Popis aktualizace pro program Silverlight: 27. srpna 2009

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 974331 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

ÚVOD

Program Microsoft Silverlight je různých prohlížečích multi-environment modul plug-in s doručováním Microsoft nové generace. NET–based média prostředí a rozsáhle interaktivních aplikací na webu. Tento článek popisuje aktualizaci pro program Silverlight, která byla vydána v srpnu 27, 2009.

Souhrn

Aktualizace je k dispozici pro program Microsoft Silverlight. Tato aktualizace nabízí nové sestavení, která je upgrade dřívějších verzí programu Silverlight. Tato aktualizace je zahrnuta v instalačních programech aktuální verzi programu Silverlight. Pokud počítač nemá nainstalován program Silverlight, instalační program dispozici vám systémem Microsoft Update nebo ve Windows Server Update Services (WSUS).

Tato aktualizace zahrnuje vylepšení zabezpečení a spolehlivost. Tato aktualizace budou podpora znaků Unicode, zejména u GB18030 znakovou sadu pro Čínu. Tato aktualizace je zpětně kompatibilní s aplikacemi, které byly vytvořeny proti starších verzí programu Silverlight.

Další informace

Informace o instalaci

Tato aktualizace je k dispozici z následujících zdrojů.

Web Microsoft Silverlight

Instalační program Silverlight zahrnuje všechny předchozí aktualizace vedle této aktualizace. Chcete-li nainstalovat nejnovější verzi programu Silverlight, na následujícím webu společnosti Microsoft:
http://www.microsoft.com/silverlight

Web Microsoft Update

Tato aktualizace je také k dispozici uživatelům webu Microsoft Update. Máte-li starší verzi programu Silverlight nainstalován, bude tato aktualizace nabízena jako aktualizace pro program Microsoft Silverlight (KB 974331)."

WSUS

Tato aktualizace je také k dispozici na webu Microsoft Update prostřednictvím Microsoft Server služby WSUS (Windows Update).

Pokud počítač obsahuje starší verzi programu Microsoft Silverlight nainstalovaná, bude tato aktualizace nabízena jako aktualizace pro program Microsoft Silverlight (KB 974331)."

Pokud počítač nemá nainstalován program Silverlight, tato aktualizace nabízena nejnovější instalačním programem Silverlight 3.0 jako aktualizace pro program Microsoft Silverlight (KB 974331)."

Program Silverlight 3.0 obsahuje mechanismus pro automatické aktualizace. Ve výchozím nastavení je tento mechanismus v balíček služby WSUS vypnuty. Budoucí aktualizace budou poskytovány prostřednictvím aktualizací službu WSUS.

Odkazy

Na Další informace o programu Silverlight následujících webech společnosti Microsoft:

Vlastnosti

ID článku: 974331 - Poslední aktualizace: 3. září 2009 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Silverlight for Windows
  • Microsoft Silverlight for Macintosh
Klíčová slova: 
kbmt kbexpertiseadvanced kbhowto kbinfo KB974331 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:974331

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com