Oprava: Výkon problému dochází, když provádíte operace sloučení oddílů k přesunutí dat mezi oddíly v produktu SQL Server 2008

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 976379 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Společnost Microsoft distribuuje opravy 2008 Microsoft SQL Server jako jeden soubor ke stažení. Vzhledem k tomu, že jsou kumulativní opravy, každá nová verze obsahuje všechny opravy hotfix a všechny opravy zabezpečení zahrnuté v předchozí SQL Server 2008, opravte uvolnění.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Předpokládejme následující situaci:
  • V Microsoft SQL Server 2008 máte tabulku oddílů, obsahující více oddílů.
  • Pokusu o sloučení oddíl pomocí jiného oddílu.

    Poznámka:Oddíl zdroj je ve středu tabulky.
  • Velikost oddílu zdroje je výrazně větší než cílový oddíl. Například oddíl zdroj má mnoho více řádků, než je cílový oddíl.
V tomto případě trvá déle, než by se dalo očekávat k dokončení operace sloučení oddílu.

Například pokud zdroj oddílu 10 miliónů řádků a cílový oddíl má řádky 1 milion, SQL Server přesune 10 miliónů řádků, které jsou v oddílu zdroje namísto přesunutí 1 milion řádky, které jsou v cílový oddíl. SQL Server navíc sleduje přesunutý data v transakčním protokolu. Toto sledování chování také ovlivňuje výkon.

Poznámka:K tomuto problému dochází také v serveru SQL Server 2005.

Řešení

Oprava tohoto problému byla vydána nejprve v kumulativní aktualizaci 6 pro SQL Server 2008 Service Pack 1. Další informace o této kumulativní aktualizaci balíčku získáte následujícím článku báze Microsoft Knowledge Base:
977443Balíček kumulativní aktualizace 6 pro SQL Server 2008 Service Pack 1
Poznámka: Vzhledem k tomu, že sestavení jsou kumulativní, každá nová verze oprava obsahuje všechny opravy hotfix a všechny opravy zabezpečení zahrnuté v předchozí SQL Server 2008, opravte uvolnění. Doporučujeme zvážit použití nejnovější vydání opravy, které tato oprava hotfix. Další informace naleznete následujícím článku znalostní databáze Microsoft Knowledge Base:
970365Vytvoří SQL Server 2008, které byly vydány po vydání aktualizace Service Pack 1 pro SQL Server 2008
2008 Microsoft SQL Server opravy hotfix jsou vytvořeny pro konkrétní aktualizace service Pack pro SQL Server. K instalaci aktualizace Service Pack 1 pro SQL Server 2008, je třeba použít opravu hotfix aktualizaci Service Pack 1 pro SQL Server 2008. Ve výchozím nastavení žádné opravy hotfix, která je poskytována v aktualizace service pack pro SQL Server je součástí příští aktualizace service pack pro SQL Server.

Tato oprava hotfix optimalizuje výkon operace sloučení přesunutím dat z menších oddílů do větší oddíl. Tato optimalizace však není použitelná, pokusíte-li sloučit dva oddíly, které jsou mapovány na jiný soubor skupin. Proto tato oprava hotfix funguje pouze v případě, že oddíl zdrojový a cílový oddíl jsou mapovány na stejný filegroup. Ve zvláštním případě, ve kterém má menší oddíl žádné řádky bude operace sloučení měnit pouze metadata.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Odkazy

Další informace o oddílu operace hromadné korespondence naleznete na webu společnosti Microsoft:

ALTER PARTITION FUNCTION (Transact-SQL)
Informace o přírůstkové obsluhovaní model pro SQL Server naleznete článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
935897Přírůstkové modelu obsluhovaní je k dispozici tým serveru SQL Server dodat opravy hotfix pro nahlášené potíže
Další informace o schéma názvů pro aktualizace serveru SQL Server naleznete následující článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
822499Nové schéma přidělování názvů balíčkům aktualizací softwaru Microsoft SQL Server
Další informace o terminologii používané v aktualizacích softwaru naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
824684Popis standardní terminologie používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft

Vlastnosti

ID článku: 976379 - Poslední aktualizace: 29. ledna 2010 - Revize: 2.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft SQL Server 2008 Standard
  • Microsoft SQL Server 2008 Enterprise
  • Microsoft SQL Server 2008 Developer
  • Microsoft SQL Server 2008 Workgroup
Klíčová slova: 
kbmt kbexpertiseadvanced kbsurveynew kbqfe kbfix KB976379 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:976379

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com