Výraz Studio 3 aplikace trvat mnohem déle, než je očekáváno nainstalována

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 975241 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při instalaci Microsoft výraz Studio 3 nebo 3 Web Microsoft výraz proces k dokončení může trvat hodinu nebo déle. Je spuštěn instalační program zobrazí dialogové okno obsahující indikátor průběhu instalace a to zůstane na obrazovce během trvání procesu instalace.

Trvání procesu instalace liší v závislosti na hardwaru a výkon počítače, na kterém instalujete výraz Studio 3 nebo 3 Web výraz. Nicméně založeny na systémové požadavky pro výraz Studio 3, které jsou uvedeny Zde, by mezi 5 minut a 30 minut v počítači se systémem procesor 1 gigahertz (GHz), 1 gigabajt (GB) paměti RAM, která má trvat proces instalace.

Příčina

K tomuto problému obvykle dochází v počítačích se systémem Windows XP s omezené nebo žádné hardwarové akcelerace. Tento problém může ovlivnit i jiné operační systémy. Tato doba delší instalace dochází, protože rozhraní Microsoft DirectX nenabízí úplné hardwarové akcelerace v systému Windows XP. Toto chování spustí intenzivní softwarové vykreslování některé grafické prvky v dialogovém okně průběh. Naopak to může výrazně zvětšit čas k dokončení procesu instalace.

Řešení

Zkrátit dobu instalace, klepněte Minimalizovat tlačítka v pravém horním rohu dialogového okna instalace po spuštění procesu instalace.

Další informace

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části "Platí pro". Plánujeme tento problém v budoucí verzi Expression Studio a Expression Web.

Vlastnosti

ID článku: 975241 - Poslední aktualizace: 25. června 2012 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Expression Studio 3
  • Microsoft Expression Web 3.00 Standard
Klíčová slova: 
kbrapidpub kbmt KB975241 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku: 975241

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com