Podpora pro Microsoft Security Essentials

Pomoc a podpora pro Microsoft Security Essentials. Odkazy na články s návody, soubory ke stažení a nejčastější problémy.

Hlavní zdroje

Hlavní zdroje

Potřebujete pomoc? Nalezněte odpovědi na otázky pro Microsoft Security Essentials na webu Microsoft Community
Zeptejte se na otázku a získejte odpověď od komunity uživatelů Microsoft Security Essentials.

Ochraňte svůj počítač s aplikací Microsoft Security Essentials
S antivirem Microsoft Security Essentials získáte ochranu Vašeho počítače nejvyšší kvality před viry, spywarem, včetně trojských koňů a dalším škodlivým software. A nejlepší je na tom, že je to zcela zdarma a bez nutnosti registrace a dalších nepříjemných formalit.

Web o bezpečnosti pro domácí uživatele
Ochraňte svoji rodinu, sebe a Váš počítač pomocí informací o počítačové bezpečnosti. Web o bezpečnosti pro domácí uživatele poskytuje užitečné nástroje a zdroje informací, které potřebujete abyste věděli vše důležité o počítačové bezpečnosti.

Navštivte stránku o bezpečnosti a ochraně před viry
Stránka o bezpečnosti a ochraně před viry poskytuje zdroje pro Vaši ochranu a Vašeho počítače od virů, hoaxů a podvodných emailů.

Nejčastější problémy

Nejčastější problémy

Otázky a odpovědi pro instalaci antiviru Microsoft Security Essentials
Projděte si nejčastěji diskutované potíže s instalací antiviru Microsoft Security Essentials, chyby při instalaci, co je potřeba před instalací prověřit a další informace.

Ruční odinstalace programu Microsoft Security Essentials pokud ho nelze odinstalovat z menu Přidat nebo odebrat programy
Chtěli jste upgradovat a nedaří se Vám odstranit předchozí verzi programu Microsoft Security Essentials? Zjistěte, jak lze ručně odstranit antivir Microsoft Security Essentials, nebo nás nechte to udělat za Vás.

Chcete-li zajistit, že jste chráněni, stáhněte si poslední definice pro Microsoft Security Essentials (EN)
Pokud budete mít problémy s instalací aktualizací definic, projděte si tyto kroky a můžete je stáhnout a instalovat ručně.

Projděte si témata podpory, obecné témata, rady a další informace.
Informace a nejčastější otázky na podporu pro aplikaci Microsoft Security Essentials najdete na stránce Microsoft Security Essentials.

Zeptejte se jiných uživatelů

Microsoft Community

Microsoft Security Essentials: Začínáme s programem Microsoft Security Essentials nebo ho upgradujeme.
Odpovědi jiných uživatelů při potížích s instalací nebo upgradem programu Microsoft Security Essentials.

Microsoft Security Essentials: Aktualizace virových a spywarových definic
Odpovědi jiných uživatelů na problémy spojené s aktualizací Vašich virových a spywarových definic v antiviru Microsoft Security Essentials.

Microsoft Security Essentials: Skenování, detekce nebo odstraňování bezpečnostních hrozeb
Odpovědi jiných uživatelů na problémy spojené se skenováním, detekcí nebo odstraněním škodlivého softwaru a dalších hrozeb.

Blogy

Blog společnosti Microsoft o ochraně před škodlivým softwarem (EN)
Tento blog společnosti Microsoft podává v reálném čase informace o ochraně před škodlivým softwarem. Jsou poskytovány informace dění v zákulisí, o novém výskytu malware, narůstajících a zajímavých hrozbách škodlivého softwaru, výzkumu v této oblasti a další.

Podpora s asistencí

Podpora s asistencí

Odeslání požadavku na podporu online
Před odesláním požadavku na podporu online, použijte prosím naši podporu online na stránce Microsoft Security Essentials Community kde najdete řešení pro nejčastější problémy a odpovědi na časté dotazy. Pokud vytváříte požadavek na podporu ohledně technické otázky nebo problému, ujistěte se prosím, že poskytujete všechny vyžadavované informace, které souvisí s Vaším problémem. Abyste mohli sledovat proces řešení Vašeho požadavku, obdržíte číslo tohoto incidentu podpory. Číslo tohoto požadavku bude vždy vyžadováno pro komunikaci s inženýrem technické podpory.

Poslední kontrola : 23. října 2012