Cykl Wsparcia Technicznego Produktów

Cykl wsparcia technicznego produktów firmy Microsoft

Informacje o cyklu wsparcia technicznego produktów według produktu

Wyszukiwanie cyklu wsparcia dla produktu Microsoft

Powrót do strony głównej cyklu pomocy technicznej

Firma Microsoft świadczy pomoc techniczną dla wymienionych poniżej produktów w wersjach z najnowszym dodatkiem Service Pack (w niektórych przypadkach może to być wersja o jeden poziom niższa od najnowszego dodatku Service Pack). Szczegółowe informacje na temat zasad pomocy technicznej dla dodatków Service Pack można znaleźć na stronie często zadawanych pytań dotyczących cyklu pomocy technicznej. W przypadku pytań dotyczących pomocy technicznej dla danego produktu prosimy o kontakt z przedstawicielem firmy Microsoft. W celu uzyskania pomocy technicznej odwiedź witrynę kontaktu z firmą Microsoft w sieci Web.

W przypadku informacji podanych na tej stronie obowiązują opracowane przez firmę Microsoft sposoby powiadamiania o zmianach zasad oraz zrzeczenie się odpowiedzialności w związku z tymi zasadami (j.ang.). Odwiedzaj tę witrynę regularnie, aby śledzić tego typu zmiany.

Wydane produktyData rozpoczęcia cykluPodstawowa pomoc techniczna wycofanaData zakończenia świadczenia wsparcia dodatkowegoDodatek Service Pack wycofanyUwagi
Windows Mobile 6.5 Professional2009-09-112013-01-08Nie dotyczy
Windows Mobile 6.5 Standard2009-09-112013-01-08Nie dotyczy