Systém Windows XP systémem terminálový server neumožňuje připojení RDP, jehož úroveň šifrování je nastavena na hodnotu Nízká

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 956072 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Popis problému

Pokud používáte systém Windows XP systémem počítač jako terminálový server v prostředí sítě systému Windows Terminálový server se systémem XP neumožní. Připojení ke vzdálené ploše Protocol (RDP) jejichž úroveň šifrování nastavena na hodnotu Nízká. Proto nelze použít Terminálová služba na terminálu se systémem Windows XP Server.

Poznámka: Jiné operační systémy Windows, jako je například systém Windows 2000 Windows Server 2003, Windows Vista a verze systému Windows XP 64-bit, podporu Připojení RDP, nastavení úrovní šifrování nízké.

Řešení

Informace o opravě hotfix

A podporovaná oprava hotfix je k dispozici od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena Chcete-li problém pouze popsaný v tomto článku. Použít toto opravy hotfix pouze u systémů, ve kterých dochází k tomuto konkrétnímu problému.

Pokud je oprava hotfix je k dispozici ke stažení, je ke stažení opravy Hotfix" k dispozici"části v horní části tohoto článku. Pokud tento oddíl není zobrazena, podat žádost o podporu a služby zákazníkům společnosti Tuto opravu hotfix.

Poznámka: Pokud nastanou další problémy nebo řešení potíží je požadováno, pravděpodobně budete muset vytvořit samostatnou žádost. Výdaje na technickou podporu použije se dalších otázek a problémů, které nejsou vyřešeny Tato zvláštní oprava hotfix. Kompletní seznam služeb zákazníkům společnosti Microsoft a Telefonní čísla podpory nebo chcete-li vytvořit zvláštní požadavek na službu, navštivte Následující Web společnosti Microsoft:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: "Hotfix stažení k dispozici" formulář zobrazí jazyky pro které je oprava hotfix je k dispozici. Je-li váš jazyk není uveden, oprava hotfix není k dispozici pro daný jazyk.

Požadavky

Chcete-li nainstalovat tuto opravu hotfix, musí mít systém Windows XP Service Pack 2 nebo novější aktualizace service pack nainstalované v počítači. Další informace Klepnutím na následující číslo článku Microsoft Znalostní báze Knowledge Base:
322389Jak získat nejnovější aktualizaci service pack pro systém Windows XP

Požadavek na restartování

Po instalaci této opravy hotfix, je nutné restartovat počítač.

Informace o nahrazení opravy hotfix

Tato oprava hotfix nenahrazuje žádné další opravy hotfix.

Informace o souboru

Anglická verze této opravy hotfix má atributy souborů (nebo novější), jsou uvedeny v následující tabulce. Data a časy jednotlivých souborů jsou uvedeny v koordinovaný světový čas (UTC). Při zobrazení informací o souboru, je převeden na místní čas. Pomocí vyhledat rozdíl mezi místním časem a časem UTC naleznete Časové pásmo karty v Datum a čas Chcete-li zobrazit položky v Ovládacích panelech.
Systém Windows XP s aktualizací Service Pack 2 pro verze x 86
Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVerze souboruSoubor velikostDatumČasPlatforma
Rdpwd.sys5.1.2600.3421139,52804-. Srpna 2008.13: 15x 86
Systém Windows XP s aktualizací Service Pack 3 pro verze x 86
Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVerze souboruSoubor velikostDatumČasPlatforma
Rdpwd.sys5.1.2600.5652139,65604-. Srpna 2008.13: 09x 86

Prohlášení

Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části "Platí pro".

Další informace

Po instalaci opravy hotfix systému Windows můžete nakonfigurovat Systémem XP terminálového serveru pro použití Nízká úroveň šifrování pomocí úpravy registru nebo Zásady skupiny. Chcete-li to provést, použijte jednu z následující metody.

Metoda 1: Úpravy registru

Po instalaci opravy hotfix, měli byste Konfigurace terminálového serveru se systémem Windows XP o použití Nízká úroveň šifrování. Chcete-li, abychom vám, přejděte "Oprava"oddíl. Pokud si přejete vyřešit sami, přejděte "Opravit sám"oddíl.

Oprava

Chcete-li tento registr automaticky změnit, klepněte Tento problém odstranit propojení. Klepněte na tlačítko Spustit v Stažení souboru Dialogové okno pole a postupujte podle pokynů v průvodci.

Tento problém odstranit
Microsoft Fix it 50093


Poznámka: Tento průvodce může být v angličtině; Automatická oprava však také pracuje pro ostatní jazykové verze systému Windows.

Poznámka: Pokud právě nejste u počítače, který má problém, automatickou opravu můžete uložit na jednotku flash nebo na disk CD a potom jej můžete spustit v počítači, který má potíže.

Nyní přejděte "To byl vyřešen?"oddíl.

Opravit sám

Důležité Tento oddíl, metoda nebo úkol obsahuje kroky, které můžete zjistit, jak na úpravou registru. Však mohou nastat závažné problémy při úpravě registr nesprávně. Proto se ujistěte, postupujte podle těchto kroků: opatrně. Pro zvýšení ochrany před úpravami je nutné zálohujte registr. Můžete pak obnovení registru v případě, že dojde k potížím. Další informace o zálohování a obnovení registru naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
322756 Postup při zálohování a obnovení registru v systému Windows

Chcete-li tento registr změnit sami, postupujte takto:
  1. Klepněte na tlačítko Spustit, klepněte na tlačítko Spustit, Typ regedita klepněte na tlačítko OK.
  2. V Editoru registru vyhledejte a klepněte na tlačítko následující podklíč registru:
    HKEY_LOCAL_MACHINE\System\CurrentControlSet\Control\Terminal Server\WinStations\RDP-Tcp
  3. V pravém podokně poklepejte na položkuMinEncryptionLevel.
  4. V Hodnota dat Typ pole1a klepněte na tlačítko OK.
  5. Ukončete Editor registru.

Metoda 2: Použití Zásady skupiny

Další informace o způsobu konfigurace terminálu Server pro použití Nižší úroveň šifrování pomocí pomocí Zásady skupiny, navštivte následující Web společnosti Microsoft:
http://technet.microsoft.com/en-us/library/cc781085.aspx
Další informace o povolení a konfigurace vzdálené plochy pro správu v systému Windows Server 2003 získáte článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
814590Jak povolit a nakonfigurovat Vzdálená plocha pro správu v systému Windows Server 2003

To byl vyřešen?

Zkontrolujte, zda je problém vyřešen. Pokud je stanovena, jste hotovi s tímto článkem. Pokud přetrvávají, můžete kontaktovat podporu.

Vlastnosti

ID článku: 956072 - Poslední aktualizace: 24. května 2011 - Revize: 7.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
Klíčová slova: 
kbmsifixme kbfixme kbexpertiseinter kbfix kbbug kbautohotfix kbqfe kbmt KB956072 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:956072

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com