Microsoft Dynamics CRM 4.0 için Kahire ve Batı Avustralya 2009 DST değişiklikleri için bir güncelleştirme kullanılabilir

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 976091 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Giriş

Bu makalede, Microsoft Dynamics CRM 4. 0'gün ışığından yararlanma saatine kaydetme saati (DST) güncelleştiren bir düzeltme açıklanır.

Bu düzeltme, aşağıdaki değişiklikleri yapar:
  • Mısır DST bitiş tarihini, şimdi 20 Ağustos 2009 üzerinde 23:59:59.999 sona erdirmek için ayarlanır. Saat bir saat arasındaki Ağustos 20 Ağustos 21 gece geriye taşır.
  • Batı Avustralya DST başlangıç tarihini, 25 Ağustos 2009 üzerinde 2: 00: 00 başlatmak için ayarlanır. Saat 2009'saat 2: 00'te 1'üzerindeki bir saat ileri doğru taşır.
  • 2010 Kaldırılır yıl için Batı Avustralya saat dilimi için DST.

Daha fazla bilgi

Bu sorun, Microsoft Dynamics CRM 4.0 için en son toplu güncelleştirme toplamasına giderilmiştir. Daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
949256Microsoft Dynamics CRM 4.0 güncelleştirmelerini ve düzeltmeleri

Özellikler

Makale numarası: 976091 - Last Review: 22 Ekim 2009 Perşembe - Gözden geçirme: 1.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Dynamics CRM 4.0
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbfix kbexpertiseinter kbsurveynew kbmbsmigrate kbqfe KB976091 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:976091

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com