Při pokusu odinstalovat SQL Server 2008 Reporting Services zobrazí chybová zpráva: „ došlo k chybě: přístup k cestě '< Cesta k perf ReportServer rsctr.dll >' byl odepřen "

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 956173 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při pokusu odinstalovat službu Reporting 2008 Microsoft SQL Server ze serveru obdržet následující chybovou zprávu:
Došlo k chybě:
Přístup k cestě ' Drive_Letter: \WINDOWS\system32\perf-ReportServer-rsctr.dll ' je odepřen.
Poznámka:Drive_Letter odkazuje na diskové jednotky, do kterého je vložen instalační médium SQL Server.

Příčina

K tomuto problému dochází při jiný proces nebo aplikaci, například sledování výkonu může být spuštěna a použití čítačů výkonu serveru sestav (perf-ReportServer-rsctr.dll).

Řešení

Tento problém vyřešit, zavřít nebo ukončit proces nebo aplikaci, která může být čítač výkonu serveru sestav a opakujte odinstalování pomocí serveru sestav.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Vlastnosti

ID článku: 956173 - Poslední aktualizace: 19. března 2009 - Revize: 2.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft SQL Server 2008 Reporting Services
Klíčová slova: 
kbmt sql2008relnotereportingservices sql2008relnote kbperformance kbuninstall kbexpertiseinter kberrmsg kbtshoot kbprb KB956173 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:956173

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com