Istemci bilgisayarda 2007 için olan belirli Yardım dosyalarını Office programlarının, 2007 Office SP2'yi yükledikten sonra girdisi yanlış Program Ekle / Kaldır içinde görüntülenebilir bir ek SP2 yüklü

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 968285 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Şu senaryoyu inceleyin. Bir istemci bilgisayarda, belirli Microsoft Office 2007 Yardım güncelleştirmelerini yükleyin. 2007 Office paketi SP2'yi yükledikten sonra bu senaryoda, 2007 Microsoft Office Paketi Service Pack 2 (SP2) için ek girişler yanlış Ekle / Kaldır'görüntülenebilir. Görüntülenen girişlerin sayısı, 2007 sayısına bağlıdır Office ürünleri, SP2 ve uygulanan Yardım güncelleştirme sayısı için güncelleştirildi.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, Microsoft Office 2007 Yardım için en son yayımlanan güncelleştirmeleri yükleyin.
Microsoft, "Geçerli Olduğu Ürünler" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bu sorunun olduğunu onaylamıştır.

Daha fazla bilgi

Ek Office paketi SP2 girişler, görüntülenen Kaldır düğmeleri Ekle / Kaldır'olabilir. Tam güncelleştirme temizlenmez ve kısmen güncelleştirilmiş bir durumda, son için bu girdileri kaldırmaya çalışmayın öneririz. Daha fazla bilgi için 2007 Office paketi SP2'yi kaldırmak için Microsoft Knowledge Base'deki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
954914Microsoft hizmet paketi kaldırma aracı için 2007 Microsoft Office paketi

Özellikler

Makale numarası: 968285 - Last Review: 16 Ocak 2015 Cuma - Gözden geçirme: 2.2
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • 2007 Microsoft Office Suite Service Pack 2
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbsurveynew kbprb kbtshoot kbexpertisebeginner KB968285 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:968285

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com