Nelze odinstalovat nástroj ADMT 3.1 po provést upgrade na systém Windows Server 2008 R2

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 974625 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Poté, co můžete provést upgrade na systém Windows Server 2008 R2, nelze odinstalovat přenesení nástroj ADMT (Active Directory) 3.1.

Příčina

K tomuto problému dochází, protože Admtsetup.exe nelze spustit v jakémkoli operačním systému než Windows Server 2008 a Admtsetup.exe slouží také k odinstalaci nástroje.

Jak potíže obejít

Před inovací na systém Windows Server 2008 R2 se tomuto problému vyhnout, odinstalací nástroje ADMT 3.1.

Chcete-li vyřešit tento problém, je-li nástroj ADMT 3.1 není odinstalována před upgradem, zadejte na příkazovém řádku následující příkaz a stiskněte klávesu ENTER odinstalovat nástroj ADMT 3.1:
%windir%\system32\msiexec.exe /x {F24F5CFB-B3AA-4EBB-BA61-A916DBEE37D5} / norestart /qn/Log %windir%\ADMT\Logs\admtmsiuninstall.log
Pokud nástroj ADMT 3.1 je nakonfigurován pro použití instance místní databáze, můžete Microsoft SQL Server 2005 Express odinstalovat pomocí položky Přidat nebo odebrat programy v Ovládacích panelech.

Další informace

Další informace naleznete následujícím článku znalostní databáze Microsoft Knowledge Base:
976659Známé problémy, ke kterým může dojít, pokud použijete nástroj ADMT 3.1 k přenesení domény, která obsahuje řadiče domény systému Windows Server 2008 R2

Vlastnosti

ID článku: 974625 - Poslední aktualizace: 23. října 2009 - Revize: 1.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Windows Server 2008 R2 Standard
  • Windows Server 2008 R2 Enterprise
  • Windows Server 2008 R2 Datacenter
Klíčová slova: 
kbmt kbexpertiseinter kbtshoot KB974625 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:974625

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com