WPF prehliadač-hosted aplikácií (XBAPs) môže zlyhať pri spustení až

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 972928 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko
Zdroj:Technická podpora spoločnosti Microsoft

RÝCHLE PUBLIKOVANIE

RÝCHLE PUBLIKOVANIE ČLÁNKOV POSKYTOVAŤ INFORMÁCIE PRIAMO Z V RÁMCI ORGANIZÁCIE PODPORY SPOLOČNOSTI MICROSOFT. INFORMÁCIE OBSIAHNUTÉ V TOMTO DOKUMENTE JE VYTVORENÝ V REAKCII NA VZNIKAJÚCE ALEBO JEDINEČNÉ TÉMY, ALEBO JE URČENÉ DOPLNIŤ ĎALŠIE DATABÁZY KNOWLEDGE BASE.

Symptóm

WPF prehliadač-hosted aplikácií (XBAPs) môže zlyhať pri spustení hore.

Príčina

Jednou z príčin tohto problému je, že rozhranie systému-úroveň registrácií sú rozbité.

Rozlíšenie


Aby sme vyriešili tento problém za vás, prejdite na "Fix it pomoc"sekcii. Ak chcete tento problém vyriešiť sami, prejdite na "Chcem si to opraviť sám"sekcii.

Fix it pomoc

Ak chcete tento problém vyriešiť automaticky, kliknite na tlačidlo spravit tlačidlo alebo prepojenie. Potom kliknite na položku spustiť v dialógovom okne Prevzatie súboru a postupujte podľa krokov v opraviť ho sprievodca.
Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
assets fixit1
Opraviť tento problém
Microsoft opraviť 50811
Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
assets fixit2


Poznámky
  • Tento sprievodca bude len v anglickom jazyku. Avšak, automatické opravy fungujú aj pri iných jazykových verziách systému Windows.
  • Ak nie ste na počítači, ktorý má problém, uložte Fix it riešenie na flash disk alebo CD a potom ho spustite na počítači, ktorý má problém.

Potom prejdite na "Opravil sa problém?"sekcii.

Chcem si to opraviť sám


Opätovne zaregistrujte rozbité rozhrania spustite nasledujúce príkazy:

regsvr32 %SystemRoot%\System32\actxprxy.dll
regsvr32 "%ProgramFiles%\Internet Explorer\ieproxy.dll"

Na 64-bit Windows, tiež spustiť nasledovné príkazy:

regsvr32 %SystemRoot%\SysWOW64\actxprxy.dll
regsvr32 "% ProgramFiles (x 86) %\Internet Explorer\ieproxy.dll"

Na Windows XP a Windows Server 2003, tieto príkazy je potrebné spustiť z používateľského konta so správcovskými oprávneniami v počítači.

Na Vista alebo novší, tieto príkazy potrebné spustiť zvýšené. Kliknite na Štart, všetky programy, príslušenstvo. Kliknite pravým tlačidlom myšiPríkazový a vybrať spustiť ako správca. V príkazovom riadku, spustiť príkazy.

Opravil sa problém?

  • Skontrolujte, či sa daný problém vyriešil. Ak sa problém vyriešil,skončili ste s touto sekciou. Ak problém nie je pevná, môžete kontaktovať podporu.
  • Ocenili by sme vašu spätnú väzbu. Poskytnúť spätnú väzbu alebo ohlási všetky problémy s týmto riešením, prosím zanechať komentár k "Fix it pomoc"blog alebo nám pošlite e-mailom správu.

Ďalšie informácieJedna známa príčina tohto problému je, že rozhranie systému-úroveň registrácií sú rozbité. Najmä môžu chýbať registrácií nasledujúcimi interfejsmi:· IID_IWebBrowser2

· IID_IShellBrowserTo môže byť spôsobené zlyhala inštalácie alebo aktualizácie alebo malware infekcie.

ZRIEKNUTIE SA ZODPOVEDNOSTI

SPOLOČNOSŤ MICROSOFT ANI JEJ DODÁVATELIA NEPOSKYTUJÚ ŽIADNE ZÁRUKY ALEBO ZÁRUKY TÝKAJÚCE SA VHODNOSTI, SPOĽAHLIVOSTI ALEBO PRESNOSTI INFORMÁCIÍ OBSIAHNUTÝCH V DOKUMENTOCH A SÚVISIACICH GRAFICKÝCH PRVKOCH PUBLIKOVANÝCH NA TEJTO WEBOVEJ LOKALITE ("MATERIÁLOCH") NA AKÝKOĽVEK ÚČEL. MATERIÁLY MÔŽU OBSAHOVAŤ TECHNICKÉ NEPRESNOSTI ALEBO TYPOGRAFICKÉ CHYBY A KORIGOVAŤ KEDYKOĽVEK BEZ PREDCHÁDZAJÚCEHO UPOZORNENIA.

MAXIMÁLNOM ROZSAHU POVOLENOM PRÍSLUŠNÝM ZÁKONOM, SPOLOČNOSŤ MICROSOFT A JEJ DODÁVATELIA ZRIEKAJÚ A VYLÚČIŤ VŠETKY VYHLÁSENIA, ZÁRUKY A PODMIENKY, ČI UŽ VYJADRENÝCH, PREDPOKLADANÝCH ALEBO ZÁKONNÝCH, VRÁTANE, ALE NIE LIMITOVANÉ VYJADRENIA, ZÁRUK ALEBO PODMIENOK HLAVY, NEFAJČIARSKE, DOBROM STAVE ALEBO KVALITY, OBCHODOVATEĽNOSTI ČI VHODNOSTI NA KONKRÉTNY ÚČEL, POKIAĽ IDE O MATERIÁLY.

Vlastnosti

ID článku: 972928 - Posledná kontrola: 5. septembra 2013 - Revízia: 4.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft .NET Framework 3.0
  • Microsoft .NET Framework 3.0 Service Pack 1
  • Microsoft .NET Framework 3.0 Service Pack 2
  • Microsoft .NET Framework 3.5
  • Microsoft .NET Framework 3.5 Service Pack 1
Kľúčové slová: 
kbrapidpub kbnomt kbtshoot kbfixme kbmsifixme kbmt KB972928 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok je preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft a možno ho opraviť prostredníctvom technológie Community Translation Framework (CTF). Microsoft ponúka strojovo preložené články, články upravené komunitou aj články preložené prekladateľmi, aby zabezpečil prístup ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo viacerých jazykoch. Strojovo preložené články aj upravené články môžu obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky. Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené neprávnym prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany našich zákazníkov. Ďalšie informácie o technológii CTF nájdete na lokalite http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/sk.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 972928

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com