Popis január 2010 aktualizácie programu Word 2003 a programu Word 2007

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 978951 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

ZAVEDENIE

Aktualizácia programu Microsoft Office Word 2007 (vrátane systémov Microsoft Office 2007) a Microsoft Office Word 2003 (vrátane balíky Microsoft Office 2003) bol vydaný z dôvodu súdu USA 22. decembra 2009. Vo všeobecnosti, zákazníkov, ktorí nakupujú alebo licenciu, Word 2007 alebo Word 2003 od spoločnosti Microsoft po januári 10, 2010, na použitie v Spojených štátoch a jeho územiach musieť použiť aktualizovaný softvér, ktorý neobsahuje najmä vlastné XML značkovanie implementácie. Nasledujúca sekcia obsahuje ďalšie informácie o vlastnú schému XML, značkovanie, z ktorej táto aktualizácia odstráni.

Ak ste poučená to urobiť v osobitnom oznámení od spoločnosti Microsoft, musíte nainštalovať túto aktualizáciu.

DALSIE INFORMACIE

Verzie programu Word 2007, ktoré boli distribuované spoločnosťou Microsoft po 10. január 2010, už čítať vlastné značiek XML, ktoré môžu byť obsiahnuté v rámci .docx, .docm, .dotx, .dotm alebo súbory typu .xml. Nová verzia programu Word 2007 a aktualizovanú verziu programu Word 2003 môžete stále otvoriť tieto súbory, ale sa odstráni všetky vlastné značky XML.

Vlastné značiek XML v dokumentoch programu Word zobrazená v používateľskom rozhraní programu Word ako pink (predvolená farba) tag názvy, ktoré uzavrite text do dokumentu. Príkladom toho, nájdete na tejto internetovej stránke webová lokalita Microsoft Developer Network (MSDN):
Pochopenie slovo značiek XML
Ak použijete túto aktualizáciu verzie programu Word 2003 alebo Word 2007, ktoré boli distribuované spoločnosťou Microsoft pred 11. január 2010, aktualizovanú verziu budú liečiť vlastné značiek XML rovnakým spôsobom ako verziách programu Word, ktoré boli distribuované spoločnosťou Microsoft po 10. január 2010.

Nasledujúce funkcie programu Word nie sú ovplyvnené aktualizácie:
 • Obsahové ovládacie prvky nie sú dotknuté. Obsah kontroly sú často používané na štruktúru dokumentu obsah a priradiť vlastné XML časti obsahu.
 • Nie sú dotknuté otvorených noriem XML (všetky ECMA a ISO verzie).
 • Vlastné značiek XML, ktorý je uložený dokument programu Word 97-2003 (.Súbory DOC) nie je ovplyvnená.
 • Pás s nástrojmi XML a rozšíriteľnosť pás s nástrojmi nie sú dotknuté.
 • Vlastné XML časti nie sú dotknuté. Ďalšie informácie o vlastné časti XML, prejdite na nasledovné webovej lokalite MSDN:
  Vlastné XML časti prehľad
 • Objektový model programu Word nie je ovplyvnený. Niektoré metódy objektu modelu, ktoré sa zaoberajú vlastné značiek XML však môže vyrábať rôzne výsledky:
  • Metóda TransformDocument bude pokračovať v práci, ale odstránia sa všetky vlastné značiek XML v rámci výsledky transformácie.
  • Metóda InsertXML bude pokračovať v práci, ale sa odstránia všetky vlastné značiek XML, ktorý je prítomný, pred vkladá obsah.

Inštalácia podrobnosti

Ako získať a nainštalovať aktualizáciu

Na získanie tejto aktualizácie programu Word 2007, prejdite na Aktualizácia programu Microsoft Office Word 2007 (KB974631) stránku na prevzatie softvéru spoločnosti Microsoft. Podrobné informácie o preberanie, kliknite na nasledovné číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:
974631 Popis aktualizácie programu Office Word 2007: január 2010

Na získanie tejto aktualizácie programu Word 2003, prejdite na Aktualizácia programu Microsoft Office Word 2003 (KB979045) stránku na prevzatie softvéru spoločnosti Microsoft. Podrobné informácie o preberanie, kliknite na nasledovné číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:
979045 Popis aktualizácie pre program Office Word 2003: január 2010


Poznámka Ak ste vývojár roztoku, ktorá používa vlastné značiek XML, uvedomte si, že podpora vlastných značiek XML už nie je k dispozícii. Mnoho scenárov, ktoré boli vykonané pomocou vlastných značiek XML môžete realizovať pomocou alternatívnych technológií, ktoré sú k dispozícii v programe Word 2007 a Word 2010. (Tieto technológie patrí obsahové ovládacie prvky a polia formulára záložky.) Napríklad ako tieto články vysvetľujú, obsah ovládacie prvky (okrem iných technológií, ako sú napríklad záložky) umožňujú vývojárom vytvárajú štruktúrované dokumenty a možno priradiť ľubovoľné hodnoty štruktúrované obsah. Tieto svojvoľné hodnoty možno priradiť časti obsahu sémantický význam.

Ďalšie informácie o obsahu kontrol, ísť na tieto webové stránky Microsoft:

ODKAZY

Ďalšie informácie nájdete po kliknutí na nasledovné číslo článku databázy Microsoft Knowledge Base:
2445062 Pri pokuse o otvorenie dokumentu v programe Word zobrazí chybové hlásenie: „súbor obsahuje vlastné prvky XML, ktoré už nie sú podporované programom Word"
2445060 Vlastné priradenia údajov XML sa odstráni, keď otvoríte dokument v programe Word 2010

Vlastnosti

ID článku: 978951 - Posledná kontrola: 25. júna 2012 - Revízia: 1.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft Office Word 2007
 • Microsoft Office Word 2003
Kľúčové slová: 
kbhowto kbexpertisebeginner kbsurveynew kbmt KB978951 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 978951

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com