Citrix DNE s nativní ovladače systému Windows 7 mobilní širokopásmové připojení nefunguje.

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 977999 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Upgrade počítače ze starší verze systému Windows na systém Windows 7 nebo Windows Server 2008 R2. Aplikace jiného výrobce, který používá Citrix DNE pak nepracuje s nativní ovladače systému Windows 7 mobilní širokopásmové připojení.

Poznámky
  • Příkladem aplikace jiných výrobců je virtuální privátní sítě (VPN).
  • K tomuto problému dochází pouze v případě, že používáte ovladač rozhraní specifikace NDIS (Network) zprostředkující ovladač, například Citrix DNE spolu s nativní ovladače systému Windows 7 mobilní širokopásmové připojení. Nevyskytuje se u zařízení, které používají starší verze ovladače NDIS.

Příčina

Aktuální verze Citrix DNE je zprostředkující ovladač NDIS, který je založen na rozhraní NDIS 5.0. Nativní ovladače systému Windows 7 mobilní širokopásmové připojení a kompatibilních zařízení jsou však založeny na NDIS 6.2. Starší ovladače, které jsou založeny na rozhraní NDIS pokročilý 4.x nebo NDIS 5.x má známé potíže s kompatibilitou s nativní ovladače systému Windows 7 mobilní širokopásmové připojení.

Jak potíže obejít

Můžete aktualizovat zprostředkující ovladač NDIS pro NDIS 6.x-based světlo hmotnost filtru (LWF). Kontaktování podpory Citrix DNE k aktualizaci aplikace Citrix DNE Citrix DNE LWF odešlete e-mailovou zprávu na následující e-mailovou adresu:
support.dni@Citrix.co

Další informace

Citrix DNE

Další informace o společnosti Citrix DNE naleznete na následujícím webu společnosti Citrix:
http://www.Citrix.com/lang/English/LP/lp_1680845.ASP

Kompatibilní klienty VPN

Další informace o jiných výrobců klienti VPN, které pracují v systému Windows 7 navštivte následující Web společnosti Microsoft:
http://technet.microsoft.com/en-us/library/dd787668 (WS.10) .aspx

Mobilní širokopásmové připojení

Chcete-li zkontrolovat, zda je mobilní širokopásmové připojení zařízení kompatibilní s nativní ovladače systému Windows 7 mobilní širokopásmové připojení, navštivte následující Web společnosti Microsoft:
Centrum pro kompatibilitu systému Windows 7
Chcete-li zkontrolovat, zda používáte nativní ovladače systému Windows 7 mobilní širokopásmové připojení,
Klepněte na tlačítko Start
Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
tlačítko Start
, typ ncpa.cpl do vyhledávacího pole a stiskněte klávesu ENTER.

Pokud používáte nativní ovladač mobilní širokopásmové připojení a je zařízení připojeno, viz adaptér, který je zobrazen jako "Mobilního širokopásmového připojení."
Produkty třetích stran popisované v tomto článku jsou vyráběny společnostmi nezávislými na společnosti Microsoft. Společnost Microsoft neposkytuje žádnou záruku, implicitně předpokládanou ani jinou, týkající se výkonu nebo spolehlivosti těchto produktů.

Vlastnosti

ID článku: 977999 - Poslední aktualizace: 6. června 2013 - Revize: 4.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Windows 7 Enterprise
  • Windows 7 Home Basic
  • Windows 7 Home Premium
  • Windows 7 Professional
  • Windows 7 Starter
  • Windows 7 Ultimate
Klíčová slova: 
kbtshoot kbexpertiseinter kbsurveynew kbprb kbmt KB977999 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku: 977999

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com