Klepnete-li nastavit vlastnosti na krok odeslat E-mail v aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0 Návrháře sledu prací se zobrazit chybová zpráva

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 957299 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Zvažte následující scénář. Můžete vytvořit sestavu pomocí Průvodce sestavou. Sestava obsahuje informace pro entitu šablony e-mailu nebo pro entitu poznámky. V tomto scénáři klepnete-li Nastavit vlastnosti na krok odeslat E-mail v aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0 Návrháře pracovního postupu, zobrazí následující chybová zpráva:
Došlo k chybě. Další informace získáte od vašeho správce systému.
Pokud je zapnuta funkce chyb Dev nebo pokud je povoleno trasování platformy, můžete obdržet také následující chybová zpráva:
Operace není platná vzhledem k aktuálnímu stavu objektu.

Řešení

Tento problém je vyřešen v nejnovější kumulativní kumulativní aktualizaci pro aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0. Další informace získáte následujícím článku znalostní báze Microsoft:
949256Microsoft Dynamics CRM 4.0 aktualizace a opravy hotfix

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části „ platí.

Další informace

Další informace o terminologii aktualizace softwaru naleznete následující článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
824684Popis standardní terminologie používané k popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft
Další informace o aplikaci Microsoft Dynamics CRM software oprav hotfix a aktualizací balíček terminologii získáte následujícím článku báze Microsoft Knowledge Base:
887283Aplikace Microsoft Business Solutions CRM software oprav hotfix a aktualizací balíček pojmenování normy

Vlastnosti

ID článku: 957299 - Poslední aktualizace: 15. ledna 2015 - Revize: 2.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Dynamics CRM 4.0
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbfix kbexpertiseinter kbautohotfix kbsurveynew kbmbsmigrate kbqfe kbhotfixserver KB957299 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:957299

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com