Chybová zpráva při úpravě objednávky, která má v aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0 cena: "Crm výjimka: zpráva: produktu a jednotky nelze aktualizovat, když subjekt je uzamčen., ErrorCode:-2147206371"

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 956805 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při úpravě objednávky, která má cenu v aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0, zobrazí se chybová zpráva podobná následující chybová zpráva:
CRM výjimka: Zpráva: produktu a jednotky nelze aktualizovat, když subjekt je uzamčen., kód chyby:-2147206371

Řešení

Tento problém je vyřešen v nejnovější kumulativní kumulativní aktualizace pro aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0. Další informace získáte klepnutím na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
949256 Microsoft Dynamics CRM 4.0 aktualizace a opravy hotfix

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části "Platí pro".

Další informace

Další informace o terminologii používané při popisu Aktualizace softwaru společnosti Microsoft, klepněte na tlačítko naleznete v následujících článcích znalostní báze společnosti Microsoft:
824684Popis standardní terminologie používané při popisu Aktualizace softwaru společnosti Microsoft
887283 Aktualizace a opravy hotfix pro aplikaci Microsoft Business Solutions CRM software balíček standardy používání názvů

Vlastnosti

ID článku: 956805 - Poslední aktualizace: 24. května 2011 - Revize: 5.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Dynamics CRM 4.0
Klíčová slova: 
kbautohotfix kberrmsg kbfix kbexpertiseinter kbmbssales kbmbsmigrate kbqfe kbHotfixServer kbmt KB956805 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:956805

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com