Aplikace Forefront Security for SharePoint nelze inicializovat úlohy skenování reálném čase při spuštění a jsou generovány chybové kódy "0x80030020" a "0x80030021"

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 968156 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Microsoft Forefront Security for SharePoint v reálném čase úlohy skenování nemusí načíst očekávaným způsobem. Navíc jsou zaznamenány následující chyby v souboru programlog.txt nebo v souboru HRLog.txt:
0X80030020 (STG_E_SHAREVIOLATION)
0X80030021 (STG_E_LOCKVIOLATION)

Příčina

Software pro sledování výkonu výrobců načte soubor FSCPerfMonitor.dll získat přístup k Forefront Security pro čítače výkonu SharePoint. Za určitých okolností může dojít k výjimce v procesu FSCPerfMonitor.dll. Tato výjimka způsobí softwaru nechejte otevřený popisovač souboru Scanjobs.fdb sledování výkonu výrobců. Při Forefront Security for SharePoint později pokusí číst ze souboru Scanjobs.fdb, má souboru Scanjobs.fdb uzamčení na sebe sama. Forefront Security for SharePoint se proto nespustí úlohy skenování reálném čase.

Řešení

Chcete-li tento problém vyřešit, nainstalujte Microsoft Forefront Security SharePoint Service Pack 3 (SP3). Další informace naleznete následujícím článku znalostní databáze Microsoft Knowledge Base:
967995Popis Forefront Security for SharePoint s aktualizací Service Pack 3

Vlastnosti

ID článku: 968156 - Poslední aktualizace: 1. července 2009 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Forefront Security for SharePoint
  • Microsoft Forefront Security for SharePoint Service Pack 1
  • Microsoft Forefront Security for SharePoint Service Pack 2
Klíčová slova: 
kbmt kbqfe kbexpertiseinter kbsurveynew kbprb KB968156 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:968156

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com