Popis klienta vzdálené plochy připojení 7.0 pro systém Windows XP SP3, Windows Vista SP1 a Windows Vista SP2 aktualizovat pro Remote Desktop Services (RDS)

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 969084 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

ÚVOD

Tento článek popisuje aktualizaci klienta vzdáleného připojení ke vzdálené ploše 7.0, která umožňuje používat nové funkce služby Vzdálená plocha. Tyto funkce jsou byly zavedeny v systému Windows 7 a Windows Server 2008 R2. Tyto funkce jsou k dispozici pro počítače se systémem Windows XP Service Pack 3 (SP3), Windows Vista Service Pack 1 (SP1) a Windows Vista Service Pack 2 (SP2).

Klienta připojení ke vzdálené ploše 7.0 lze použít pro připojení ke starším terminálovým serverům nebo vzdáleným plochám jako dříve. Nové funkce, které jsou zmíněny v tomto článku jsou však k dispozici pouze při připojení klienta ke vzdálenému počítači se systémem Windows 7 nebo Windows Server 2008 R2.

Další informace

Nové funkce v aktualizaci klienta připojení ke vzdálené ploše 7.0

Aktualizace klienta připojení ke vzdálené ploše 7.0 obsahuje následující nové funkce.

Jednotného přihlášení (SSO) k webu a webové ověřování založené na formulářích

Webový přístup ke vzdálené ploše (RD) nyní používá ověřování na základě formulářů zlepšit uživatelský zážitek. K webu ve Federaci je zajištěno, že po přihlášení uživatele žádné další hesla jsou požadovány pro službu Brána VP, hostitelských serverů relací VP a aplikací RemoteApp.

Pro zabezpečení jednotného přihlášení k webu vyžaduje vzdálené aplikace podepsat pomocí certifikátu od důvěryhodného vydavatele.

Přístup k osobní virtuální plochy pomocí zprostředkovatele připojení k VP

Mohou uživatelé osobní virtuální plochy při použití nový hostitel virtualizace vzdálené plochy v systému Windows Server 2008 R2. Osobní plochy jsou přiřazeny uživatelům na základě přímého a udržení stavu v čase.

Přístup k fondech virtuálních ploch pomocí zprostředkovatele připojení k VP

Při použití nový hostitel virtualizace vzdálené plochy v systému Windows Server 2008 R2 mohou uživatelé přistupovat fondech virtuálních ploch. Sdružené plochy jsou sdíleny mezi více uživateli a všechny změny provedené uživatelem jsou obvykle vrácena zpět při odhlášení uživatele.

Stav & odpojit ikonu na hlavním panelu

Ikony hlavního panelu jednoho systému umožňuje uživatelům zobrazit všechny jejich vzdálených připojení. Uživatel může odpojit všechny nebo jednotlivých připojení, které používají tuto ikonu. Ikona se zobrazí pouze při otevření připojení RDP, které jsou přidruženy RemoteApp a vzdálené ploše podávání.

Vynucení přesměrování zařízení služby Brána VP

V systému Windows Server 2008 byla non - Microsoft připojení ke vzdálené ploše klientům přepsat ovládání přesměrování zařízení služby Brána. Nastavení přesměrování zařízení v systému Windows Server 2008 R2, jsou definovány v služby Brána VP a může být nakonfigurován tak, aby přepsat.

Zprávy systému a přihlášení služby Brána VP

Systém a přihlašovací zprávy lze přidat do služby Brána VP a zobrazí uživateli vzdálené plochy. Systémové zprávy lze informovat uživatele serveru údržby problémy jako například vypnutí a restartování. Přihlašovací zprávy slouží k zobrazení oznámení přihlašování uživatelů dříve, než mohou získat přístup ke vzdáleným prostředkům.

Povolení služby Brána VP pozadí & ověřování

Ověřování a autorizaci požadavků na pozadí jsou prováděny po dosažení časového limitu relace nakonfigurované. Neovlivní relace pro uživatele, jehož informace o vlastnostech nezměnil a požadavky na ověřování a autorizace jsou odesílány na pozadí.

Brána VP nečinnosti & časových omezení relací

Nastavitelné časové limity nečinnosti a relace se službou Brána VP poskytuje lepší kontrolu uživatelů, kteří se připojují prostřednictvím služby Brána VP. Časový limit nečinnosti umožňuje uživateli uvolnit prostředky, které jsou používány neaktivních uživatelských relací bez ovlivnění data nebo relace uživatele. Díky uvolnění zdrojů na server služby Brána VP.

Nápravu architektury NAP se službou Brána VP

Nápravu architektury NAP umožňuje spravovat vzdálené klienty je aktualizace s nejnovější aktualizací softwaru a nastavení. To pomáhá udržet vzdálených klientů podle zásad zabezpečení sítě.

Program Windows Media Player přesměrování

Windows Media Player přesměrování umožňuje obsah v programu Windows Media Player přesměrování klienta pro dekódování v počítačích uživatelů. To zlepšuje kvalitu videa a zajišťuje, že video a zvuk jsou vždy v synchronizaci. Tento pracuje pro úplný program Windows Media Player a Windows Media Player ovládací prvky umístěné na webových stránkách.

Obousměrné audio

Můžete přesměrovat zvukové záznamové zařízení, jako jsou mikrofony v klientském počítači. To je ideální pro aplikace, například rozpoznávání řeči v systému Windows 7 a aplikace, které zaznamenávají zvuk.

Podpora více monitorů

V systému Windows Vista a Windows Server 2008 Terminal Services podporovány pouze na více monitorů. Služba Vzdálená plocha nyní zahrnuje podporu více monitorů pro až 16 monitorů a funguje pro programy aplikací RemoteApp i vzdálené plochy.

Poznámka: Pro připojení povolena podpora více monitorů AeroGlass podpora není aktuálně podporován a bude vypnut.

Vylepšené přehrávání videa

Zrychlení Rastr zlepšuje vzdálené zobrazení náročných grafických aplikací PowerPoint, Flash a Silverlight.

Známé problémy ovlivňující balíček Windows Vista

 1. Instalace řetězců pro následující jazyky nejsou plně lokalizovány. Tento problém se týká dialogu, který poskytuje uživatelům identitu balíčku (číslo KB) a schvalování uživatelem (klepněte na tlačítko OK) pro pokračování.
  • Čínština-Hongkong
  • Ukrajinština
  • Hebrejština
  • Bulharština
  • Rumunština
  • Thajské
  • Estonština
  • Chorvatština
  • Lotyština
  • Slovinština
  • Slovenské
  • Srbština
 2. Pokud jste dříve nainstalovali opravu hotfix popsanou v článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base 968358, instalace připojení ke vzdálené ploše 7.0 zpět opravu. To znamená, chcete-li vybrat položky pole se seznamem v aplikaci RemoteApp prostřednictvím připojení ke vzdálené ploše 7.0 nelze používat myš. K řešení tohoto vydání, použití klávesnice místo myši vyberte položky pole se seznamem.

Známé problémy ovlivňující balíček Windows XP

 1. Ověřování na úrovni sítě (NLA) je ve výchozím nastavení disabledin systému Windows XP Service Pack 3 (SP3). Chcete-li povolit ověřování NLA, máte zapnout CredentialSecurity poskytovatele služeb (CredSSP). Další informace získáte kliknutím na číslo článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
  951608 Popis pověření Security Service Provider (CredSSP) v systému Windows XP Service Pack 3
 2. V počítači se systémem Windows XP SP3 při použití připojení ke vzdálené ploše 7.0 a pokuste se připojit ke vzdálenému počítači prostřednictvím serveru služby Brána VP systémem Windows Server 2008 nebo systémem Windows Server 2008 R2, zobrazí některá z následujících chybových zpráv:

  Chyba 1:
  Došlo k chybě při odesílání dat na server služby Brána vzdálené plochy. Server je dočasně nedostupný nebo připojení k síti je vypnutý.Opakujte akci později nebo požádejte o pomoc správce sítě.
  Chyba 2:
  Počítač se nemůže připojit ke vzdálenému počítači, protože došlo k chybě vzdáleného počítače, který chcete připojit. Požádejte správce sítě o pomoc.
  Pokud chybovou zprávu ignorovat a klepněte na tlačítko Připojit , budou moci připojit ke vzdálenému serveru.

  Plně tento problém vyřešit, zapněte CredSSP Credential. Další informace o způsobu zapnutí CredSSP Credential klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
  951608 Popis pověření zabezpečení zprostředkovatel (CredSSP) v systému Windows XP S951608
 3. Jednoho přihlášení (SSO) mezi RD Gateway a relací VP hostwill nebude fungovat. Pokud potřebujete SSO přes TS role, použijte pracovní prostory SSO. Thisrequires Windows server 2008 R2 spuštění programu RD Web Access. Kromě toho je canuse výchozí pověření SSO. Další informace o použití výchozí credentialson Terminálové služby naleznete na následujícím webu společnosti Microsoft:
  http://technet.microsoft.com/en-us/library/cc772108 (WS.10).aspx
 4. Ikona zásobník odpojení nezobrazuje možnosti pro uživatele v systému Windows XP SP3. Uživatelům se zobrazí prázdné místo namísto možnosti nabídky.Nejsou k dispozici žádné řešení tohoto problému.
 5. Při spuštění některé aplikace vložený mediaplayer ve vzdálené relaci použít Windows Media Player OCX (například YahooJukebox), mohou uživatelé nebudou moci zvuk ztlumit nebo změnit hlasitost. Toworkaround tento problém zakázat multimediální přesměrování na straně klienta protokolu RDP.

  Z videoplaybackmode tovideoplaybackmode:i:0, můžete změnit nastavení protokolu RDP.
 6. Pokud jste dříve nainstalovali opravu hotfix popsanou v článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base 968358, instalace připojení ke vzdálené ploše 7.0 zpět opravu. To znamená, chcete-li vybrat položky pole se seznamem v aplikaci RemoteApp prostřednictvím připojení ke vzdálené ploše 7.0 nelze používat myš. K řešení tohoto vydání, použití klávesnice místo myši vyberte položky pole se seznamem.

Funkce k dispozici pouze při připojení z Windows 7, Windows 2008 R2

Uchycení na panelu Jazyk

Aplikace RemoteApp umožňuje uživatelům používat jejich ukotvený panel jazyků s jejich aplikacemi RemoteApp, stejně jako s místní aplikací.

Tato funkce produktivitu byla dříve k dispozici. Místo toho uživatelé museli použít plovoucí panel jazyků.

Vzdálená aplikace Plánovač úloh

Funkce Plánovač úkolů vzdálené aplikace automaticky spustí vzdálené aplikace na straně klienta připojení ke vzdálené ploše požadované uživatelem. Klientský počítač musí mít nainstalovanou tuto funkci lze použít Windows 7.

Podpora Aero Glass

Terminálová služba v systému Windows Server 2008 nepodporují režim Aero Glass remoting pro relace. To je nyní podporováno v systému Windows Server 2008 R2 služby Vzdálená plocha, ale není kompatibilní s podporou více monitorů.

Spuštění aplikace a plochy z "RemoteApp and Desktop Connections"

Uživatelé se mohou přihlásit ke všem jejich aplikací RemoteApp a plochy, které jsou pak uvedeny v jejich místní nabídky Start. Seznam je aktualizován automaticky při přidání nebo odstranění položek.

Informace o souborech ke stažení

Jak získat tuto aktualizaci

Následující soubory jsou k dispozici ke stažení ze služby Stažení souboru:

Aktualizace systému Windows Vista, verze platformy x 86
Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
Ke stažení
Stáhněte aktualizace pro Windows Vista pro systémy s procesorem x 86 balíčku.

Aktualizace systému Windows Vista verze x64
Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
Ke stažení
Stáhněte aktualizace pro Windows Vista pro systémy s procesorem x 64 balíčku.

Aktualizace pro systém Windows XP verze x 86
Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
Ke stažení
Stáhněte aktualizace pro Windows XP pro systémy s procesorem x 86 balíčku.

Další informace o tom, jak stahovat soubory technické podpory společnosti Microsoft, získáte kliknutím na číslo následujícího článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
119591 Jak získat soubory podpory společnosti Microsoft ze serverů služeb online
Soubor neobsahuje viry. Společnost Microsoft použila aktuální antivirový software, který byl k dispozici k datu zveřejnění souborů. Soubor je uložen na zabezpečených serverech, které neumožňují neoprávněné změny souborů.

Požadavky

Chcete-li nainstalovat tuto aktualizaci, musíte mít Windows XP SP3, Windows Vista SP1 nebo Windows Vista s aktualizací SP2 v počítači nainstalována.

Odkazy

Produkty třetích stran popisované v tomto článku jsou vyráběny společnostmi nezávislými na společnosti Microsoft. Společnost Microsoft neposkytuje žádnou záruku, implicitně předpokládanou ani jinou, týkající se výkonu nebo spolehlivosti těchto produktů.

Vlastnosti

ID článku: 969084 - Poslední aktualizace: 1. června 2014 - Revize: 5.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Aktualizace SP2 pro Windows Vista
 • Aktualizace SP1 pro Windows Vista
 • Microsoft Windows XP Service Pack 3
Klíčová slova: 
kbinfo kbexpertiseinter kbsurveynew kbhowto kbmt KB969084 KbMtcs
Strojově přeložený článek
DŮLEŽITÉ: Tento článek je přeložen pomocí softwaru na strojový překlad Microsoft. Nepřesný či chybný překlad lze opravit prostřednictvím technologie Community Translation Framework (CTF). Microsoft nabízí strojově přeložené, komunitou dodatečně upravované články, a články přeložené lidmi s cílem zajistit přístup ke všem článkům v naší znalostní bázi ve více jazycích. Strojově přeložené a dodatečně upravované články mohou obsahovat chyby ve slovníku, syntaxi a gramatice. Společnost Microsoft není odpovědná za jakékoliv nepřesnosti, chyby nebo škody způsobené nesprávným překladem obsahu nebo jeho použitím našimi zákazníky. Více o CTF naleznete na http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/cs.
Projděte si také anglickou verzi článku: 969084

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com