ID článku: 960353 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

SUHRN

Pre doplnok Microsoft Silverlight je k dispozícii aktualizácia. Táto aktualizácia ponúka novú zostavu, ktorá inovuje staršie verzie doplnku Silverlight. Aktualizácia je súčasťou aktuálnych inštalátorov doplnku Silverlight. Ak v počítači nie je nainštalovaný doplnok Silverlight, inštalátor vám ponúkne služba Microsoft Update alebo Windows Server Update Services (WSUS).

Táto aktualizácia zlepšuje stabilitu médií a zjednodušenie ovládania. Aktualizácia je spätne kompatibilná s aplikáciami, ktoré boli vytvorené použitím starších verzií doplnku Silverlight.

Informácie o inštalácii

Aktualizácia je k dispozícii z nasledujúcich zdrojov.

Lokalita doplnku Microsoft Silverlight

Inštalátor doplnku Silverlight obsahuje okrem tejto aktualizácie aj všetky predchádzajúce aktualizácie. Ak chcete inštalovať najnovšiu verziu doplnku Silverlight, navštívte nasledujúcu webovú lokalitu spoločnosti Microsoft:
http://www.microsoft.com/silverlight/resources/install.aspx?v=2.0

Microsoft Update

Aktualizácia je k dispozícii aj používateľom služby Microsoft Update. Ak máte nainštalovanú staršiu verziu doplnku Silverlight, táto aktualizácia vám bude ponúknutá ako „Aktualizácia doplnku Microsoft Silverlight (KB 960353)“.

Doplnok Silverlight obsahuje mechanizmus na automatickú aktualizáciu. V balíku služby WSUS je tento mechanizmus predvolene vypnutý. Budúce aktualizácia sa budú poskytovať prostredníctvom aktualizácií služby WSUS.

DALSIE INFORMACIE

Doplnok Microsoft Silverlight je doplnok pre rôzne prehľadávače a prostredia, ktorý poskytuje funkcie na ovládanie médií založených na technológii Microsoft .NET a interaktívne webové aplikácie novej generácie. Ďalšie informácie sú k dispozícii na nasledujúcej webovej lokalite spoločnosti Microsoft:
http://www.microsoft.com/silverlight/faq.aspx
Produkty tretích strán, ktorými sa tento článok zaoberá, vyrábajú spoločnosti nezávislé od spoločnosti Microsoft. Spoločnosť Microsoft neposkytuje implicitné ani iné záruky týkajúce sa výkonu ani spoľahlivosti takýchto produktov.

Vlastnosti

ID článku: 960353 - Posledná kontrola: 27. februára 2009 - Revízia: 1.1
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Silverlight 1.0 for Windows
  • Microsoft Silverlight 1.0 for Macintosh
Kľúčové slová: 
kbsurveynew kbexpertiseadvanced kbqfe kbfix KB960353

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com