"Zastaveno NLB - Chyba konfigurace" Chyba při pokusu o povolení NLB na pole, které má více členů 2010 Forefront TMG

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 980310 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při pokusu o povolit funkci vyrovnávání zatížení sítě (NLB) do více počítačů, ve kterých Microsoft Forefront hrozby správa brány (TMG) do roku 2010 nainstalována a, které jsou členy matici, zobrazí se následující chybová zpráva:
Chyba konfigurace na ukončení rozložení zátěže sítě

Popis: Služba Brána Firewall pro použití se nezdařilo konfigurace služby Vyrovnávání zatížení sítě (NLB) v místním počítači.
Tato událost může být bezpečně ignorována, pokud následuje událost spuštění rozložení zátěže sítě. Že je selhání kvůli chybě: 0x8004100C

Řešení

Tento problém vyřešíte instalací kumulativní balíčku oprav hotfix, která je popsána v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base (KB):
980311Popis balíčku opravy hotfix Forefront TMG do roku 2010: 12. února 2010

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Další informace

Další informace o terminologii používané v aktualizacích softwaru naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
824684Popis standardní terminologie používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft

Odkazy

Další informace o terminologii používané v aktualizacích softwaru naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
824684Popis standardní terminologie používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft

Vlastnosti

ID článku: 980310 - Poslední aktualizace: 14. května 2010 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Forefront Threat Management Gateway 2010 Enterprise
Klíčová slova: 
kbmt kbfix kbexpertiseinter kbsurveynew kbqfe KB980310 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:980310

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com