Chybová zpráva při vyvinout vlastní Workflow činnosti sestavení pomocí Microsoft Dynamics CRM 4.0 SDK: "The klíč nemůže být NULL"

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 956282 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Použijete-li vyvinout vlastní Workflow činnosti (CWA) sestavení Microsoft Dynamics CRM 4.0 Software Development Kit (SDK), zobrazí se následující chybová zpráva:
Tento nesmí být NULL.
Tento problém nastane v případě splnění následujících podmínek:
 • Použít některé parametry výstupu do podmínky pracovního postupu.
 • Zahrnout výstupní parametry, které použít jeden z následujících typů:
  • Rozevírací seznam
  • Logická hodnota
  • Stav

Řešení

Tento problém je vyřešen v nejnovější kumulativní aktualizaci kumulativní Microsoft Dynamics CRM 4.0. Další informace naleznete následujícím článku znalostní databáze Microsoft Knowledge Base:
949256Microsoft Dynamics CRM 4.0 aktualizace a opravy hotfix

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Další informace

Další informace o terminologii používané v aktualizacích softwaru naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
824684Popis standardní terminologie používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft
Další informace o Microsoft Business Solutions CRM software opravy hotfix a aktualizace balíček terminologii klepnutím na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
887283Standardy používání názvů u balíčků oprav hotfix a aktualizací softwaru aplikace Microsoft Business Solutions CRM (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Vlastnosti

ID článku: 956282 - Poslední aktualizace: 16. ledna 2015 - Revize: 2.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft CRM Software Development Kit na těchto platformách
  • Microsoft Dynamics CRM 4.0
 • Microsoft Dynamics CRM 4.0
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kberrmsg kbmbsworkflow kbfix kbautohotfix kbexpertiseinter kbsurveynew kbmbsmigrate kbqfe kbhotfixserver KB956282 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:956282

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com