Role zabezpečení nemůžete importovat z upgradované organizace k organizaci, který upgradován nebyl v aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 956757 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při exportu některých role zabezpečení z upgradované organizace po upgradu aplikace Microsoft Dynamics CRM 3.0 na aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0, nelze importovat tyto role zabezpečení pro organizaci, která byla upgradována.

Řešení

Tento problém je vyřešen v nejnovější kumulativní kumulativní aktualizaci pro aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0. Další informace získáte následujícím článku znalostní báze Microsoft:
949256Microsoft Dynamics CRM 4.0 aktualizace a opravy hotfix

Vlastnosti

ID článku: 956757 - Poslední aktualizace: 13. února 2009 - Revize: 2.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Dynamics CRM 4.0
Klíčová slova: 
kbmt kbmbsupgrade kbfix kbexpertiseinter kbmbsmigrate kbqfe KB956757 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:956757

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com