PowerPoint 2007 belgesindeki slayt üzerindeki varsayılan çizim kılavuzlarını birini taşıdığınızda, çizim Kılavuzu görünmez olur

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 968776 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

2007 Microsoft Office Paketi Service Pack 2, bilgisayarınız için geçerli. Çizim Kılavuz, Microsoft Office PowerPoint 2007 belgenin bir slayda varsayılan çizim kılavuzlarını birini taşıdığınızda, görünmez olur. Slaydı yeniden, kılavuzlar yeniden görünür duruma gelir. Örneğin, sonraki slayda ziyaret edin ve sonra önceki slayda dön. Bu durumda, kılavuzlar yeniden görünür.

Not Birden çok yatay ve dikey Kılavuzu varsa, bunları taşıdığınızda bunların kaybolacaktır değil. Yeni bir kılavuz oluşturmak için CTRL tuşuna basın ve varolan bir kılavuzu sürükleyin.

Durum

Microsoft, "Geçerli Olduğu Ürünler" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bu sorunun olduğunu onaylamıştır.

Özellikler

Makale numarası: 968776 - Last Review: 16 Ocak 2015 Cuma - Gözden geçirme: 1.1
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Office PowerPoint 2007
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbtshoot kbexpertiseinter kbsurveynew kbprb KB968776 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:968776

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com