaction eemaldatakse neist failidest õelvara, võib kahtlust Windowsi failikaitse funktsiooni meediasaitide. Windowsi failikaitse akna kuvamisel on tungivalt soovitatav järgida juhiseid ja sisestada MicrosoftWindows CD. Selle toimingu käigus taastatakse puhastatud failide esialgse, pre-nakkuse oleku.
 • Q20: Pakutakse seda tööriista lokaliseeritud versioone?
  A20: Jah, see tööriist on saadaval 24 keeles. Enne February2006, olid tööriista lokaliseeritud versioonid saadaval on separatedownload. Alates 2006. aasta veebruaris on tööriista nüüd pakutakse ka multilingualdownload. Seetõttu on saadaval ainult üks versioon tööriista ja theappropriate keele valimisel lähtutakse teie praeguse operatingsystem keeles.
 • Q21: leidsin faili Mrtstub.exe juhunimega kausta minu arvuti. Faili Mrtstub.exe on tööriista legitiimne komponent?
  A21:Tööriista tõepoolest faili nimega Mrtstub.exe teatud toimingute jaoks. Kui olete kindel, et selle faili on allkirjastanud Microsoft, on fail tööriista legitiimne komponent.
 • Q22: On pahatahtliku tarkvara eemaldamise TÖÖRIIST turvarežiimis käivitada?
  A22:Jah. Kui olete käitanud pahatahtliku tarkvara eemaldamise TÖÖRIIST enne, kui käivitate arvuti turvarežiimis, pääsete pahatahtliku tarkvara eemaldamise TÖÖRIIST kell % windir%\system32\mrt.exe. Topeltklõpsake failil mrt.exe käivitada pahatahtliku tarkvara eemaldamise TÖÖRIIST ja seejärel järgige siis ekraanil kuvatavaid juhiseid.

Atribuudid

Artikli ID: 890830 - Viimati läbi vaadatud: 12. märts 2015 - Redaktsioon: 58.0
Kehtib järgmise lõigu kohta:
 • Microsoft Windows XP Professional Edition
 • Microsoft Windows XP Home Edition
 • Windows Vista Home Basic
 • Windows Vista Home Premium
 • Windows Vista Business
 • Windows Vista Enterprise
 • Windows Vista Ultimate
 • Microsoft Windows Server 2003 Standard Edition
 • Microsoft Windows Server 2003 Enterprise Edition
 • Windows Server 2008 Standard
 • Windows Server 2008 Enterprise
 • Windows 7 Enterprise
 • Windows 7 Enterprise N
 • Windows 7 Home Basic
 • Windows 7 Home Premium
 • Windows 7 Home Premium N
 • Windows 7 Professional
 • Windows 7 Professional N
 • Windows 7 Starter
 • Windows 7 Starter N
 • Windows 7 Ultimate
 • Windows 7 Ultimate N
 • Windows 8
 • Windows 8 Enterprise
 • Windows 8 Pro
 • Windows Server 2012 Datacenter
 • Windows Server 2012 Essentials
 • Windows Server 2012 Foundation
 • Windows Server 2012 Standard
 • Windows 8.1 Enterprise
 • Windows 8.1 Pro
 • Windows 8.1
 • Windows Server 2012 R2 Datacenter
 • Windows Server 2012 R2 Standard
 • Windows Server 2012 R2 Essentials
 • Windows Server 2012 R2 Foundation
 • Windows 10 Technical Preview
Märksõnad: 
kbmsnpartnerportal kbhowto kbacwsurvey kbsecurity kbinfo kbfixme kbmsifixme kbvideocontent kbmt KB890830 KbMtet
Masintõlgitud
NB! Artikkel on tõlgitud Microsofti masintõlketarkvaraga ja seda saab parandada Kogukonnapõhise tõlkeraamistiku (CTF) tehnoloogiaga. Microsoft pakub masintõlgitud, kogukonna järeltöödeldud ja inimtõlgitud artikleid, et anda mitmekeelne juurdepääs kõigile meie teabebaasi artiklitele. Masintõlgitud ja järeltöödeldud artiklites võib olla sõnavara-, süntaksi- ja/või grammatikavigu. Microsoft ei vastuta mingite ebatäpsuste, tõrgete ega kahjude eest, mis on tulenenud sisu valest tõlkest või selle kasutamisest meie klientide poolt. Lisateavet CTF-i kohta leiate aadressilt http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/et.
Artikli ingliskeelse versiooni kuvamiseks klõpsake siin: 890830

Andke tagasisidet

 

Abi saamiseks pöörduge meie poole

Abi saamiseks pöörduge meie poole
Asjatundjate abi saamiseks võtke ühendust Answer Deskiga.