Oprava: Chybová zpráva při zpracování index oddílu v krychli ve službě pro analýzu 2008 Microsoft SQL Server: "Vnitřní chyba: neočekávané chybě došlo k (soubor pffilestorefilegroup.cpp, řádek 1483, funkci 'PFFileStoreGroup::ReadPage')"

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 970538 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Společnost Microsoft distribuuje opravy Microsoft SQL Server 2008 jako jeden soubor ke stažení. Protože jsou kumulativní opravy, každé nové vydání obsahuje všechny opravy hotfix a opravte všechny opravy zabezpečení, které byly součástí předchozí SQL Server 2008 vydání.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Předpokládejme následující situaci:
  • Vytvořit oddíl v krychli Microsoft SQL Server 2008 Analysis Services.
  • Uložení tabulky faktů v jediné 65 kilobyte datového segmentu oddílu.
  • Přidání jednoho nebo více sloupců do tabulky faktů. Přidat velké kladné číslo a velké záporné číslo ve stejném sloupci.
  • Zpracovat indexu pro oddíl.
V tomto případě se zobrazí následující chybová zpráva:
Vnitřní chyba: neočekávané chybě došlo k (soubor pffilestorefilegroup.cpp, řádek 1483, funkci 'PFFileStoreGroup::ReadPage)


Poznámka:Sobě následující pokusy o zpracování indexu se také nezdaří, dokud ProcessData spustit na oddíl.

Příčina

K tomuto problému dochází, protože způsob Microsoft SQL Server 2008 Analysis Services komprimuje čísla s plovoucí desetinnou čárkou, pokud zpracuje indexu oddíl chybu. Když SQL Server 2008 Analysis Services vypočítá rozsah pro sloupec, dojde k chybě přetečení, pokud sloupec obsahuje jeden velký kladné číslo a jeden velký záporné číslo.

Řešení

Oprava tohoto problému byla vydána nejprve v kumulativní aktualizaci 3 pro SQL Server 2008 Service Pack 1. Další informace o tomto balíčku kumulativní aktualizace klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
971491Balíček kumulativní aktualizace 3 pro SQL Server 2008 Service Pack 1
Poznámka: Protože jsou kumulativní sestavení, každé nové verzi oprava obsahuje všechny opravy hotfix a opravte všechny opravy zabezpečení, které byly součástí předchozí SQL Server 2008 vydání. Společnost Microsoft doporučuje zvážit instalaci nejnovější vydání oprava, která obsahuje tuto opravu hotfix. Další informace naleznete následujícím článku znalostní databáze Microsoft Knowledge Base:
970365Sestaví SQL Server 2008, které byly vydány po vydání SQL Server 2008 Service Pack 1
Microsoft SQL Server 2008 opravy hotfix jsou vytvořeny pro konkrétní aktualizace service Pack pro SQL Server. K instalaci aplikace SQL Server 2008 Service Pack 1, je třeba použít opravu hotfix SQL Server 2008 Service Pack 1. Ve výchozím opravy hotfix, která je poskytována v aktualizace service pack pro SQL Server součástí příští aktualizace service pack pro SQL Server.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Odkazy

Další informace o podobném problému SQL Server 2005 klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:

940870Oprava: Chybová zpráva při zpracování index oddílu v krychli SQL Server 2005 Analysis Services: text vnitřní chyba: neočekávané chybě došlo k (soubor pffilestore.cpp, řádek 3311, funkci 'PFFileStore::HandleDataPageFault) ”


Další informace o modelu přírůstkové Servicing pro SQL Server klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
935897Přírůstkové Model Servicing je k dispozici z týmu SQL Server doručit opravy hotfix pro nahlášené potíže


Další informace o pojmenování schématu aktualizace SQL Server klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
822499Nové schéma přidělování názvů pro balíčky aktualizací softwaru Microsoft SQL Server


Další informace o terminologii používané v aktualizacích softwaru naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
824684Popis standardní terminologie používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft

Vlastnosti

ID článku: 970538 - Poslední aktualizace: 21. července 2009 - Revize: 1.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft SQL Server 2008 Analysis Services
Klíčová slova: 
kbmt kbsurveynew kbexpertiseadvanced kbqfe kbfix KB970538 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:970538

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com