Po instalaci kumulativní aktualizace 5 pro SQL Server 2008 Service Pack 1 serveru SQL Server 2008 Express podporuje rozhraní .NET Framework 4 Beta 2

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 972893 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Informace o verzi beta
Tento článek pojednává o verzi beta produktu společnosti Microsoft. Informace v tomto článku jsou poskytovány „ tak jak - je a podléhají změnám bez předchozího upozornění.

Je k dispozici Microsoft pro tento produkt verze beta žádnou oficiální podporu. Informace o možnostech získání podpory k beta verzi naleznete v dokumentaci, která je součástí souborů produktu verze beta nebo zkontrolujte umístění webu jste tuto verzi stáhli.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

ÚVOD

Po instalaci kumulativní aktualizace 5 pro SQL Server 2008 Service Pack 1, Microsoft SQL Server 2008 Express nyní podporuje rozhraní .NET Framework 4 Beta 2.
Další informace o 5 kumulativní aktualizace pro SQL Server 2008 Service Pack 1 získáte následujícím článku znalostní báze společnosti Microsoft:
975977Kumulativní aktualizace 5 pro SQL Server 2008 Service Pack 1

Další informace

Microsoft SQL Server 2008 Express Service Pack 1 (SP1) je k dispozici v následujících dvou formátů:
  • SQL Server 2008 Express s aktualizací SP1 s rozhraním Microsoft .NET Framework 3.5 SP1 podporují.
  • SQL Server 2008 Express SP1 s podporou rozhraní Microsoft .NET Framework 4 Beta 2.
Poznámka: Žádná z těchto formátů zavést funkční změny na SQL Server 2008 Express, která se liší od předchozích verzí aplikace SQL Server 2008 Express s aktualizací SP1.

U systémů, které mají rozhraní Microsoft .NET Framework 2.0 Service Pack 2 (SP2), nainstalována nebo že v počítači nainstalována aktualizace .NET Framework 3.5 SP1 můžete nainstalovat některý z výše uvedených formáty SQL Server 2008 Express s aktualizací SP1.

Systémy, které jsou pouze rozhraní .NET Framework 4 Beta 2 nainstalovat SQL Server 2008 Express s aktualizací SP1 s podporou rozhraní .NET Framework 4 Beta 2.

Poznámka: .NET Framework 2.0 s aktualizací SP2 nebo .NET Framework 3.5 SP1 nejsou nainstalovány, nebudou SQL Server PowerShell a SQL Server společné rysy runtime (CLR) jazyk k dispozici. Funkce, které jsou k dispozici následující:
  • Typy dat CLR Geometrie, Zeměpis a hierarchyid.
  • Zobrazení dynamické správy pro sestavení a prostorové objekty.
  • CLR definované uživatelem: typy, funkce, agregace, postupy a aktivačních událostí.
Rozhraní .NET Framework 2.0 nebo .NET Framework 3.5 je-li nainstalován po instalaci SQL Server 2008 Express s aktualizací SP1 s rozhraní .NET Framework 4 Beta 2, tyto dříve k dispozici funkce automaticky budou k dispozici.

Vlastnosti

ID článku: 972893 - Poslední aktualizace: 24. listopadu 2009 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft SQL Server 2008 Express
  • Microsoft SQL Server 2008 Express with Advanced Services
Klíčová slova: 
kbmt kbexpertiseadvanced kbsurveynew kbinfo KB972893 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:972893

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com