Oprava: Pracovní proces služby IIS dojde k chybě a MDNs nejsou odeslány do tohoto odesílatele při použití AS2EdiReceive potrubí v BizTalk Server

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 980712 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Nejste si jisti, pokud se jedná o pravý oprava? Přidali jsme tento problém na naše výpis stavu paměti diagnostické které mohou potvrdit.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Zvažte následující scénář v počítači se systémem Microsoft BizTalk Server 2006 R2 a Microsoft BizTalk Server 2010 a Microsoft BizTalk Server 2009:
 • Použití AS2EdiReceive potrubí v port toreceive příjem a zpracování zpráv použitelnost prohlášení 2 (AS2) od yourtrading partnerů.
 • Nastavení Se nezdařilo směrování zprávna portu příjem povolíte.
 • Vytvoření BizTalk strany pro obchodního partnera.Dále nakonfigurujte stranou po straně odesílatele zprávy AS2 odeslat zprávu DispositionNotification (MDN).
 • Zobrazí příchozí zprávy AS2 ze strany tohoto isnot nesprávně analyzován pomocí komponenty příležitostí electronic data interchange (EDI).
 • AS2 zprávu, která je odeslána v InformationServices (internetové) je pozastavena.
V tomto scénáři pracovní proces služby IIS dojde k chybě. Proto MDN není odeslán odesílající straně podle očekávání. Navíc je do protokolu aplikací zaznamenána událost a další událost je protokolována do protokolu systému.

Je do protokolu aplikací zaznamenána událost podobná následující:

Typ události: Chyba
Zdroj události: BizTalk Server 2006 EDI
Kategorie události: žádné
ID události: 8114
Popis: Došlo k chybě při analýze. Sada X 12 transakce s id "<id></id>"obsažené v funkční skupiny s id '1', výměnu dat s id ' 000000025', s id odesílatele 'THEM', id příjemce 'USA' je pozastavována s následující chyby:
Chyba: 1 (úrovně chyby pole) SegmentID: PO1 pozice v TS: 8 ID prvku dat: PO108 pozici v segmentu: 8 datových hodnot: 4 4: příliš krátký datový prvek

Je do protokolu systému zaznamenána událost podobná následující:

Typ události: upozornění
Zdroj události: W3SVC
Kategorie události: žádné
ID události: 1009
Popis: Proces obsluhující fond aplikací "DefaultAppPool" neočekávaně skončil. Identifikátor procesu je "<process id=""></process>'. Kód ukončení procesu je "0x0".

Poznámka: Pokud pomocí BizTalk Server 2009 nebo BizTalk Server 2010, zdroje událostí a kategorie událostí ve výše uvedené události "BizTalk Server 2009" nebo "BizTalk Server 2010".

Příčina

K tomuto problému dochází, protože BTSHttpRecieve.dll sestavení předává službě IIS Neplatný kontext. Neplatný kontext způsobuje narušení přístupu v pracovním procesu služby IIS. Proto, pracovní proces služby IIS dojde k chybě.

Řešení

Informace o kumulativní aktualizaci.

BizTalk Server 2010


Další informace o tom, jak získat balíček kumulativní aktualizace, klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
2497789 Balíček kumulativní aktualizace 1 pro BizTalk 2010

O opravy hotfix kumulativní aktualizace, která řeší tento problém je zahrnuta v balíčku kumulativní aktualizace 2 pro BizTalk Server 2009.

Další informace o tom, jak získat balíček kumulativní aktualizace, získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
2497794 Balíček kumulativní aktualizace 2 pro BizTalk Server 2009

Informace o opravě hotfix

Podporovaná oprava hotfix je k dispozici od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena pouze problému popsanému v tomto článku.

Pokud oprava hotfix je k dispozici ke stažení, je sekce "Hotfix stažení k dispozici" v horní části tohoto článku znalostní báze Knowledge Base. Pokud tento oddíl není uveden, obraťte se na služby zákazníkům společnosti Microsoft a podpoře získat opravu hotfix.

Poznámka: Pokud dojde k dalšímu problému nebo je vyžadováno řešení potíží, pravděpodobně budete muset vytvořit zvláštní požadavek na službu. Výdaje na technickou podporu použije dalších otázek a problémů, které se netýkají této konkrétní opravy hotfix. Úplný seznam telefonních čísel služeb zákazníkům společnosti Microsoft a podpoře nebo chcete-li vytvořit zvláštní požadavek na službu naleznete na následujícím webu společnosti Microsoft:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: "Hotfix stažení k dispozici" formulář zobrazí jazyky, pro které je oprava hotfix k dispozici. Pokud váš jazyk není zobrazen, to je protože oprava hotfix není k dispozici pro daný jazyk.

Předpoklady

Musíte mít BizTalk Server 2006 R2 nainstalovat tuto opravu hotfix.

Požadavek na restartování

Nemáte k restartování počítače po instalaci této opravy hotfix. Však po restartování instance hostitele BizTalk Server po instalaci této opravy hotfix.

Informace o nahrazení opravy hotfix

Tato oprava hotfix nenahrazuje další opravy hotfix.

Informace o souboru

Anglická verze této opravy hotfix má atributy souborů (nebo novější) uvedené v následující tabulce. Kalendářní data a časy jednotlivých souborů jsou uvedeny v koordinovaném světovém čase (UTC). Při zobrazení informací o souboru je převeden na místní čas. Rozdíl mezi místním ČASEM a najít, použijte kartu časové pásmo v položce datum a čas v okně Ovládací panely.
Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVerze souboruVelikost souboruDatumČasPlatforma
Btshttpreceive.dll3.6.1560.2181,60015. února 201009:52x 86

Jak potíže obejít

Chcete-li tento problém vyřešit, zakažte nastavení Se nezdařilo směrování zpráv na portu příjmu.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části "Platí pro".

Další informace

Další informace o tom, jak vytvořit řešení, které přijímá zprávy EDI přes AS2 dopravy a vrátí MDNs naleznete na následujících webech Microsoft Developer Network (MSDN):
Návod: Přijímání EDI přes AS2 s synchronní MDN
Návod: Přijímání EDI přes AS2 s asynchronní MDN
Další informace o opravách hotfix serveru BizTalk Server klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
2003907 Informace o opravách hotfix serveru BizTalk Server

Vlastnosti

ID článku: 980712 - Poslední aktualizace: 11. října 2014 - Revize: 5.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft BizTalk Server 2006 R2 Branch
 • Microsoft BizTalk Server 2006 R2 Developer Edition
 • Microsoft BizTalk Server 2006 R2 Enterprise Edition
 • Microsoft BizTalk Server 2006 R2 Standard Edition
 • Microsoft BizTalk Server 2009 Branch
 • Microsoft BizTalk Server 2009 Developer
 • Microsoft BizTalk Server 2009 Enterprise
 • Microsoft BizTalk Server 2009 Standard
Klíčová slova: 
kbmdd kbexpertiseadvanced kbbiztalk2006r2presp2fix kbsurveynew kbautohotfix kbbtsadapters kbqfe kbbiztalk2009presp1fix kbmt KB980712 KbMtcs
Strojově přeložený článek
DŮLEŽITÉ: Tento článek je přeložen pomocí softwaru na strojový překlad Microsoft. Nepřesný či chybný překlad lze opravit prostřednictvím technologie Community Translation Framework (CTF). Microsoft nabízí strojově přeložené, komunitou dodatečně upravované články, a články přeložené lidmi s cílem zajistit přístup ke všem článkům v naší znalostní bázi ve více jazycích. Strojově přeložené a dodatečně upravované články mohou obsahovat chyby ve slovníku, syntaxi a gramatice. Společnost Microsoft není odpovědná za jakékoliv nepřesnosti, chyby nebo škody způsobené nesprávným překladem obsahu nebo jeho použitím našimi zákazníky. Více o CTF naleznete na http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/cs.
Projděte si také anglickou verzi článku: 980712

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com