DHCP Best Practices Analyzer je nyní k dispozici pro systém Windows Server 2008 R2

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 977236 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Úvod

Doporučené postupy v rámci správy systému Windows jsou pokyny konfigurace serveru podle definice odborníky. Například považuje za nejvhodnější pro většinu serverových technologií udržovat otevřené porty, které jsou požadovány pro technologie komunikovat s ostatními síťovými počítači a blokovat nepoužívaných portů. Vzhledem k tomu, že nejlepší praxe porušení, dokonce velmi důležité nejlepší praxe porušení, nejsou nutně problematické, označují konfigurace serveru, které mohou mít za následek nízký výkon, špatné spolehlivosti, neočekávaným konfliktům, zvýšené riziko pro zabezpečení nebo jiné potenciální problémy.

Další informace

Co je nástroj Best Practices Analyzer

Nástroje BPA (doporučené postupy Analyzer) je nástroj Správa serveru, který je k dispozici v systému Windows Server 2008 R2. Nástroje BPA hlásí narušení nejlepší praxe správci po nástroje BPA zkontroluje role, které jsou nainstalovány v systému Windows Server 2008 R2. Správci lze odfiltrovat nepotřebné informace nebo vyloučit výsledky z nástroje BPA sestav. . Správci mohou také provádět nástroje BPA úkoly s cmdlets grafického uživatelského rozhraní programu Správce serverů nebo Windows PowerShell. Další informace o Best Practices Analyzer a vyhledávání v nápovědě doporučené postupy Analyzer.

O aktualizaci nástroje BPA Dynamic Host Configuration Protocol (DHCP) Server

Aktualizace popsané v tomto článku obsahuje nejlepší praxe pojistné sazby proti kterým může být vyhodnocen jako server DHCP se systémem Windows Server ® 2008 R2. Po instalaci této aktualizace na serveru se systémem Windows Server 2008 R2, můžete spustit prohledávání Best Practices Analyzer na serveru DHCP, který vám umožní roli uvedly v soulad s nejlepší praxí.

Nástroje BPA prohledávání serveru DHCP analyzuje konfigurace serveru DHCP a identifikuje potenciální problémy, například neúplné nebo nesprávné konfigurace oborů DHCP. Identifikace a řešení že těchto potíží vám mohou pomoci zvýšit spolehlivost a výkon serveru DHCP a se vyhnout potenciální problémy se sítí. Můžete seřadit výsledky prohledávání závažnost a otevírat webové stránky, které obsahují informace o tom, jak vyřešit nebo obejít problémy s konfigurací serveru DHCP. Spuštěním nástroje BPA prohledávání nebudou provedeny žádné změny konfigurace.

Další informace o serveru DHCP, naleznete na stránce serveru DHCP na webu Windows Server 2008 TechCenter: http://technet.microsoft.com/en-us/network/bb643151.aspx.

Informace o aktualizaci

Na webu služby Stažení softwaru je k dispozici ke stažení následující soubor:
Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
Download
Download the update package now.

Vlastnosti

ID článku: 977236 - Poslední aktualizace: 27. dubna 2010 - Revize: 2.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Windows Server 2008 R2 Datacenter
  • Windows Server 2008 R2 Enterprise
  • Windows Server 2008 R2 Standard
Klíčová slova: 
kbmt atdownload kbinfo kbsurveynew kbexpertiseadvanced kbhowto KB977236 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:977236

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com