"-2147024873" Chybové hlásenie pri pokuse nainštalovať výraz Studio 2 alebo výraz Web 2.0

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 967727 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

PRIZNAKY

Pri pokuse nainštalovať Microsoft výraz Web 2.0 alebo program Microsoft výraz Studio 2, môže zobraziť nasledujúce chybové hlásenie:
Chyba-2147024873
Potom Setup východy a program nie je nainštalovaný.

PRICINA

Web page error Toolkit zdieľa súbory systému Microsoft 2007 Office, a jeden alebo viac súborov systému Office 2007 sú nečitateľné alebo poškodený.

RIESENIE

  1. Uistite sa, že skryté súbory a priečinky sa zobrazujú. Ak chcete urobiť, postupujte nasledovne:
    • Pre systém Windows XP: Otvorené Môj počítač, kliknite na tlačidlo Nástroje, a potom kliknite na tlačidlo Možnosti priečinka. Kliknite na tlačidlo Zobrazenie karte a kliknite na tlačidlo Vybrať Zobraziť skryté súbory a priečinky začiarkavacie políčko.
    • Systému Windows Vista: Kliknite na tlačidlo Štart, a potom do poľa Hľadať zadajte Možnosti priečinka. . Kliknite na tlačidlo Zobrazenie karte a kliknite na tlačidlo Vybrať Zobraziť skryté súbory a priečinky začiarkavacie políčko.
  2. Prejdite na jednotke C, a potom vyhľadajte priečinok, ktorý sa nazýva MSOCache. Premenujte priečinok na MSOCache_Old
  3. Urobiť opravu systému produktov Office 2007. Chcete urobiť, vložte inštalačný disk systému produktov Office 2007 v jednotke a potom spustite Inštalátor, ak nastavenie plynúť auto. Zobrazí sa dialógové okno s otázkou, či chcete opraviť, preinštalujte alebo odstrániť program. Výberom možnosti repair.
  4. Po dokončení opravy systému Office 2007 vložiť výraz Web disk do jednotky a znova spustite Inštalátor výraz Web.

Vlastnosti

ID článku: 967727 - Posledná kontrola: 25. júna 2012 - Revízia: 1.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Expression Studio 2
  • Microsoft Expression Web 2
Kľúčové slová: 
kbnomt kbrapidpub kbmt KB967727 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 967727

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com