RPC Sunucusu kullanılamıyor

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 962244 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Rapor veya kaybolur genel bir hata, verdiğiniz Görüntüleyicisi'ni başlatma sırasında bir sorun ve gereksinimlerini kapatmak için karşılaştı. <a0>Rapor Görüntüleyicisi</a0> günlüğünde aşağıdaki hatayı alabilirsiniz.

Ek bilgi: RPC sunucusu kullanılamıyor

Neden

Yazdırma biriktiricisi hizmeti çalışmıyor.

Çözüm

Başlat - Denetim Masası - Hizmetleri gezinme tarafından yazdırma Biriktirici hizmetini başlatın. Sonra Yazdırma Biriktiricisi hizmetini bulun ve başlatın. Ayrıca, hizmetin özelliklerini açın ve hizmetin olduğundan emin olmak için otomatik olarak başlayacak şekilde ayarlayın: denetleyin.

Özellikler

Makale numarası: 962244 - Last Review: 14 Ocak 2009 Çarşamba - Gözden geçirme: 1.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Office PerformancePoint 2007 Management Reporter
Anahtar Kelimeler: 
kbmt KB962244 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:962244

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com