Popis aktualizace leden 2010 pro aplikaci Word 2003 a Word 2007

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 978951 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

ÚVOD

Aktualizace pro aplikaci Microsoft Office Word 2007 (včetně systémů Microsoft Office 2007) a Microsoft Office Word 2003 (včetně sady Office 2003) byla vydána z USA soudního rozhodnutí na 22. prosince 2009. Obecně se zákazníky, kteří nakupují nebo licenci aplikace Word 2007 nebo Word 2003 společnosti Microsoft po 10 leden 2010, pro použití ve Spojených státech a jeho území nutné použít aktualizovaný software, který neobsahuje vlastní data XML tagování provádění. Následující část obsahuje další informace o vlastních XML tagování funkce, která je tato aktualizace odebrána.

Pokud máte provést samostatnou komunikaci od společnosti Microsoft je nutné nainstalovat tuto aktualizaci.

Další informace

Verze aplikace Word 2007, které byly distribuovány společností Microsoft po 10. ledna 2010 číst již vlastní kód XML, který může být obsažen v DOCX, DOCM, DOTX, dotm nebo soubory XML. Nová verze aplikace Word 2007 a aktualizovanou verzi aplikace Word 2003 můžete přesto otevřít tyto soubory, ale žádné vlastní značky XML odebrán.

Vlastní značky XML v dokumentech aplikace Word je zobrazen v uživatelském rozhraní aplikace Word jako růžová (výchozí barva) názvy, které uzavřete text do dokumentu tagy. Například naleznete na následujícím webu Microsoft Developer Network (MSDN):
Principy Word značky XML
Pokud použijete tuto aktualizaci verze aplikace Word 2003 a Word 2007, které byly distribuovány společností Microsoft před 11. ledna 2010 bude zpracována aktualizovaná verze vlastní značky XML stejným způsobem jako verze aplikace Word, které byly distribuovány společností Microsoft po 10. ledna 2010.

Následující funkce aplikace Word nejsou ovlivněny aktualizace:
 • Ovládací prvky obsahu, nebudou ovlivněny. Ovládací prvky jsou často používaného obsahu obsah strukturu dokumentu a obsahu mapování k vlastní části XML.
 • Otevřené standardy XML (verze všech ECMA a ISO) nejsou ovlivněny.
 • Vlastní kód XML, který je uložen v dokumentu aplikace Word 97-2003 (.Neovlivní soubory DOC).
 • Pás karet XML a rozšiřitelnost pásu nejsou ovlivněny.
 • Vlastní části XML nejsou ovlivněny. Další informace o vlastních částí XML naleznete na následujícím webu MSDN:
  Vlastní přehled částí XML
 • Objektový model aplikace Word není ohrožena. Některé metody objektového modelu, která se týkají vlastní značky XML může však způsobit jiné výsledky:
  • Metoda TransformDocument bude pokračovat v práci, ale budou odebrány všechny vlastní značky XML v rámci výsledky transformace.
  • Metoda InsertXML bude pokračovat v práci, ale budou odebrány všechny vlastní kód XML, který je k dispozici, před vložením obsahu.

Podrobné informace o instalaci

Jak získat a nainstalovat aktualizaci

Chcete-li získat tuto aktualizaci pro aplikaci Word 2007, přejděte Aktualizace pro aplikaci Microsoft Office Word 2007 (KB974631) stránky na webu služby Stažení softwaru. Podrobné informace o stahování klepnutím na následující číslo článku:
974631 Popis aktualizace pro aplikaci Office Word 2007: leden 2010

Chcete-li získat tuto aktualizaci pro aplikaci Word 2003, přejděte Aktualizace pro aplikaci Microsoft Office Word 2003 (KB979045) stránky na webu služby Stažení softwaru. Podrobné informace o stahování klepnutím na následující číslo článku:
979045 Popis aktualizace pro aplikaci Office Word 2003: leden 2010


Poznámka: Pokud jste vývojář řešení, které využívá vlastní značky XML, uvědomte si, že podpora již není k dispozici vlastní značky XML. Mnoho scénářů, které byly implementovány pomocí vlastní značky XML lze implementovat pomocí alternativních technologií, které jsou k dispozici v aplikaci Word 2007 a 2010 slovo. (Tyto technologie patří ovládací prvky obsahu, pole formuláře a záložky). Například jak je popsáno v následujících článcích, ovládací prvky obsahu (kromě jiných technologií, například záložky) umožňují vývojářům vytvářet strukturované dokumenty a lze přiřadit libovolné hodnoty strukturovaný obsah. Tyto hodnoty libovolného lze přiřadit sémantický význam částí obsahu.

Další informace o ovládacích prvků obsahu přejdete na následující webové stránky společnosti Microsoft:

Odkazy

Další informace získáte v článcích báze Microsoft Knowledge Base:
2445062 Chybová zpráva při pokusu o otevření dokumentu v aplikaci Word: "soubor obsahuje vlastní prvky XML, které již nejsou podporovány aplikací Word"
2445060 Při otevření dokumentu v aplikaci Word 2010 je odebrána vlastní mapování XML

Vlastnosti

ID článku: 978951 - Poslední aktualizace: 25. června 2012 - Revize: 4.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Office Word 2007
 • Microsoft Office Word 2003
Klíčová slova: 
kbhowto kbexpertisebeginner kbsurveynew kbmt KB978951 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku: 978951

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com