Oprava: Chybová zpráva při pokusu o spuštění SSIS 2008 balíček, který obsahuje zdroj flat file a textový kvalifikátor používá některé speciální znaky, které nejsou podporovány specifikace jazyka W3C XML: "neplatný znak byl nalezen v textový obsah"

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 977889 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Společnost Microsoft distribuuje opravy 2008 Microsoft SQL Server jako jeden soubor ke stažení. Vzhledem k tomu, že jsou kumulativní opravy, každá nová verze obsahuje všechny opravy hotfix a všechny opravy zabezpečení zahrnuté v předchozí SQL Server 2008, opravte uvolnění.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Zvažte následující scénář:
  • Máte balíček Microsoft SQL Server 2008 Integration Services (SSIS 2008). Balíček obsahuje zdroj flat file.
  • Ve Správci připojení flat file zadáte znaky textový kvalifikátor některých zvláštních znaků, který specifikace jazyka W3C XML nejsou podporovány.
  • Při pokusu o uložení nebo spusťte balíček.
V tomto scénáři balíček neukládá nebo nespustí a zobrazí následující chybová zpráva:
Byl nalezen neplatný znak v obsahu textu.
(msxml6.dll)

Poznámka:Pokud se pokusíte zobrazit náhled výstupní sloupce, tento problém se nevyskytuje.

Příčina

K tomuto problému dochází, protože znaky, které jsou používány textový kvalifikátor ve Správci připojení plochý soubor nejsou zastoupeny v šestnáctkové soustavě v souboru XML balíčku SSIS.

Další informace o speciálních znaků v dokumentech XML naleznete následující článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
315580PRB: Jestliže dokument XML obsahuje znaky ASCII nízké pořadí chybová zpráva

Řešení

Oprava tohoto problému byla vydána nejprve v kumulativní aktualizaci 6 pro SQL Server 2008 Service Pack 1. Další informace o této kumulativní aktualizaci balíčku získáte následujícím článku báze Microsoft Knowledge Base:
977443Balíček kumulativní aktualizace 6 pro SQL Server 2008 Service Pack 1
Poznámka: Vzhledem k tomu, že sestavení jsou kumulativní, každá nová verze oprava obsahuje všechny opravy hotfix a všechny opravy zabezpečení zahrnuté v předchozí SQL Server 2008, opravte uvolnění. Doporučujeme zvážit použití nejnovější vydání opravy, které tato oprava hotfix. Další informace získáte následujícím článku znalostní báze Microsoft:
970365Vytvoří SQL Server 2008, které byly vydány po vydání aktualizace Service Pack 1 pro SQL Server 2008
2008 Microsoft SQL Server opravy hotfix jsou vytvořeny pro konkrétní aktualizace service Pack pro SQL Server. K instalaci aktualizace Service Pack 1 pro SQL Server 2008, je třeba použít opravu hotfix aktualizaci Service Pack 1 pro SQL Server 2008. Ve výchozím nastavení žádné opravy hotfix, která je poskytována v aktualizace service pack pro SQL Server je součástí příští aktualizace service pack pro SQL Server.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části „ platí.

Další informace

Po instalaci této opravy hotfix, znaky, které jsou používány textový kvalifikátor jsou uloženy v šestnáctkovém formátu v souboru XML balíčku SSIS. Znaky v šestnáctkové soustavě splňovat specifikace jazyka W3C XML.

Odkazy

Informace o přírůstkové obsluhovaní model pro SQL Server naleznete článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
935897Přírůstkové modelu obsluhovaní je k dispozici tým serveru SQL Server dodat opravy hotfix pro nahlášené potíže


Další informace o schéma názvů pro aktualizace serveru SQL Server naleznete následující článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
822499Nové schéma přidělování názvů balíčkům aktualizací softwaru Microsoft SQL Server


Další informace o terminologii aktualizace softwaru naleznete následující článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
824684Popis standardní terminologie používané k popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft

Vlastnosti

ID článku: 977889 - Poslední aktualizace: 18. ledna 2010 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft SQL Server 2008 Standard
  • Microsoft SQL Server 2008 Enterprise
  • Microsoft SQL Server 2008 Developer
  • Microsoft SQL Server 2008 Workgroup
Klíčová slova: 
kbmt kbexpertiseadvanced kbsurveynew kbqfe kbfix KB977889 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:977889

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com