Externí obsah je vždy blokován pro připojené e-mailových zpráv po instalaci aktualizace zabezpečení 949031 (bulletin zabezpečení MS08-015)

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 960250 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

V počítači, který má aplikace Microsoft Office Outlook 2003 nainstalované, externí obsah vždy blokován pro připojené e-mailové zprávy po instalaci zabezpečení aktualizace 949031 (bulletinu zabezpečení MS08-015).

Řešení

Důležité: Tento oddíl, metoda nebo úkol obsahuje kroky, které sdělit, jak upravit registr. Po nesprávné úpravě registru však mohou nastat závažné problémy. Postupujte proto pečlivě podle uvedených kroků. Pro zvýšení bezpečnosti registr zálohujte jestě před jeho úpravami. Potom můžete v případě potíží registr obnovit. Další informace o zálohování a obnovení registru naleznete následujícím článku znalostní v databáze Microsoft Knowledge Base:
322756Zálohování a obnovení registru v systému Windows


Tento problém vyřešíte instalaci balíčku opravy hotfix 959628 a konfigurovat DisableSenderTypeSecurity položka registru povolit balíček opravy hotfix. Postupujte takto:
 1. Použít balíček opravy hotfix 959628. Další informace naleznete následujícím článku znalostní databáze Microsoft Knowledge Base:
  959628Popis balíčku opravy hotfix 2003 (Outlook.msp): 16. prosince 2008
 2. Nakonfigurujte položku registru DisableSenderTypeSecurity. Postupujte takto:
  1. Klepněte na tlačítko Start, klepněte na příkaz Spustit, zadejte příkaz regedit a klepněte na tlačítko OK.
  2. Vyhledejte následující podklíč registru a klepněte na něj:
   HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Office\11.0\Outlook\Preferences
  3. V nabídce Úpravy přejděte na příkaz Nový a potom klepněte na příkaz Hodnota DWORD.
  4. Zadejte DisableSenderTypeSecurity a stiskněte klávesu ENTER.
  5. DisableSenderTypeSecurity klepněte pravým tlačítkem myši a potom klepněte na příkaz změnit.
  6. V poli Údaj hodnoty zadejte 1 a potom klepněte na tlačítko OK.
  7. Ukončete program Editor registru.
Poznámka: Pokud původní odesílatel připojené e-mailovou zprávu, která má blokovaný obsah není někoho z vlastní organizace, obrázky může stále být blokován. V tomto scénáři máte přidat název domény odesílatele, pokud má aplikace Outlook automaticky zobrazit obrázky v připojených e-mailové zprávě.

Další informace

Pro většinu externí obsah aplikace Outlook zkontroluje typ odesílatele e-mailových zpráv jako část test, zda chcete zobrazit kontakt. E-mailové zprávy od interní odesílatele jsou považovány za bezpečné. Proto je povolen externí obsah. Aktualizace zabezpečení 949031 změněn toto chování pro připojené e-mailové zprávy a soubor systém založený e-mailové zprávy. Pomocí této aktualizace použita externí obsah blokován bez ohledu na typ odesílatele. Tato oprava hotfix společně s hodnotou registru přidá test odesílatele zpět. Proto pokud e-mailová zpráva z vnitřní odesílatele, externí obsah stažen úspěšně. Nová hodnota registru skutečně zakáže vynechání typ odesílatele. Proto je poněkud zavádějící název položky registru. Nastavením hodnoty sdělte Outlook zahrnují typ odesílatele test bezpečnost pro tyto druhy zpráv.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Vlastnosti

ID článku: 960250 - Poslední aktualizace: 6. ledna 2009 - Revize: 1.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Office Outlook, 2003
Klíčová slova: 
kbmt kbprb kbqfe kbexpertiseinter KB960250 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:960250

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com