Oprava: Při nemusí být možné zrušit dotaz MDX, který používá funkci Neprázdné na velké sadě ve službě pro analýzu serveru SQL Server 2005

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 958549 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Bug #:

Společnost Microsoft distribuuje opravy 2005 Microsoft SQL Server jako jeden soubor ke stažení. Vzhledem k tomu, že jsou kumulativní opravy, každá nová verze obsahuje všechny opravy hotfix a všechny opravy zabezpečení zahrnuté v předchozí serveru SQL Server 2005, opravte uvolnění.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Ve službě pro analýzu 2005 Microsoft SQL Server spustíte dotaz Multidimensional Expressions (MDX) používající funkci NonEmpty na velké sadě. Jakmile začnete tento dotaz spustit, nebude pravděpodobně možné ji zrušit.

Příčina

Po spuštění funkce NonEmpty SQL Server 2005 Analysis Services SQL Server 2005 Analysis Services smyčce zpracování vypočtené členy. Smyčky zahrnuje velmi velké množství n-tice a nereaguje na požadavek zrušení dotazu.

Řešení

Informace o kumulativní aktualizaci

SQL Server 2005 Service Pack 2

Důležité Používáte-li SQL Server 2005 Service Pack 2, je nutné použít tuto opravu.

Oprava tohoto problému byla vydána nejprve v kumulativní aktualizaci 10 pro SQL Server 2005 Service Pack 2. Další informace o této kumulativní aktualizaci balíčku získáte následujícím článku báze Microsoft Knowledge Base:
956854Balíček kumulativní aktualizace 10 pro SQL Server 2005 Service Pack 2
Poznámka: Vzhledem k tomu, že sestavení jsou kumulativní, každá nová verze oprava obsahuje všechny opravy hotfix a všechny opravy zabezpečení zahrnuté v předchozí serveru SQL Server 2005, opravte uvolnění. Společnost Microsoft doporučuje zvážit použití nejnovější vydání opravy, které tato oprava hotfix. Další informace získáte následujícím článku znalostní báze Microsoft:
937137Vytvoří serveru SQL Server 2005, které byly vydány po vydání serveru SQL Server 2005 Service Pack 2
Opravy hotfix Microsoft SQL Server 2005 jsou vytvořeny pro konkrétní aktualizace service Pack pro SQL Server. Opravy hotfix serveru SQL Server 2005 Service Pack 2 je třeba použít k instalaci serveru SQL Server 2005 Service Pack 2. Ve výchozím nastavení žádné opravy hotfix, která je poskytována v aktualizace service pack pro SQL Server je součástí příští aktualizace service pack pro SQL Server.

SQL Server 2005 Service Pack 3

Důležité Tato oprava je nutné použít v případě, že používáte SQL Server 2005 Service Pack 3.

Oprava tohoto problému byla vydána rovněž dále v kumulativní aktualizaci 1 pro SQL Server 2005 Service Pack 3. Další informace o této kumulativní aktualizaci balíčku získáte následujícím článku báze Microsoft Knowledge Base:
959195Balíček kumulativní aktualizace 1 pro SQL Server 2005 Service Pack 3
Poznámka: Vzhledem k tomu, že sestavení jsou kumulativní, každá nová verze oprava obsahuje všechny opravy hotfix a všechny opravy zabezpečení zahrnuté v předchozí serveru SQL Server 2005, opravte uvolnění. Společnost Microsoft doporučuje zvážit použití nejnovější vydání opravy, které tato oprava hotfix. Další informace získáte následujícím článku znalostní báze Microsoft:
960598SQL Server 2005 vytvoří vydané po vydání SQL Server 2005 Service Pack 3
Opravy hotfix Microsoft SQL Server 2005 jsou vytvořeny pro konkrétní aktualizace service Pack pro SQL Server. K instalaci aktualizace SQL Server 2005 Service Pack 3 je třeba použít opravu hotfix SQL Server 2005 Service Pack 3. Ve výchozím nastavení žádné opravy hotfix, která je poskytována v aktualizace service pack pro SQL Server je součástí příští aktualizace service pack pro SQL Server.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části „ platí.

Další informace

Další informace o jaké soubory jsou změněny a informace o všech předpokladech, chcete-li použít balíček kumulativní aktualizaci obsahující opravu hotfix, která je popsána tohoto článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base naleznete následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
956854Balíček kumulativní aktualizace 10 pro SQL Server 2005 Service Pack 2

Odkazy

Další informace o seznamu sestavení, které jsou k dispozici po SQL Server Service Pack 2 získáte následujícím článku znalostní báze společnosti Microsoft:
937137Seznam sestavení, které jsou k dispozici po vydání serveru SQL Server 2005 Service Pack 2
Další informace o přírůstkové obsluhovaní model pro SQL Server získáte následujícím článku báze Microsoft Knowledge Base:
935897Přírůstkové modelu obsluhovaní je k dispozici tým serveru SQL Server dodat opravy hotfix pro nahlášené potíže
Další informace o získání aktualizace SQL Server 2005 Service Pack 2 získáte následujícím článku báze Microsoft Knowledge Base:
913089Jak získat nejnovější aktualizaci service pack pro SQL Server 2005
Další informace o nových funkcích a vylepšeních v aktualizaci SQL Server 2005 Service Pack 2 naleznete na webu společnosti Microsoft:
http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=71711
Další informace o schéma názvů pro aktualizace serveru SQL Server naleznete následující článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
822499Nové schéma přidělování názvů balíčkům aktualizací softwaru Microsoft SQL Server
Další informace o terminologii aktualizace softwaru naleznete následující článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
824684Popis standardní terminologie používané k popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft

Vlastnosti

ID článku: 958549 - Poslední aktualizace: 20. prosince 2008 - Revize: 4.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft SQL Server 2005 Analysis Services
Klíčová slova: 
kbmt kbfix kbqfe kbexpertiseadvanced KB958549 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:958549

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com