Chybová zpráva zobrazí výzvu ke stažení nejnovější aktualizace při pokusu o otevření sešitu aplikace Excel (XLSX), dokument aplikace Word (DOCX) nebo prezentace aplikace PowerPoint (PPTX)

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 972141 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek se týká aplikace Microsoft Office 2008 pro Mac Service Pack 2 (12.2.0)
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při pokusu o otevření souboru, který je v jednom z formátů, které jsou popsány v následující tabulce, zobrazí se chybová zpráva podobná následující zprávě:
Aplikace Microsoft Excel nelze otevřít soubor. Máte možnost stahovat nejnovější aktualizace systému Office for Mac. Chcete navštívit Web společnosti Microsoft další informace?
Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Formát souboruTypy souborů
Otevřít dokumenty ve formátu XMLDokument aplikace Word (DOCX), sešit aplikace Excel (XLSX), prezentace aplikace PowerPoint (PPTX) nebo Předvádění PowerPoint (PPSX)

Otevřít XML šablonyŠablona aplikace Word (dotx), šablona aplikace Excel (XLTX) nebo šablony aplikace PowerPoint (POTX)

Šablony a dokumenty Open XML s povolenými makryDokument Word s podporou maker (DOCM), šablona aplikace Word s podporou maker (.dotm), sešit aplikace Excel s povolenými makry (XLSM), šablona aplikace Excel s podporou maker (XLTM), prezentace aplikace PowerPoint s podporou maker (PPTM), šablona aplikace PowerPoint s podporou maker (potm) nebo předvádění aplikace PowerPoint s podporou maker (ppsm)

Příčina

K tomuto problému dochází, když aplikace Microsoft Excel 2008, Microsoft Word 2008 nebo Microsoft PowerPoint 2008 nelze určit přesnou verzi Open standard XML, který byl použit k vytvoření souboru.

Jak potíže obejít

Chcete-li tento problém vyřešit, nejprve stáhněte a nainstalujte dostupné aktualizace pro Microsoft Office 2008 for Mac pomocí Microsoft AutoUpdate.
Poznámka: Chcete-li použít Microsoft AutoUpdate, klepněte na tlačítko Kontrola aktualizací na Nápověda nabídka v libovolné aplikace sady Microsoft Office.
Aktualizace problém nevyřeší, můžete znovu vytvořit nebo uložit sešit aplikace Excel, dokument aplikace Word nebo prezentace aplikace PowerPoint do formátu souboru než formátu Open XML. Můžete například uložit soubor v XLS, DOC a PPT formátu.

Další informace naleznete na následujícím webu k zobrazení tématu nápovědy "Dokumentu systému Office nelze otevřít po instalaci aktualizace SP2 sady Office 2008":
http://www.microsoft.com/mac/help.mspx?Mode=PV&CTT=PageView&CLR=99-0-0&Target=abce2ca1-4efe-4bb0-bd21-34ad9242779d1033

Další informace

V květnu 2008 Microsoft definována mapa k provádění ratifikovaly mezinárodní Standard ISO/IEC 29500 (Office Open XML). Navíc Microsoft oznámila, že by budoucí produkty Microsoft Office zahrnují změny provedené standardní správní orgán v průběhu času. Proto sešitů aplikace Excel, prezentací aplikace PowerPoint a dokumentů aplikace Word lze nyní zapsat jinými společnostmi pomocí standardu ISO/IEC 29500.

Microsoft Office 2008 for Mac Service Pack 2 (SP2) zavedl mnoho požadavky normy ISO/IEC 29500. Programy Office 2008 však nebude číst všechny soubory, které používají normy ISO.

Budoucí aktualizace Microsoft Office for Mac 2008 mohou stát k dispozici, chcete-li povolit soubory, které jsou zapsány do přísného standardu ISO na Otevřít v Microsoft Office 2008 for Mac.

Další informace o přijetí 29500 ISO standard společnosti Microsoft naleznete na následujících webech společnosti Microsoft:
Microsoft rozšiřuje seznam formátů podporovaných v sadě Microsoft Office
http://www.microsoft.com/presspass/press/2008/may08/05-21ExpandedFormatsPR.mspx

Úvod (2007) formáty Office Open XML souboru
http://msdn.microsoft.com/en-us/library/aa338205.aspx

Vlastnosti

ID článku: 972141 - Poslední aktualizace: 7. června 2013 - Revize: 6.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Office 2008 for Mac
  • Microsoft Office 2008 for Mac (Home and Student Edition)
  • Microsoft Office 2008 for Mac Special Media Edition
Klíčová slova: 
kberrmsg kbsurveynew kbprb kbmt KB972141 KbMtcs
Strojově přeložený článek
DŮLEŽITÉ: Tento článek je přeložen pomocí softwaru na strojový překlad Microsoft. Nepřesný či chybný překlad lze opravit prostřednictvím technologie Community Translation Framework (CTF). Microsoft nabízí strojově přeložené, komunitou dodatečně upravované články, a články přeložené lidmi s cílem zajistit přístup ke všem článkům v naší znalostní bázi ve více jazycích. Strojově přeložené a dodatečně upravované články mohou obsahovat chyby ve slovníku, syntaxi a gramatice. Společnost Microsoft není odpovědná za jakékoliv nepřesnosti, chyby nebo škody způsobené nesprávným překladem obsahu nebo jeho použitím našimi zákazníky. Více o CTF naleznete na http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/cs.
Projděte si také anglickou verzi článku: 972141

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com