Windows SharePoint Services 3.0 Service Pack 2 poskytuje podporu pro hostitelské procházení kolekce serveru založeného na záhlaví

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 968786 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

ÚVOD

Windows SharePoint Services 3.0 Service Pack (SP2) poskytuje podporu pro hostitelské procházení kolekce serveru založeného na záhlaví.

Další informace

Ve službě Windows SharePoint Services 3.0 funkce hledání nefunguje účinně pro procházení kolekce serveru založeného na záhlaví hostitele. Po instalaci aktualizace Windows SharePoint Services 3.0 SP2, Windows SharePoint Services vrátí informace o hostiteli kolekce webů založených na záhlaví při hledání funkci zeptá farmy, který obsahuje kolekci webů.

Vlastnosti

ID článku: 968786 - Poslední aktualizace: 2. února 2014 - Revize: 1.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows SharePoint Services 3.0 Service Pack 1
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbsurveynew kbhowto kbexpertisebeginner KB968786 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:968786

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com