ID článku: 979611 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

Súhrn

Spoločnosť Microsoft vydala Update Rollup 2 pre Microsoft Exchange Server 2010. Súhrnná aktualizácia bola vydaná 18. februára 2010. Tento článok obsahuje nasledovné informácie o súhrne aktualizácie:
  • Problémy, ktoré rieši kumulatívna
  • Ako získať túto súhrnnú aktualizáciu
  • Predpoklady na inštaláciu tejto súhrnnej aktualizácie

ÚVOD

Problémy, ktoré rieši kumulatívna


Update Rollup 2 pre Exchange Server 2010 opravuje problémy, ktoré sú opísané v nasledujúcich článkoch Microsoft Knowledge Base (KB):
977633 Niektorých tretích strán IMAP4 klientov sa nemôže pripojiť k poštovým schránkam servera Exchange prostredníctvom servera Exchange Server 2010 CAS
979431 Služba POP3 havaruje, keď sa používateľ pripája k poštovej schránke migrácie servera Exchange Server 2003 na serveri Exchange Server 2010 prostredníctvom POP3 protokolu
979480 Užívatelia nemôžu prijímať nové správy, ak sa prístup k poštovým schránkam, ktoré sú presunuté na iný server Exchange Server 2010 RU1 pomocou IMAP4 klientov
979563 Exchange Server 2010 Push upozornenie nefunguje
979566 0X85010014 chyba je generovaný, keď prepojené poštových schránok používateľov skúste synchronizovať svoje poštové schránky s mobilnými zariadeniami v scenári CAS-CAS proxying Exchange Server 2010
980261 Táto oprava zavádza podpery pre Exchange Server 2010 stránka záplatování keď vzniká vstupno-výstupná chyba disku "-1022"
980262 Udalosť ID 2156 je prihlásený na počítač so spustenou službou Exchange Server 2010

Ďalšie informácie

Informácie o súhrnnej aktualizácii


Stiahnuť a nainštalovať Update Rollup 2 pre Exchange Server 2010, navštívte nasledujúce webovú lokalitu Microsoft Update:
Poznámka: Microsoft Update nie je možné zistiť Kumulatívna aktualizácia na serveroch Exchange Server 2010 schránky, ktoré sú súčasťou databáza dostupnosť group (DAG).

Update Rollup 2 pre Exchange Server 2010 môže nasadiť do viacerých počítačov, ktoré bežia Exchange Server 2010. Alebo možno nasadiť Update Rollup 2 pre Exchange Server 2010 schránky serverov, ktoré sú súčasťou databáza dostupnosť group (DAG).

V Stredisku pre prevzatie softvéru spoločnosti Microsoft sú k dispozícii nasledujúce súbory na prevzatie:


Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
Na stiahnutie
Prevziať balík pre Exchange2010-KB979611-EN - x 64.

Dôležité informácie pre zákazníkov, ktorí nainštalovať update rollup na počítačoch, ktoré nie sú pripojené k internetu

Keď nainštalujete Súhrn aktualizácie na počítač, ktorý nie je pripojený na Internet, môže vyskytnúť dlhá inštalácie krát. Okrem toho sa môže zobraziť nasledujúce hlásenie:
"Vytvorenie natívne snímky zostáv .net."
Toto správanie je spôsobené požiadavky cez sieť, pripojenie k webu http://crl.microsoft.com/pki/crl/products/CodeSigPCA.crl. Žiadosti siete vyhľadať zoznam zrušených certifikátov pre každú zostavu, ktorá spracováva natívne obrazom generácie (NGen) ako natívny kód. Avšak, Exchange Server nie je pripojený k internetu. Preto, každá žiadosť musí počkať na časový limit pred sa pohybuje na. Vyriešiť tento problém, vypnite možnosť zabezpečenia "Skontrolovať zrušenie certifikátov vydavateľa" na serveri, ktorý je aktualizovaný. Ak to chcete urobiť, postupujte podľa nasledujúcich krokov:
  1. V programe Internet Explorer, vyberte Nástroje, vyberteMožnosti siete Internet, andthen kliknite na kartu Spresnenie.
  2. V časti zabezpečenie kliknite clearthe kontrolovať zrušenie certifikátov vydavateľa začiarkavacie políčko.
  3. Kliknutím na tlačidlo OK zatvorte dialógové okno InternetOptions .

Odporúčame, že zrušíte túto možnosť zabezpečenia v programe Internet Explorer, ak počítač bol v prísne kontrolovanom prostredí. Po dokončení inštalácie znova skontrolovať "zrušenie certifikátov vydavateľa" začiarknutie políčka.

Dôležité informácie o prispôsobenie aplikácie Outlook Web App pre používateľov aplikácie Outlook Web App


Keď použijete súhrnný balík aktualizácií, proces aktualizácie prepíše súbory Microsoft Outlook Web App (OWA) Ak je to potrebné. Ak zmeníte súbor Logon.aspx alebo zmeníte iné OWA súbory prispôsobenia sa prepíšu. Potom je správne aktualizovaná OWA. Po použití update rollup balík, musíte znova vytvoriť prispôsobenie OWA v súbore Logon.aspx. Odporúčame, aby si záložnú kópiu prispôsobené OWA súbory skôr, než použijete Kumulatívna. Pre viac informácií o prispôsobenie OWA, navštívte nasledovnú webovú lokalitu spoločnosti Microsoft:

Ak ste Client Access server Proxy nasadenie usmernenia zákazníka, a ak ste nasadili server klientskeho prístupu do klientskeho prístupu (CAS-CAS) servera proxy, musíte požiadať Kumulatívna Internet-čelia klientskeho prístupu servery.

Poznámka: Uistite sa, že použijete Kumulatívna klientskeho prístupu servery orientované na internet skôr, než použijete Kumulatívna na non-Internet-čelia servery klientskeho prístupu.

Pre ostatné konfigurácie Exchange Server 2010, poradie v ktorom použijete Kumulatívna serverov nie je dôležité. Ďalšie informácie o proxy CAS-CAS, navštívte nasledovnú webovú lokalitu spoločnosti Microsoft:

Predpoklady


Nasledovný zoznam obsahuje predpoklady pre Update Rollup 2 pre Exchange Server 2010:
  • Nainštalujte Exchange Server 2010 v počítači pred youapply tejto súhrnnej aktualizácii.
  • Odstrániť všetky priebežné aktualizácie pre Exchange Server 2010 beforeyou uplatňuje táto Kumulatívna aktualizácia.

Požiadavka na reštartovanie


Požadované služby sú automaticky zastaviť a potom znova pri použití tejto súhrnnej aktualizácii.

Informácie o odstránení

Odstrániť Update Rollup 2 pre Exchange Server 2010, kliknite na položku Pridanie alebo odstránenie programov v ovládacom paneli. Potom odstráňte Kumulatívna.

Odkazy

Ďalšie informácie o terminológii, ktorú spoločnosť Microsoft používa na popis aktualizácií softvéru, získate po kliknutí na nasledujúce číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:
824684 Popis štandardnej terminológie použitej na popis aktualizácií softvéru spoločnosti Microsoft

Vlastnosti

ID článku: 979611 - Posledná kontrola: 19. novembra 2013 - Revízia: 3.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Exchange Server 2010 Enterprise
  • Microsoft Exchange Server 2010 Standard
Kľúčové slová: 
atdownload kbfix kbqfe kbexpertiseinter kbsurveynew kbmt KB979611 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok je preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft a možno ho opraviť prostredníctvom technológie Community Translation Framework (CTF). Microsoft ponúka strojovo preložené články, články upravené komunitou aj články preložené prekladateľmi, aby zabezpečil prístup ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo viacerých jazykoch. Strojovo preložené články aj upravené články môžu obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky. Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené neprávnym prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany našich zákazníkov. Ďalšie informácie o technológii CTF nájdete na lokalite http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/sk.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 979611

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com