ID článku: 980542 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Úvod

Pri spustení programu Microsoft Outlook 2010 prvýkrát vyrovnávaciu Prezývka (uložené v PROFILENAMEsúbor .nk2) sa dováža do skryté posolstvo v predvolenom ukladacom priestore správ.

Poznámka PROFILENAME je názov profilu programu Outlook.

Napríklad, ak používate konto programu Microsoft Exchange, Prezývka cache dováža skryté posolstvo v schránky na serveri Exchange.

Poznámka Staršie verzie programu Outlook ukladať súbor .nk2 vyrovnávacej pamäte prezývka v nasledujúcom priečinku.
 • Systém Windows XP
  Disk: \Documentsand Settings\Username\Application Settings\Application
 • Windows Vista a novšie verzie
  Disk: \Users\Username\AppData\Roaming\Microsoft\Outlook
Po importovaní Prezývka cache PROFILENAMEsúbor .nk2 premenuje na PROFILENAME. nk2.old. Na ďalší štart programu Outlook sa neimportujú vyrovnávaciu prezývka. Program Outlook 2010 nepoužíva súbor .nk2 udržať vyrovnávaciu pamäť prezývka. Všetky aktualizácie vyrovnávaciu prezývka v programe Outlook 2010 sa skryté posolstvo v predvolenom ukladacom priestore správ.

Poznámka Ak máte viacero Outlook profily, Prezývka cache z každého profilu je zlúčené do nového Outlook 2010 Prezývka cache na prvom spustení programu Outlook 2010 pomocou profilu. Preto môžete nájsť viac ako jeden súbor .nk2 premenovaný na. nk2.old.

Môžu však existovať situácie kde musíte importovať súbor vyrovnávacej pamäte Prezývka po dokončení tohto prvého spustenia Prezývka cache proces importu. Napríklad, kolega chce s vami podeliť o svoje Prezývka cache a chcete aktualizovať existujúce Prezývka vyrovnávacej pamäte s údajmi svojho kolegu.

Tento článok popisuje import súborov .nk2 do programu Outlook 2010.

Ďalšie informácie

Aby nás import súborov .nk2 za vás, prejdite do "Fix it pomoc"sekcii. Ak dávate prednosť na import súborov .nk2 sami, prejdite na "Chcem si to opraviť sám"sekcii.

Fix it pomocAk chcete vyriešiť tento problém automaticky, kliknite na tlačidlo opraviť tlačidlo alebo prepojenie. Kliknite na položku spustiť v dialógovom okne Prevzatie súboru a postupujte podľa krokov v opraviť ho sprievodca.
Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
assets fixit1
Opraviť tento problém
Microsoft opraviť 50584
Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
assets fixit2


Poznámky
 • Prosím vyberte súbor .nk2, ktorý chcete importovať do programu Outlook 2010.
 • Tento sprievodca bude len v anglickom jazyku. Avšak, automatické opravy fungujú aj pri iných jazykových verziách systému Windows.
 • Ak nepoužívate počítač, ktorý má problém, uložte opraviť to riešenie flash disk alebo CD a potom ho môžete spustiť v počítači s problémom.

Potom prejdite na "Opravil sa problém?"sekcii.Chcem si to opraviť sámNa import súborov .nk2 do programu Outlook 2010, postupujte nasledovne:
 1. Makesure, čiže súbor .nk2 v nasledujúcom priečinku:
  %AppData%\Microsoft\Outlook
  Poznámka Súbor .nk2 musí mať rovnaký názov ako svoj aktuálny profil Outlook2010. Predvolene je názov profilu Outlook." Ak chcete skontrolovať profilename, postupujte nasledovne:
  1. Kliknite na tlačidlo Štart, a potom kliknite na položku Ovládací Panel.
  2. Dvakrát kliknite na položku Mail.
  3. V dialógovom okne Nastavenie pošty kliknite na položku Zobraziť profily.
 2. Kliknite na tlačidlo Štart, a potom kliknite na tlačidlospustiť.
 3. Do poľa Otvoriť napíšteOutlook.exe /importnk2, a potom kliknite na tlačidloOK. To by malo importthe .nk2 fileinto v roku 2010 Outlook profil.

  Poznámka Po importovaní súborov .nk2, obsah SČ uloží sú zlúčené do existujúcich Prezývka cache, ktorá je v súčasnosti skladované inyour schránky.
Poznámka .Nk2 súbor je premenovaný s prípony .old na prvom spustení programu Outlook 2010. Preto, ak sa pokúsite znova importovať súbor .nk2, odstrániť prípony .old.

Video: Ako import súborov .nk2 do programu Outlook 2010
Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
assets video1
UUID =55add830-06d0-4b18-9878-d0952bbe566f VideoUrl =http://aka.MS/irs3rx
Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
assets video2


Opravil sa problém?

 • Skontrolujte, či sa daný problém vyriešil. Ak sa problém vyriešil,skončili ste s touto sekciou. Ak problém nie je pevná, môžete kontaktovať podporu.
 • Ocenili by sme vašu spätnú väzbu. Poskytnúť spätnú väzbu alebo ohlási všetky problémy s týmto riešením, prosím zanechať komentár k "Fix it pomoc"blog alebo nám pošlite e-mailom.

Odkazy

Ďalšie informácie nájdete na nasledovných webových lokalitách spoločnosti Microsoft:
Kopírovať názov zoznamu automatického dokončovania na iný počítač
Umiestnenie súborov programu Outlook

Ďalšie informácie nájdete po kliknutí na nasledovné číslo článku publikovaného v Microsoft Knowledge Base:
287623 Ako resetovať prezývky a automatické dokončovanie cache v programe Outlook

Vlastnosti

ID článku: 980542 - Posledná kontrola: 18. novembra 2013 - Revízia: 4.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft Outlook 2010
Kľúčové slová: 
kbtshoot kbexpertisebeginner kbsurveynew kbprb kbfixme kbmsifixme kbvideocontent kbmt KB980542 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok je preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft a možno ho opraviť prostredníctvom technológie Community Translation Framework (CTF). Microsoft ponúka strojovo preložené články, články upravené komunitou aj články preložené prekladateľmi, aby zabezpečil prístup ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo viacerých jazykoch. Strojovo preložené články aj upravené články môžu obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky. Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené neprávnym prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany našich zákazníkov. Ďalšie informácie o technológii CTF nájdete na lokalite http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/sk.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 980542

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com