Tugi Bingi kaartide ettevõtte tugiteenuste probleemide puhul

Spikker ja tugi teenuse Bingi kaardid ettevõttele klientidele, kes kasutavad platvormi ja teenuseid. Lingid tehnilistele artiklitele, tugiteenuse võimalustele, ajaveebidele ja dokumentatsioonile.

Põhilised abivahendid

Põhilised abivahendid

Bingi kaartide platvormi avaleht
Bingi kaartide platvorm pakub teie rakendusele mitmesuguseid API-võimalusi, sh AJAX-i juhtimine, Windowsi poe rakenduste juhtimine, WPF-i juhtimine, REST-teenused ja ruumiandmeteenused. Tehke alloleva ja ka MSDN-is (EN) oleva teabe abil kindlaks, milline API sobib kõige paremini teie vajadustele.

Bingi kaartide kontokeskus (EN)
Bingi kaartide konto võimaldab teil luua Bingi kaartide võtmeid Bingi kaartide API-dega kasutamiseks. Saate luua ja hallata ka andmeallikad, mis sisaldavad asukohaga üksusi. Lisateave

Bingi kaartide arendajaressursid

  • Rakenduse Bingi kaardid API-d
  • Rakenduse Bingi kaardid dokumentides on teave API-de kohta, mis on platvormiks veebikaartide teenusele Bingi kaardid, mille abil kasutajad saavad otsida, avastada, uurida, kavandada ja jagada teavet konkreetsete asukohtade kohta. Kasutades traditsioonilisi teedeatlaseid, tähistustega aerofotovaateid, suure resolutsiooniga lainurk-aerofotosid ja lähikonnas otsingu tegemise võimalusi, annab rakendus Bingi kaardid arendajatele ainulaadse võimaluse kaasata veebirakendustesse nii asukohafunktsioonid kui ka kohalikud otsingufunktsioonid. Lisateave rakenduse Bingi kaardid API-de kohta (EN)
  • AJAX-i interaktiivne SDK
  • Lisaks SDK-s sisalduvale viitedokumentatsioonile pakub interaktiivne AJAX v7 SDK funktsiooninäiteid ja koodilõike JavaScripti rakenduse arendamiseks. Lisateave AJAX-i interaktiivse SDK kohta

Kogukond

Kogukond

Võtke tehnilistele küsimustele vastuste leidmiseks MSDN-i foorumite kaudu ühendust teiste kasutajate ja arendajatega.

Bingi kaartide arendajafoorumid (EN)
Hankige abi ja teavet kõigi oma Bingi kaartide platvormiga seotud küsimuste puhul ? esitage küsimus Bingi kaartide foorumites.

Ajaveebid

Hankige projekteerimis- ja sisumeeskondadelt teavet ja teateid, sh väljastus- ja suurte muudatuste teavet.
Bingi kaartide ajaveeb (EN)

Iseteenindusliku tugiteenuse võimalused

Iseteenindusliku tugiteenuse ressursid

Bingi kaartide API-dokumentatsioon (EN)
Bingi kaartide API-d sisaldavad kaardi juhtseadiseid ja teenuseid, mida saate kasutada Bingi kaartide lisamiseks rakendustesse ja veebisaitidele. Lisaks interaktiivsetele ja staatilistele kaartidele pakuvad API-d juurdepääsu ka muudele georuumilistele funktsioonidele nagu geokodeerimine, marsruudi- ja liiklusandmed ja ruumiandmeallikad, mida saate kasutada ruumilise komponendiga andmete talletamiseks ja pärimiseks, nt asukohtade salvestamiseks.

Ajax Controli interaktiivne SDK (EN)
Lisaks SDK-s sisalduvale viitedokumentatsioonile pakub interaktiivne AJAX v7 SDK funktsiooninäiteid ja koodilõige JavaScripti rakenduse arendamiseks.

Bingi kaartide litsentsimise avaleht
Bingi kaardid pakuvad mitmesuguseid litsentsivõimalusi, et kohanduda teie rakenduse ja ettevõtte vajadustele. Vastake samm-sammulises juhendis küsimustele ?Aita mul otsustada?, et teha kindlaks, milline on teile sobivaim Bingi kaartide litsentsivalik, ja uurida, kuidas Bingi kaarte litsentsida.

Abilisega tugiteenuse võimalused

Abilisega tugiteenuse võimalused

Hankige Microsofti tehnilist tugiteenust
Microsofti tugiteenuse töötajaga ühenduse võtmiseks klõpsake ülalolevat linki. Esitame teile mõne küsimuse, et teha kindlaks, millised on teie toevõimalused. Toevõimalused võivad hõlmata meili-, võrgu- või telefonituge.

Viimati läbi vaadatud : 5. november 2013