Při importu organizace do Microsoft Dynamics CRM 4.0 chybová zpráva: "Změna zdroje sestavy parametry nebo dat zadané hodnoty není povoleno"

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 959226 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při importu organizace do aplikace Microsoft Dynamics CRM pomocí nástroje Správce nasazení operace importu nezdaří. Zobrazí se také následující chybová zpráva:
Importovat Organization (Name = acs ID = d9d3012e-e08d-dd11-bd5b-0003ffee311c) se nezdařilo s výjimka:
Microsoft.Crm.CrmReportingException: Změna zdroje sestavy parametry nebo data hodnoty zadané není povoleno.
Pokud je povoleno sledování klienta platformy Microsoft Dynamics CRM může také zobrazit chybová zpráva podobná následující:
Error| Import Organization (Name = acs ID = d9d3012e-e08d-dd11-bd5b-0003ffee311c) se nezdařilo s výjimka:
Microsoft.Crm.CrmReportingException: Změna zdroje sestavy parametry nebo data hodnoty zadané není povoleno. Sestava je nakonfigurován ke spuštění bezobslužné. Pomocí zadané hodnoty by zabránit bezobslužné zpracování této sestavy.
K tomuto problému dochází, pokud má organizace, které jste importovali naplánováno snímek sestavy.

Řešení

Tento problém je vyřešen v nejnovější kumulativní aktualizaci kumulativní Microsoft Dynamics CRM 4.0. Další informace naleznete následujícím článku znalostní databáze Microsoft Knowledge Base:
949256Microsoft Dynamics CRM 4.0 aktualizace a opravy hotfix

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Další informace

Další informace o terminologii používané v aktualizacích softwaru naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
824684Popis standardní terminologie používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft
Další informace o Microsoft Business Solutions CRM software opravy hotfix a aktualizace balíček terminologii klepnutím na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
887283Standardy používání názvů u balíčků oprav hotfix a aktualizací softwaru aplikace Microsoft Business Solutions CRM (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Vlastnosti

ID článku: 959226 - Poslední aktualizace: 15. ledna 2015 - Revize: 2.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Dynamics CRM 4.0
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbsurveynew kbmbsmigrate kbqfe kbhotfixserver KB959226 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:959226

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com