Výraz Studio 3 aplikácie trvať oveľa dlhšie, než sa očakávalo na inštaláciu

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 975241 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Príznaky

Keď nainštalujete Microsoft výraz Studio 3 alebo Microsoft výraz Web 3, proces môže vziať za hodinu alebo dlhšie dokončiť. Kým program Inštalátor spúšťa, sa zobrazí dialógové okno, ktoré obsahuje indikátor priebehu inštalácie a to zostane na obrazovke počas trvania procesu inštalácie.

Trvanie procesu inštalácie sa líši v závislosti od hardvéru a na výkon počítača, na ktorý inštalujete, výraz Studio 3 alebo výraz Web 3. Avšak, založené na systémové požiadavky pre výraz Studio 3, ktoré sú uvedené tu, inštalácie by trvať 5 minút a 30 minút na počítači so systémom procesor s frekvenciou 1 (GHz) a ktoré má 1 gigabajt (GB) pamäte RAM nainštalovanej.

Príčinou

Tento problém sa zvyčajne vyskytuje na počítačoch so systémom Windows XP s obmedzené alebo žiadne hardvérové urýchľovanie. Tento problém môže mať vplyv aj na iné operačné systémy. Tentoraz zdĺhavé inštalácie sa vyskytuje, pretože Microsoft DirectX neponúka podporu plnou akceleráciou hardvéru v systéme Windows XP. Toto správanie spôsobuje intenzívne softvérového vykresľovania niektoré grafické prvky v dialógovom okne pokroku. Zasa môže výrazne zvýšila čas na ukončenie procesu inštalácie.

Riešenie

Pre zníženie času inštalácie, kliknite na tlačidlo Minimalizovať tlačidlo v pravom hornom rohu dialógového okna inštalácie po spustení procesu inštalácie.

Ďalšie informácie

Spoločnosť Microsoft potvrdila, že ide o problém v produktoch spoločnosti Microsoft, ktoré sú uvedené v časti „vzťahuje sa na". Máme v pláne tento problém v budúcom vydaní Expression Studio a Web page error Toolkit.

Vlastnosti

ID článku: 975241 - Posledná kontrola: 25. júna 2012 - Revízia: 1.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Expression Studio 3
  • Microsoft Expression Web 3.00 Standard
Kľúčové slová: 
kbrapidpub kbmt KB975241 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 975241

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com