Microsoft Office Outlook için Microsoft Dynamics CRM 4.0 verileri eşitlerken hata iletisi: "verilerini Outlook'a eşitleme sırasında bilinmeyen bir hata oluştu"

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 978638 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Microsoft Office Outlook için Microsoft Dynamics CRM 4.0 veri eşitlemeye çalıştığınızda, aşağıdaki hata iletisini alırsınız:
Outlook'un verileri eşitlerken, bilinmeyen bir hata oluştu.
Bu sorun, aşağıdaki koşullar geçerli olursa oluşur:
  • Microsoft Office Outlook için Microsoft Dynamics CRM çalıştırılan bir bilgisayarda Microsoft Dynamics CRM 4.0 için Güncelleştirme Toplaması 7'yi yükleyin.
    Microsoft Dynamics CRM 4.0 için Güncelleştirme Toplaması 7 hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Knowledge Base'deki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
    971782Microsoft Dynamics CRM 4.0 için Güncelleştirme Toplaması 7 kullanılabilir
  • Bir klasör yeniden yönlendirme Grup ilkesi nesnesi (GPO) bir <a0>Microsoft Dynamics CRM</a0> uygulaması klasörü bir ağ paylaşımına yeniden yönlendirmek için de geçerlidir.

Neden

Bu sorun, Microsoft Office Outlook için Microsoft Dynamics CRM 4.0 .sdf dosyaları başka bir uygulama tarafından kullanılıyorsa .sdf dosyaları paylaşamaz nedeniyle oluşur.

Çözüm

Bu sorun, Microsoft Dynamics CRM 4.0 için en son toplu güncelleştirme toplamasına giderilmiştir. Daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
949256Microsoft Dynamics CRM 4.0 güncelleştirmelerini ve düzeltmeleri


Bu sorun ilk olarak Microsoft Dynamics CRM 4.0 için güncelleştirme paketi 9'da giderilmiştir. Daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
977650Microsoft Dynamics CRM için Güncelleştirme Toplaması 9 kullanılabilir

Durum

Microsoft, "Geçerli Olduğu Ürünler" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bu sorunun olduğunu onaylamıştır.

Daha fazla bilgi

Yazılım güncelleştirme terminolojisi hakkında daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
824684Microsoft yazılım güncelleştirmelerini açıklamak için kullanılan standart terminolojinin açıklaması
Microsoft Business Solutions CRM yazılım düzeltmesi ve güncelleştirme paketi terminolojisi hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Knowledge Base'deki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
887283Microsoft Business Solutions CRM yazılım düzeltmesi ve güncelleştirme paketi adlandırma standartları

Özellikler

Makale numarası: 978638 - Last Review: 11 Şubat 2010 Perşembe - Gözden geçirme: 1.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Dynamics CRM 4.0
  • Microsoft Dynamics CRM for Microsoft Office Outlook, Ne zaman ne ile kullanilir:
    • Microsoft Dynamics CRM 4.0
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbfix kberrmsg kbexpertiseinter kbsurveynew kbmbsmigrate kbqfe KB978638 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:978638

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com