Přesunout jeden výchozí vodítka na snímku v aplikaci PowerPoint 2007 dokumentu výkresu příručka stává neviditelné

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 968776 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Microsoft Office suite 2007 Service Pack 2 se vztahují k počítači. Přesunout jeden výchozí vodítka na snímku dokumentu Microsoft Office PowerPoint 2007 stává výkresu příručka neviditelné. Pokud vystavena snímku vodítka opět viditelný. Navštivte další snímek a potom přejdete zpět na předchozí snímek. V tomto případě vodítka jsou viditelné znovu.

Poznámka: Pokud existuje více vodorovných a svislých vodítek, jejich není zmizí při jejich přesunutí. Chcete-li vytvořit nové vodítko, stiskněte klávesu CTRL a přetáhněte existující vodítko.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Vlastnosti

ID článku: 968776 - Poslední aktualizace: 2. dubna 2009 - Revize: 1.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Office PowerPoint 2007
Klíčová slova: 
kbmt kbtshoot kbexpertiseinter kbsurveynew kbprb KB968776 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:968776

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com