Office 2003, kumulativní oprava pro 2010 únor

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 980426 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Úvod

Balíčky kumulativní aktualizace pro rok 2010 únor obsahují nejnovější opravy hotfix pro sadu Office 2003 Service Pack 3, Microsoft Office Project 2003 Service Pack 3, pro sadu Microsoft Office Project Server 2003 Service Pack 3, pro sadu Microsoft Office Visio 2003 Service Pack 3, Microsoft Windows SharePoint Services Service Pack 3 a pro Microsoft Office SharePoint Portal Server 2003 Service Pack 3.

Doporučujeme otestovat opravy hotfix před nasazením v provozním prostředí. Vzhledem k tomu, že sestavení jsou kumulativní, každá nová verze oprava obsahuje všechny opravy hotfix a všechny zabezpečení opravuje, které byly součástí předchozí. Doporučujeme zvážit použití nejnovější vydání opravy, které opravu hotfix, která potřebujete.

Další informace

Získání února do roku 2010 balíčky kumulativní aktualizaceSada balíčků podporované kumulativní aktualizace jsou nyní k dispozici od společnosti Microsoft. Každý obal je však určena opravit pouze aplikace, které jsou uvedeny v tomto článku. Balíčky se vztahuje pouze na systémech, ve kterých dochází k tyto specifické problémy. Pokud je přísně neohrožuje kterýkoli z těchto problémů, doporučujeme počkat další balíčku aktualizací, která obsahuje opravy hotfix v těchto balíčcích kumulativní aktualizace.

Poznámka: Pokud vyskytnout další problémy nebo řešení potíží je vyžadován, budete muset vytvořit požadavek na samostatnou službu. Výdaje na podporu se obvykle týkají dalších otázek a problémů, které se netýkají konkrétní aktualizace kumulativní balíček. Chcete-li vytvořit oddělený požadavek na službu, navštivte následující web společnosti Microsoft:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support


Balíčky, které jsou zahrnuty v kumulativní aktualizaci 2010 únor

Odkaz na článek znalostní báze Microsoft Knowledge Base, které popisuje každou opravu hotfix bude vydána, jakmile budou k dispozici v článku. Získat konkrétní opravu hotfix, obraťte se podpory a požádejte o opravu hotfix pomocí odkazování na číslo článku znalostní báze Knowledge Base.

Další informace o chybách sady Microsoft Office 2003 získáte v následujícím článcích v databázi Microsoft Knowledge Base.

Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název balíčku oprav hotfixČíslo článku znalostní báze Knowledge Base Produkt
Outlook.msp
980998 Popis balíčku oprav hotfix pro sadu Office Outlook 2003 (Outlook.msp): 25. února 2010
Outlook
Excel.msp
978908 Popis balíčku oprav hotfix pro aplikaci Office Excel 2003: 29. prosince 2009
Excel
Excel.msp
979446 Popis balíčku oprav hotfix pro aplikaci Office Excel 2003: 25. ledna 2010
Excel
Irmprtid.msp
978551 Popis chráněn pomocí balíčku aktualizace služby Active Directory RMS/RMS dokumenty sady Office 2003: 11. prosince 2009
Hlavní kanceláře

Požadavky

Požadavky jsou uvedeny v článků pro jednotlivé balíčky.

Vlastnosti

ID článku: 980426 - Poslední aktualizace: 31. března 2010 - Revize: 2.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Office 2003 Service Pack 3 na těchto platformách
  • Microsoft Office 2003 Personal Edition
  • Microsoft Office Professional Edition 2003
  • Microsoft Office Professional Enterprise Edition 2003
  • Microsoft Office Small Business Edition 2003
  • Microsoft Office Standard Edition 2003
  • Microsoft Office Student and Teacher Edition 2003
Klíčová slova: 
kbmt kbexpertisebeginner kbqfe kbfix kbsurveynew KB980426 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:980426

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com