Düzeltme: bir birim sınaması'nı çalıştırdığınızda Windows, 7 ile birlikte Microsoft Visual Studio 2008 Service Pack 1 (SP1) sınama sonucu sonucu alanında çalışan bir bilgisayarda penceresi her zaman "Beklemede" gösterir ve sınama tamamlandı

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 970449 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Belirtiler

Microsoft Visual Studio 2008 Service Pack 1 (SP1), Windows 7'yi çalıştıran bir bilgisayara yükleyin. Bilgisayar üzerinde bir birim sınama çalıştırdığınızda, Bekleyen ve sınama tamamlandı <a0>Sınama sonuçları</a0> penceresinde sonucu alan her zaman gösterir. Ayrıca, Görev Yöneticisi VSTestHost.exe işleminde, bir yüksek CPU kullanımı gösterir dikkat edin. Bu sorun, aşağıdaki koşullardan biri olmasına bakılmaksızın, doğru oluşur:
  • Visual Studio ıDE'DE sınamayı çalıştırın ya da MSTest.exe komutunu kullanın.
  • Etkinleştirebileceğiniz veya kullanıcı hesabı denetimi (UAC) devre dışı bırakın.
  • Işlem, sıradan bir kullanıcı veya yönetici olarak çalıştırın.

Çözüm

Düzeltme bilgileri

Desteklenen bir düzeltme Microsoft'tan edinilebilir. Ancak, düzeltmenin yalnızca bu makalede anlatılan sorunu gidermesi amaçlanmıştır. Düzeltmeyi yalnızca bu sorunla karşılaşmış olan sistemlere uygulayın. Bu düzeltmeye ek sınama uygulanabilir. Bu nedenle, bu sorundan ciddi bir şekilde etkilenmiyorsanız, bu düzeltmeyi içeren bir sonraki Visual Studio 2008 hizmet paketini beklemenizi öneririz.

Bu sorunu hemen çözmek için, düzeltmeyi edinmek üzere Microsoft Müşteri Destek Hizmetleri'ne başvurun. Microsoft Müşteri Destek Hizmetleri'nin telefon numaralarının tam listesi ve destek ücretleriyle ilgili bilgi için, aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Not Özel durumlarda, Microsoft Destek Uzmanı özel bir güncelleştirmenin sorununuzu çözümleyeceğini belirlerse, destek aramaları için normalde uygulanan ücretler iptal edilebilir. Ek destek sorularına ve söz konusu güncelleştirme için geçerli olmayan sorunlara normal destek ücretleri uygulanır.

ÖNKOŞULLAR

Bu düzeltmeyi uygulamak için SP1'de Microsoft Visual Studio Team sistem 2008 Paketi SP1'i veya Microsoft Visual Studio Team sistem 2008 Team Sınayıcısı sürümü olması gerekir.

Yeniden başlatma gereksinimi

Visual Studio'nun yok bir örnek olarak kullanılmakta ise, bilgisayarı yeniden başlatmanız gerekmez.

Düzeltme Değiştirme Bilgileri

Bu düzeltme başka bir düzeltmenin yerini almaz.

DOSYA BİLGİLERİ

Bu düzeltmenin İngilizce sürümü, aşağıdaki tabloda listelenen dosya özniteliklerine (veya daha yeni dosya özniteliklerine) sahiptir. Bu dosyaların tarihleri ve saatleri Koordinatlı Evrensel Saat'e (UTC) göre listelenir. Dosya bilgilerini görüntülediğinizde yerel saate dönüştürülür. UTC ve yerel saat arasındaki farkı bulmak için <a0></a0>, Denetim Masası'ndaki tarih ve saat öğesinde saat dilimi sekmesini kullanın.
Bu tabloyu kapaBu tabloyu aç
Dosya AdıDosya SürümüDosya BoyutuTARİHSAATPlatform
Microsoft.VisualStudio.qualitytools.controllerobject.dll9.0.30729.4116126,97631 May 200900: 03X86

Durum

Microsoft, "Geçerli Olduğu Ürünler" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bu sorunun olduğunu onaylamıştır.

Daha fazla bilgi

Birim sınama hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Microsoft Developer Network (MSDN) Web sitesini ziyaret edin:
http://msdn.microsoft.com/en-us/library/ms182516.aspx
Yazılım güncelleştirme terminolojisi hakkında daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
824684Microsoft yazılım güncelleştirmelerini açıklamak için kullanılan standart terminolojinin açıklaması

Özellikler

Makale numarası: 970449 - Last Review: 17 Temmuz 2009 Cuma - Gözden geçirme: 1.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Visual Studio 2008 Service Pack 1
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbexpertiseadvanced kbsurveynew kbqfe kbhotfixserver KB970449 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:970449

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com