Nesprávné stránkovacího je vybrán v aplikaci Microsoft Publisher do roku 2010

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 979631 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Nesprávné stránkovacího vybrána po vrácení zpět nebo znovu provést nastavení velikosti stránky v aplikaci Microsoft Publisher do roku 2010.

Příčina

K tomuto problému dochází, protože aplikace Publisher do roku 2010 neprovádí mít hodnotu v zpět nebo znovu protokolování, který zaznamenává velikost stránky. Proto aplikace Publisher do roku 2010 pokusí použít existující stránka velikost, které na základě nezpracovaných dat po vrácení zpět nebo znovu: velikost stránky. Aplikace Publisher do roku 2010 používá první data, která nalezne jako velikost stránky.

Další informace

Chcete-li zkontrolovat velikost stránky, klepněte na tlačítko velikost na kartě Návrh stránky.

Vlastnosti

ID článku: 979631 - Poslední aktualizace: 13. května 2010 - Revize: 3.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Publisher 2010
Klíčová slova: 
kbmt kbtshoot kbexpertiseinter kbsurveynew kbprb KB979631 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:979631

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com