Lihtne lahendus - kuidas laadida värskenduse käsitsi

Artiklite tõlked Artiklite tõlked
Artikli ID: 973135 - Vaadake tooteid, millega see artikkel seostub.
Laienda kõik | Ahenda kõik

Sellel veebilehel

Lisateave

Ahenda see piltLaienda see pilt
See on samm-sammult artikli.
See on ka Samm-sammult Artikkel.Stsenaariumide kirjeldus

Tean, et Windows Update võib kergesti aidata mind mu värskendusi alla laadida, kuid kui ma peaks minema kui tahan käsitsi laadida teatud laiemast programmist Windows Update'i loendist nt hoolduspakette või konkreetse turvavärskenduse?

Lihtsaid lahendusi 123

Tegelikult on kõik allalaadijad asuvad Microsoft Download Center. Täidad allalaadimisprotsessi lihtsaid samme allpool.

Juhised Windows XP

 1. Esmalt peate otsima alla käsitsi Windows Update'i värskenduse. Vajuta [Start] [Control Panel] ja vajuta [Turvakeskus]; seejärel valige [Viimane värskendusi Windows Update'ist] [Windows Security Center].

  Ahenda see piltLaienda see pilt
  2686708

 2. See käivitama Internet Explorer ja [Microsoft Update ? Windows Internet Exploreri] akna avamiseks. Klõpsake [kohandatud] [Tere tulemast Microsoft Update'i] jao alusel. Süsteemi automaatselt kontrollida kui tuleb installida värskendusi, ja kuvada oma arvutisse installitud värskendused. Pange tähele, vajate update faili number.

  Ahenda see piltLaienda see pilt
  2686709

 3. Klõpsake selle Allalaadimiskeskus link, tippige update number väljale [Otsi] (nt 960714) ja seejärel nupul Otsi ikooni või vajutage klaviatuuril klahvi Enter.


  Ahenda see piltLaienda see pilt
  2634010


 4. Microsoft Download Center otsib automaatselt kogu sisu seotud andsite update number. Lähtuvalt teie operatsioonisüsteemi valige Security Update for Windows XP.


  Ahenda see piltLaienda see pilt
  2686710


 5. Kliki [Download] allalaadimise lehele KB960714. Kuvatakse aken nähtaval [File Download - Security Warning]; Klõpsake [Käivita] installida faili automaatselt pärast allalaadimist.

  Ahenda see piltLaienda see pilt
  2686711

Juhised Windows Vista

 1. Esmalt peate otsima alla käsitsi Windows Update'i värskenduse. Vajuta [Start] [Control Panel] [turvalisuse] ja vajuta [Turvakeskus]; seejärel kliki [Windows Update'i] [Windows Security Center].

  Ahenda see piltLaienda see pilt
  2686712

 2. Klõpsake aknas [Windows Update'i] [Kuva saadaolevad värskendused]. Süsteemi automaatselt kontrollida kui tuleb installida värskendusi, ja kuvada oma arvutisse installitud värskendused. Pange tähele, saate alla laadida värskendus number.

  Ahenda see piltLaienda see pilt
  2686713

 3. Klõpsake selleAllalaadimiskeskus link, tippige update numberin [Otsi] box (nt 960714) ja seejärel nupul Otsi ikooni või vajutage klaviatuuril klahvi Enter.


  Ahenda see piltLaienda see pilt
  2686714


 4. Microsoft Download Center otsib automaatselt kogu sisu seotud andsite update number. Põhineb teie operatsioonisüsteemi, valige Security Update for Windows Vista.


  Ahenda see piltLaienda see pilt
  2686715


 5. Kliki [Download] allalaadimise lehele KB960714. Kuvatakse aken nähtaval [File Download] Valige [avatud] installimise fail automaatselt pärast allalaadimist.

  Ahenda see piltLaienda see pilt
  2686716


Windows 7 sammu

Esmalt peate otsima alla käsitsi Windows Update'i värskenduse. Vajuta [Start] [Control Panel] [süsteem ja turve]; ja seejärel klõpsake [Windows Update'i].


Ahenda see piltLaienda see pilt
2686717Klõpsake aknas [Windows Update'i] kas [olulistest värskendustest] või [valikulised värskendused on saadaval]. Süsteemi automaatselt kontrollida kui tuleb installida värskendusi, ja kuvada oma arvutisse installitud värskendused. Pange tähele, saate alla laadida värskendus number.


Ahenda see piltLaienda see pilt
2686718Klõpsake selle Allalaadimiskeskus link, tippige update number väljale [Otsi] (nt 2286198) ja seejärel nupul Otsi ikooni või vajutage klaviatuuril klahvi Enter.


Ahenda see piltLaienda see pilt
2686719Microsoft Download Center otsib automaatselt kogu sisu seotud andsite update number. Põhineb teie operatsioonisüsteemi, valige turvavärskenduse Windows 7.


Ahenda see piltLaienda see pilt
2686721Kliki [Download] allalaadimise lehele KB2286198. Kuvatakse aken nähtaval [File Download] Valige [avatud] installimise fail automaatselt pärast allalaadimist.


Ahenda see piltLaienda see pilt
2686722Ahenda see piltLaienda see pilt
2686723Muu asjakohane teave

Alla laadida konkreetse käigultparandusega soovi võib avage IE brauser ja sisestage number soovite laadida aadressiribale paik siis linki [Kuva ja taotle käigultparanduse downloads] lihtsalt. Kontrollige käigultparanduse soovite alla laadida; Tippige oma e-posti aadress ja muud kontaktandmed kontrollimiseks ja seejärel vajutage nupule [palve käigultparanduse]. Süsteem vastab e-kiri, mis sisaldab selle kiirparanduse allalaadimiseks lingil.


Ahenda see piltLaienda see pilt
2686726

Palun andke teada

Ahenda see tabelLaienda see tabel
Ahenda see piltLaienda see pilt
Palun andke teada
Kas oled rahul meie sisu? Kas sa arvad:
"Suurepärane! Lahendatud probleemid."
või "probleemid on lahendatud. Mul on parem mõte",
Soovime teile pakkuda meile oma vääris arvamusi on käesolevas artiklis toodud uuringu vormil. Me tervitame tahes motiveerivad võib olla ja loome kasulikum tehnilised artiklid teile.

Atribuudid

Artikli ID: 973135 - Viimati läbi vaadatud: 19. detsember 2013 - Redaktsioon: 3.0
Kehtib järgmise lõigu kohta:
 • Microsoft Windows XP Home Edition
 • Microsoft Windows XP Professional Edition
 • Windows Vista Home Basic
 • Windows Vista Home Premium
 • Windows Vista Business
 • Windows Vista Enterprise
 • Windows Vista Ultimate
 • Windows 7 Home Premium
 • Windows 7 Professional
 • Windows 7 Ultimate
Märksõnad: 
kbinfo kbstepbystep kbgraphxlink kbexpertisebeginner kbhowto kbmt KB973135 KbMtet
Masintõlgitud
NB! Artikkel on tõlgitud Microsofti masintõlketarkvaraga ja seda saab parandada Kogukonnapõhise tõlkeraamistiku (CTF) tehnoloogiaga. Microsoft pakub masintõlgitud, kogukonna järeltöödeldud ja inimtõlgitud artikleid, et anda mitmekeelne juurdepääs kõigile meie teabebaasi artiklitele. Masintõlgitud ja järeltöödeldud artiklites võib olla sõnavara-, süntaksi- ja/või grammatikavigu. Microsoft ei vastuta mingite ebatäpsuste, tõrgete ega kahjude eest, mis on tulenenud sisu valest tõlkest või selle kasutamisest meie klientide poolt. Lisateavet CTF-i kohta leiate aadressilt http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/et.
Artikli ingliskeelse versiooni kuvamiseks klõpsake siin: 973135

Andke tagasisidet

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com