Komunikační Server 2007 řeči server nezpracovává zprávy MSMQ správně při zprávy mají různými prioritami

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 963011 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Máte na serveru Microsoft Office Communications Server 2007 řeči aplikace provede odchozí volání v odpovědi na zprávy jsou front (MSMQ). Při umístit zprávy s různými prioritami ve frontě zprávy nejsou zpracovány v pořadí priority. Zprávy s nízkou prioritou například je zpracována při zprávy s vysokou prioritou jsou stále ve frontě.

Některé zprávy navíc může získat nalepeném ve frontě a může získat není zpracována až po recyklaci procesu. Tyto zprávy můžete uvolnit vynucením recyklaci procesu z fondu aplikací IIS Server řeči nebo restartováním řeči Server Communications Server 2007.

Řešení

Tento problém vyřešíte nainstalovat balíček aktualizace řeči Server Communications Server 2007, které je datem duben 2009. Další informace naleznete následujícím článku znalostní databáze Microsoft Knowledge Base:
963025Popis aktualizace pro Server Office Communications Server 2007 řeči: duben 2009

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Vlastnosti

ID článku: 963011 - Poslední aktualizace: 15. ledna 2015 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Office Communications Server 2007 Speech Server
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbfix kbqfe kbexpertiseinter kbsurveynew kbprb KB963011 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:963011

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com