V e-mailové zprávy, které jsou vytvořeny pracovní postup v aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0 neočekávaně vytvořen další odřádkování

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 971355 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Předpokládejme, že chcete přidat krok pracovního postupu k odeslání e-mailové zprávy. Klepněte na tlačítko Přidat krok na webové stránce Workflow. pak můžete přidat více řádků v těle e-mailové zprávy způsobem:
Line1
Line2
Line3
Však při publikování pracovního postupu další odřádkování jsou vytvořeny neočekávaně. Proto e-mailu se zobrazí následující:
Line1 

Line2

Line3

Řešení

Tento problém je vyřešen v nejnovější kumulativní aktualizaci kumulativní Microsoft Dynamics CRM 4.0. Další informace naleznete následujícím článku znalostní databáze Microsoft Knowledge Base:
949256Microsoft Dynamics CRM 4.0 aktualizace a opravy hotfix

Vlastnosti

ID článku: 971355 - Poslední aktualizace: 2. července 2009 - Revize: 1.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Dynamics CRM 4.0
Klíčová slova: 
kbmt kbmbsworkflow kbfix kbsurveynew kbmbsmigrate kbqfe KB971355 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:971355

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com