Popis aktualizace pro aplikace Communicator Mobile 2007 R2: červenec 2010

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 969816 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Souhrn

V tomto článku Popisuje problémy opravené Communicator Mobile 2007 R2 Communicator 2007 R2 mobilní aktualizace z července do roku 2010.

ÚVOD

Tento balíček oprav hotfix řeší problémy

  • Poskytuje podporu domácí obrazovky pro nové domácí obrazovky Telefony Windows Mobile 6.5 +.
  • Poskytuje integraci v rámci telefon pro Windows Mobilní 6.5 + telefony.
  • Umožňuje Communicator Mobile 2007 R2 rozpoznat, kdy Telefon je cestovní a ve výchozím nastavení zabraňuje Communicator Mobile 2007 R2 z přihlášení k cestovní sítí.
  • Poskytuje další podporu pro připojení ke konferencím z Windows Mobile události. Chcete-li to provést, stiskněte klávesu Nabídka, a stiskněte klávesu Připojit se ke konferenci.
  • Umožňuje uživatelům přihlásit se pomocí uživatelského jména v Formát User@example.com, tak ve formátu doména\uživatel.
  • Povoluje funkci, ve které jsou nyní zpětná volání automaticky přijaty při použití Volání prostřednictvím práce možnost.
  • Řeší problém, kdy instalační program Microsoft selhání instalace (soubory MSI) v systému Windows XP Service Pack 3 (SP3)-počítače se systémem. V takovém případě uživatelé by měli nainstalovat aplikace Communicator Mobile 2007 R2 pomocí instalace (CAB).
  • Řeší problém v zařízení, která AT&T FUZE, jsou nastavení pro vysokorychlostní stahování paket Access (HSDPA) připojení nelze zpracovat. hlas a data ve stejnou dobu. V takovém případě volání používající Volání prostřednictvím práce možnost selhat, pokud je zařízení přeloženými do třetí generace (3 G) Zakázáním HSDPA.
  • Licenční smlouva s koncovým uživatelem (SMLOUVA EULA) a umožňuje výrobcům OEM pre-install Communicator Mobile 2007 R2 vedle samostatný Web stažení.

Další informace

Informace o opravě hotfix

Na následující soubory jsou k dispozici pro stahování Microsoft Download Centrum:
Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
Stáhnout
Stáhnout Smartphone balíček.

Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
Stáhnout
Stáhnout Pocket PC balíček.

Poznámka: Tato oprava je k dispozici ve všech lokalizovaných verzí Mobilní aplikace Communicator 2007 R2, která jsou vydána.

Datum vydání: Červenec 2010

Další informace o jak technické podpory společnosti Microsoft stáhnout soubory, klepněte na následující číslo článku zobrazení článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
119591 Jak získat soubory podpory společnosti Microsoft ze serverů služeb online
Byl zkontrolován na tento soubor neobsahuje viry. Microsoft používá nejčastěji aktuální antivirový software, který byl k dispozici v den, soubor bylo zaúčtováno. Soubor je uložen na zabezpečených serverech, které pomáhají zabránit neoprávněné změny v souboru.

Požadavky

Neexistují žádné požadavky pro instalací této opravy hotfix.

Požadavek na restartování

Provedení nebude mít k restartování počítače po instalaci této opravy hotfix.

Informace o registru

Použití oprav hotfix v Tento balíček, nemáte žádné změny, aby registr.

Informace o souboru

Tato oprava hotfix nemusí obsahovat všechny soubory, které jsou nutné pro úplnou aktualizaci produktu na nejnovější verzi. Tato oprava hotfix obsahuje pouze soubory, které jsou nutné k opravě problému uvedené v tomto článku.

Na Globální verze tohoto balíčku oprav hotfix používá Instalační služba Microsoft Windows Installer balíček pro instalaci balíčku oprav hotfix. Kalendářní data a časy těchto souborů v následující tabulce jsou uvedeny v koordinovaný světový čas (UTC). Pokud jste zobrazení informací o souboru, datum převedeno na místní čas. Najít rozdíl mezi místním časem, použití a časem UTC naleznete Časové pásmo Karta v položce Datum a čas v okně Ovládací panely.

Číslo sestavení: 6906.29.

Produkty třetích stran touto článek popisuje, jsou vyráběny společnostmi, které jsou nezávislé na Společnosti Microsoft. Společnost Microsoft neposkytuje žádnou záruku, předpokládanou ani o výkonu nebo spolehlivosti těchto produktů.

Odkazy

Další informace o terminologie pro aktualizace softwaru, klepněte na následující článek znalostní báze článek znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
824684 Popis standardní terminologie používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft

Vlastnosti

ID článku: 969816 - Poslední aktualizace: 24. května 2011 - Revize: 4.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Office Communicator Mobile (2007 Release)
Klíčová slova: 
kbsurveynew kbexpertiseinter kbqfe kbhotfixrollup kbmt KB969816 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:969816

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com